شما REAADDYYYY به بحث در مورد چقدر خوب Korn را در اکسل نمایش بود؟!

افشای کامل: من چه شما ممکن است یک تماس Freak on a Leash. من یک Korn فن تا حدود 2005ish و خود را از سال 1994 خود با عنوان آلبوم است که هنوز هم در heavy rotation. تابستان گذشته من و همسرم به میزبانی نه البته شام نمایشگاه ذرت—هر دوره بود و به درستی به نام پس از Korn آهنگ یا مرجع است. من حتی چاپ منوها. این خوب بود. آن گنگ است. آن را خوشمزه بود.

اما آن را به حال شده است از 16 سال از من دیده بودم Korn زندگی می کنند و در آن زمان آنها منتشر شد هفت آلبوم هیچ یک از آن شنیده ام. که عظیم ناآشنا فروشگاه در ذهن من با نزدیک شدن روز جمعه با خوشبینی محتاطانه است که آنها را حداقل چند مورد علاقه های قدیمی که من می دانستم.

دوستان که احتیاط بود و همه برای هیچ.

به غیر از سه آهنگ خود 2019 انتشار این چیزی Korn کل 16-آهنگ ست لیست خود شامل قبل از سال 2006 نوستالژی-فراخوانی nu metal کلاسیک. Korn به وضوح می دانم که آنچه که مردم انتظار شنیدن در یک Korn نشان می دهد و ارائه بدون مصالحه.

آنها همه چیز را با 2002 سوسیس “در اینجا به ماندن بگیرید”—برنده جایزه گرمی سوسیس من ممکن است اضافه کنید. این آهنگ از 10-دوم گیتار, مقدمه, منفجر شده به عنوان کف به سقف و پرده مسدود کردن جمعیت را مشاهده صحنه کاهش یافته است آشکار خواننده Jonathan Davis, گیتاریست سر و Munky نوازنده بیس Fieldy درامر ری Luzier و تور صفحه کلید ، همراه با گروه روی صحنه بودند و بزرگ آینه مکعب است که در اطراف نقل مکان کرد که بر اساس آن چراغ و دیگر تصاویری پیش بینی شده است. اثر مرز در برخی از مرتب کردن بر اساس فیلم علمی تخیلی. آن را شسته و رفته.

ما خاموش بودند.

بعد از یک ساعت کامل کلاس آموزش در مورد چگونه به گرفتن دستور از عرصه پر از “رانده شدگان” و “انجمن” و ارائه آنها احساس تعلق و جامعه—چیزی در گروه به حق گرفته شده از غرور زیادی در طول زندگی حرفه ای طولانی خود را. زمانی که برای اولین بار قبل از کر نورد در اطراف است که گنجاندن در حال حاضر آشکار است.

“این دولت است که آسانسور به عنوان صدمه دیده است تبدیل به نفرت. پیش بینی…” گروه قطع در حالی که دیویس motioned به جمعیت و هزاران صدای به پایان رسید: “…تمام کردن احساسات دوباره.” مخاطبان مشارکت موضوع شب با Davis توانایی آمپر تا جمعیت را در میان بهترین من تا کنون دیده می شود از یک خواننده.

به عنوان نکته نهایی از “در اینجا به ماندن بگیرید” زنگ زد بیرون Luzier شروع به کار خود سنج فوق العاده سخت است. من می دانستم که این تنها می تواند به معنای یک چیز: “کور” باز کردن آهنگ های کلاسیک این است که آلبوم خود با عنوان تا بعد. سوء ظن من تایید شد به عنوان Luzier حل و فصل را به این آهنگ مقدمه و گه خوردن پوزخند من در حال حاضر, درخشان, رشد, سه اندازه.

مقدمه ساخته شده است.

و ساخته شده است.

و سپس لحظه ای تمام 13,000 یا پس از ما انتظار بالاخره آمد:

“شما REAADDYYYY?!”

محل رفت و جا یک انرژی انجام حق را از طریق از “کور” به “دلقک” مسیر دیگری از خود با عنوان آلبوم. پس از کمی جمعیت گفتگوی بورسی به بررسی کنید که چگونه ما همه احساس (“من گفتم: چه تماشا دارد همه شما احساس?”), آنها نه از طریق سه فوق “جدید” آهنگ ها. در حالی که من در میانهی شب به روز نگه داشته در Korn در بیشتر سال های اخیر باید بگویم این سه آهنگ خیلی لعنتی خوب است. هر سه نفر بلافاصله قابل تشخیص به عنوان Korn آهنگ.

