هنر-یک-غلغله می رود مجازی, سنگ, طاق reschedules, Mpls, Parks & Rec روشن WTH در جریان است

هر بهار, جنوب مینیاپولیس میزبان معماران و طراحان هنر-A-غلغله چند روز جشنواره شامل گالری احزاب هنرمندان ایران و تظاهرات فروش ویژه و بیشتر با حوادث متمرکز به خصوص در Northrup پادشاه کالیفرنیا تابوت هنر و Q. arma ساختمان. در نزدیکی کافه ها و رستوران ها نیز اغلب میزبان زندگی می کنند, موسیقی, باغ آبجو و هنرمندان محلی.

بنابراین هیچ کدام از آن خواهد شد اتفاق می افتد این سال است. به جای مردمی خواهد محوری به یک تجربه مجازی.

“NEMAA هیجان زده تا اعلام کند که از آن خواهد شد راه اندازی ‘Art-A-غلغله آنلاین’ در هفته های آینده خواهد شد که یک آنلاین ارتقاء هنر در جامعه غرب, مینیاپولیس همراه با منابع و آموزش اعضا به منظور توسعه و یا توسعه بیشتر حضور خود را آنلاین” ایالات برایان برک در NEMAA.

شما می توانید آنها را دنبال کنید در nemaa.org.

در ضمن سنگ طاق پل متحرک در حال حرکت است از مخاطره آمیز روز پدر آخر هفته به اواخر ماه سپتامبر. رایگان رویداد هنوز هم میزبان موسیقی زنده از جمله شب جمعه لگد کردن کنسرت به دنبال یک ماشین نشان می دهد (با هنر اتومبیل!), یک باغ آبجو, خانواده, سرگرمی, هنر, ویترین, و بیشتر از سپتامبر 25-27. چک کردن وب سایت خود را stonearchbridgefestival.com برای به روز رسانی و اخبار جدید.

در نهایت مینیاپولیس Parks & Rec فرستاده روشن از آنچه COVID-19 وسیله ای برای تابستان خود برنامه. بله سواحل و استخر نخواهد بود, باز, مگر اینکه دستورالعمل ها و محدودیت ها از رژیم صهیونیستی است. Walz تغییر در هفته های آینده. با این حال ارائه شده است که می توان با خیال راحت تغییر یا حرکت در حال حاضر هنوز هم برنامه ریزی شده است.

که بدان معنی است که شما هنوز هم می توانید ماهی در دریاچه قایق بادبانی و پرداخت به فروشگاه خود را آب دستگاه در محل. شما همچنین می توانید اجاره آیتم های موجود مانند قایق. رستوران ها هنوز هم اگر باز COVID احتیاطی و تنظیم و…. تیم های ورزشی و دیگر دو و میدانی است که نمی تواند اصلاح شود اما در حال coronavirus لغو شد.

بسیاری از برنامه نویسی است که هنوز تحت بررسی و در خارج از سازمان است که در حوادث برنامه ریزی شده است که می توان به جای توصیه و هنوز هم در. معنی سرخ و سفید و بوم آتش بازی نشان می دهد اتفاق می افتد نیست اما مربوط به نیمه ماراتن اجرا است که سازمان Mpls Parks & Rec است.

فیلم و موسیقی در پارک ها در حال حاضر در حالت انتظار تا اطلاع ثانوی.

مینیاپولیس پارک ها و Rec ارائه مقدار زیادی از برنامه نویسی خدمات و منابع است که باعث می شود آنها را بسیار عالی. اما نیز وجود دارد بسیاری از مسائل را به نگه داشتن مسیر از اینجا. برای به روز رسانی و پرسش و پاسخ, نگاهی به دستی خود COVID مربوط به بخش اخبار در minneapolisparks.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>