آرکانزاس, دکتر, دیده, در, ویروسی, عکس با مادر از دست می دهد خانه خود را به گردباد

روز پس از یک عکس از یک پزشک در نظر گرفتن یک استراحت از مبارزه با کروناویروس به دیدار پسرش رفت, ویروسی, خانواده خود را از دست داده و خانه خود را به یک گردباد.

الهام Burks ارسال شده عکس از جارد Burks و 1 ساله پسر Zeke با فشار دادن کف دست خود را در مقابل یک درب شیشه ای. از Facebook پست به اشتراک گذاشته شده بود بیش از 73,000 بار. شنبه او مشترک خبری که یک گردباد ویران خانه خود را در جنسبرو آرکانزاس در حالی که شوهرش در داخل بود.

“ما همه امن است. خانه ما رفته است,” او نوشت. “جارد در داخل بود اما او جان سالم به در برد به لطف خدا. Zeke و من در خانه مادرم.”

گردباد خال خال شد در آرکانزاس ایلینوی و آیووا به عنوان رعد و برق از طریق منطقه شنبه. مقامات در جنسبرو گفت: 22 نفر مجروح شدند و دو نفر در بیمارستان بستری شد اما هیچ مرگ و میر گزارش شده است.

الهام Burks گفت: ABC اخبار او در خانه پدر و مادر با Zeke تماشای اخبار شب هنگامی که او را به نام شوهرش به او هشدار می دهند گزارش های مقدس در این منطقه است.

به عنوان او منتظر طوفان به تصویب الهام شنیده ام او را به خانه زنگ هشدار او که خانه ضربه شده بود با توجه به ABC. بالاخره شوهر او را به نام.

“او در یکی از استاد ما, حمام, توالت,” او گفت: شبکه. “دورترین یکی از شیشه از ویندوز است.”

اگر چه شوهر او سالم به خانه خود نابود شد از جمله درب های شیشه ای در عکس.

Burks یک پزشک مقیم شد quarantining خود را از خانواده اش به مدت دو هفته در حالی که مشغول به کار در بیمارستان از جمله استروژن که در حال حاضر ویروسی عکس گرفته شده بود KATV گزارش شده است. از طریق شیشه ای او رو به دیدن پسرش خزیدن برای اولین بار.

“به عنوان به زودی به عنوان او را دیدم خود را پدر او فقط شتافت به درب” الهام Burks گفت: ایستگاه. “او بر روی شیشه به دلیل من فکر می کنم او می خواست او را به او را نگه دارید به طوری که آن را غم انگیز آن بود زیبا بود اما واقعا دلخراش به دلیل آن سخت است.”

دنبال N’dea Yancey-براگ در توییتر: @NdeaYanceyBragg

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>