در حال حاضر شما احتمالا فکر کردن به خودتان “Duh, dumbass. شما در یک Korn نشان می دهد. البته Korn آهنگ صدا مثل Korn آهنگ ها.” اما آنچه که من در آن است که آنها انجام تمام ویژگی های شما می خواهم انتظار: استخوان-تند تن باس سنگین, به جهنم, گیتار funk-الهام شیار درام و جاناتان دیویس را امضا ترکیب تیره و تار, درد مملو از ملودی و احشایی growling.

به عنوان آخرین سه آهنگ جدید پیچیده کل گروه به طور خلاصه خارج شد. جمعیت را به سلامتی خود ادامه داد و دیویس بازگشت به تنهایی با نی انبان در دو. بیایید آن روبرو هستند: اگر شما بوده ام در یک Korn نشان می دهد و نمی شنوند bagpipes, شما احتمالا در واقع فقط در یک Coal Chamber نشان می دهد. من همچنین باید توجه داشته باشید که علاوه بر برگزاری bagpipes دیویس نیز با پوشیدن شلوار مختلف. کمد تغییرات مهم هستند حتی در nu metal.

جاناتان دیویس نی انبان (تصادفا نام من تورتلینی en brodo ظرف در ذرت/Korn شام) نشانه یک چیز است: “شاخه و نردبان.” ناله از لوله ها به راه به سنگین ترین قافیه مهد کودک جهان تا به حال شنیده ام همراه با شب اول طعم Davis scatting. پایان انتقال یکپارچه به یک قطعه از متالیکا را “یکی” بود که عینی بسیار لعنتی سرد است.

در دبیرستان جاناتان دیویس بود artsy بچه که عینک خط چشم و گوش بسیاری از موج جدید است. با وجود همه که هیچ یک از آنها لعنتی, کسب و کار, jocks در مدرسه خود را با استفاده از خود خصلت در برابر او. آنها عذاب او روزانه گسترش شایعات و به طور کلی ساخته شده زندگی خود را به جهنم زندگی است. سی سال بعد این درد از که قلدری در صفحه نمایش کامل به عنوان Korn مشغول به کار راه خود را از طریق “Faget” نیز از گواهی دو پلاتین خود با عنوان آلبوم.

آنها در بسته اصلی مجموعه با “Freak on a Leash.” از اول توجه داشته باشید جای گرفت. ما در نهایت در مورد به طور کامل تجربه nu metal گم شدن همه ما می دانیم و عشق است. دیویس scatting بدیهی است که یکی از عناصر کلیدی است که مجموعه Korn از هم جدا. این هم متاسفانه یکی از چیزهایی که باعث می شود آنها را لب به لب از بسیاری از جوک ها. جهنم من ساخته شده یک شوخی در مورد آن را در خط اول این فایل را نقد کنید و من یک فن است. که گفت:, آن را سرد به عنوان جهنم است. توانایی خود را برای رفتن از آواز ملودی راست به مهاجم گم شدن الگوی با چند عجیب و غریب دیگر برای تلفن های موبایل مخلوط به طور جدی موثر و کاملا حقیقی به تجربه در فرد است.

این scatting به پایان رسید, گروه راه می رفت خاموش و چراغ رفت و تیره. سر و صدا از جمعیت به طور پیوسته ادامه داشت برای چند دقیقه تا زمانی که گروه بازگشت به بازی چهار آهنگ تر است. دیویس به حال یک بار دیگر کشیده کردن یک کمد لباس را تغییر دهید. در این زمان او در کنار شلوار به طور کامل در حمایت از جریان بالا زدن که او را تبدیل به شناخته شده است.

به عنوان آنها به پایان رسید تا اولین آهنگ encore (“4U”) وجود دارد لحظه ای کوتاه سکوت قبل از دیویس رفت و به گروه گم شدن شاهکار “پیچ و تاب.” آهنگ تنها آهنگ آنها بازی کردن زندگی هلویی (نام همسر من دسر هلو پینه دوز دوره از ذرت/Korn شام). مشکلات ناسازگار بودن در کمتر از یک دقیقه آن را تقریبا به طور کامل scatting که به عنوان ما در حال حاضر بحث داغ به عنوان جهنم است.

