آریزونا که قول داد برای اجرای stay-at-home سفارشات تست مثبت برای COVID-19 جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه

ققنوس – مه کلانتر علامت بره Pinal County Arizona, امواج ساخته شده زمانی که او گفت که او نمی خواهد اجرای رژیم صهیونیستی است. mlb اقامت-در-خانه سفارش در قسمت چرا که او فکر آن را بر خلاف قانون اساسی بود.

“اعداد اصلا توجیه اقدامات دیگر او گفت:” در اوایل ممکن است. “سه صد مرگ و میر است و نه قابل توجه تعداد کافی برای ادامه به خراب کردن اقتصاد است.”

روز چهارشنبه بعد از ظهر بره پس از آن اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

بره نوشته شده در Pinal شهرستان کلانتر دفتر Facebook صفحه که او دعوت شده بود در روز سه شنبه برای پیوستن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید و مورد آزمایش قرار گرفت قبل از این دیدار به عنوان بخشی از پروتکل.

“متاسفانه به عنوان مجری قانون و انتخاب رهبر ما لازم نیست از ماندن صفحه اصلی” بره نوشت. “این خط از کار است ذاتا خطرناک است و این خطر ما را در زمانی که ما ثبت نام برای این کار است. امروز که خطر است COVID-19 ویروس.”

بره گفت: او معتقد است که او در تماس با فرد آلوده در طی یک مبارزه انتخاباتی او برگزار شد در روز شنبه. بره نمی گویند اگر او عینک یک ماسک و یا تمرین های اجتماعی فاصله در این رویداد است.

“در حالی که هنوز بدون علامت من تست مثبت برای COVID-19,” بره نوشت. “من خواهد بود خود quarantining برای بعد از 14 روز حداقل. من هشدار Pinal County بهداشت عمومی Dept. بلافاصله پس از مثبت شدن تست و آنها در حال کار برای پیگیری تمام کسانی که من آمد در تماس با پیروی از شنبه رویداد است.”

این Pinal شهرستان کلانتر دفتر نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دنبال پری Vandell در توییتر: @PerryVandell.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>