پس از “پیچ و تاب” آمد “Coming Undone” با یک میان پرده از ملکه “We Will Rock You” پرتاب درست در وسط آن—غیر منتظره اما کاملا اجرا شده است. بستن دوباره به نواز دعوت شد “سقوط دور از من” اتصالات پایان دادن به یک مجموعه کامل از احساسات و انرژی است. و به عنوان آخرین یادداشت چند ضربه, بنابراین بیش از حد شیرینی توپ تیراندازی گسترده streamers به جمعیت یادآور هیچ چیز آلبوم آثار هنری.

این گروه یک بار دیگر خارج شد مرحله با جمعیت تشویق unrelentingly. آنها بازگشت و یک بار دیگر بدون ابزار است. ما می خواهم رسیده چیزهای رایگان Encore. برای حدود پنج دقیقه هر عضو انداخت همه چیز را از دستگاه کلرزنی به لیست مجموعه برای گیتار میدارد به طرفداران در طبقه. دیویس حتی خود را پرتاب عرق خیس هیولا انرژی مچبند. اپرا ندارد گه در Korn وقتی که می آید به دادن چیزهای رایگان.

ست لیست خود

در اینجا به ماندن بگیرید
کور
دلقک
سرد
شما هرگز پیدا کردن من
Can You Hear Me
شاخه ها و نردبان (با متالیکا “یکی” outro)
کردم زندگی
Faget
کسی کسی
من بد
Freak on a Leash

دوباره به نواز دعوت

4 U
پیچ و تاب و
Coming Undone (با ملکه “We Will Rock You” interlude)
سقوط دور از من

باز عمل می کند: اول, درب بازکن, استخوان, انگلستان, تگرگ از شما حدس زده آن انگلستان این بود که اول خود را در عرصه تور, چیزی است که من هرگز حدس زده ام تا به حال آنها ندارد و به صراحت آن را گفت. سه قطعه به نظر می رسد بسیار در خانه در اکسل مرحله و خواننده/گیتاریست روزی استخوان دستور جمعیت مانند یک حرفه ای چاشنی. صنعتی خود را آغشته به صدا متشکل از گیتاریست کارمن Vandenberg را grimey, بلوزی ریف مجموعه برابر درامر سنگین را funk-الهام شیار با استخوان’ کاریزماتیک شرجی آواز بافی در سراسر. در یک شاهکار است که من هنوز در تلاش برای قرار دادن مغز من در اطراف استخوان انگلستان به نحوی صدا hornier از نه ناخن اینچ. من انتظار دارم همه ما در حال رفتن به “سفید” (کلمات خود را و نه من) توسط این گروه غالبا در آینده نزدیک.

بعد تا بود Breaking Benjamin—یا “شکستن Benj” که من شنیده ام اکثر طرفداران آنها تماس بگیرید. این بود که تا کنون خوشمزه ترین بخشی از شب را به عنوان ما لذت می برد و اشتها آور خوب نمونه و یک coupletwotree Michelob طلایی چراغ در یکی از اکسل را خوب بسیاری بارها. من از شنیدن بخشی از آن “خیلی سرد” ترانه در گذر است. این خوب بود هر چند مسلما نه من چیزی. که می شود گفت این گروه است که به وضوح بسیاری از مردم را به چیزی. وجود دارد فقط در مورد به عنوان بسیاری از Breaking Benjamin پیراهن در میان جمعیت به عنوان Korn پیراهن و من شنید تعداد کمی از مردم می گویند که آنها را دیده ام گروه, چهار, پنج, شش, حتی هشت بار.

شنید در میان جمعیت: “اوه خدای من این پسر از Stainds!” (یک جوانه Lite superfan اشاره در تصادفی رهگذر بود که قطعا نه “مرد از Stainds”).

جمعیت: به هر دلیل مردم اغلب سریع به فرم یک بیمار مطلع قضاوت در مورد طرفداران موسیقی که سقوط خارج از جریان اصلی. اگر شما یکی از این افراد نه تنها شما نوع یک, کیر, اما شما نیز احتمالا بسیار اشتباه در مفروضات خود را. که بخشی از جمعیت را در شب جمعه دیدم مهربانی. من تو را دیدم غریبه کامل قابل توجه است تا گفتگو با یکدیگر و اتصال در یک سطح شخصی (در مینه سوتا کمتر!). من هم دیدم یک پایه فن پوشا چندین نسل از نسل Z تا به افراد متعلق به نسل آواز به همراه هر کلمه از یک گروه که شعر مربوط به آنها را در یک راه یا دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de