هنر در زمان coronavirus: چگونه هنرمندان و نوازندگان در حال گرفتن توسط

سوار را از طریق یک بیماری همه گیر به عنوان یک قرارداد کارگر

“من احساس می کنم کوچک و بزرگ در همان زمان می گوید:” رقابت Boheme که چند رشته ای قطعه Centerplay راه اندازی شد برای باز کردن در اکلاهما تئاتر این ماه است. “این ناامید کننده بود اما کل جهان است لغو شد. آن شخصی نیست… من فقط به نشستن هنوز.”

در حال حاضر تمام Boheme می توانید انجام دهید این است که صبر کنید.

مانند بسیاری از هنرمندان Boheme را مستقل مبتنی بر کار بدان معنی است که برنامه خود را به یو پی اس و فراز زندگی. در این ماه او را ندارد بسیار دیگری برای انجام به دلیل او تا به حال برنامه ریزی برای آماده شدن برای اکلاهما نشان می دهد. در حالی که او آینده قرارداد و اجرای برنامه ریزی برای تابستان, او نمی داند که اگر هر چیزی را در واقع اتفاق می افتد.

هنوز او سپاسگزار برای افرادی که رسیده به او و اهدا به جمع آوری کمک. “من احساس می کنم به طور کامل انسان در حال حاضر” Boheme می گوید. “من احساس بسیار بخشی از یک جامعه است.”

تئو Langason می گوید که او هزاران دلار از دست داده. خود, انفرادی Red Eye تئاتر نمایش خوش آمدید صفحه اصلی/Home Editionبود به تعویق افتاد و بسیاری از دیگر آموزش و کار قرارداد لغو شده است.

او در تلاش برای حفظ مثبت است. “بهترین چیز در مورد [ابطال] است که آن اتفاق می افتد بعد بدون مشکل زیادی,” او می گوید از تولید خود را.

در علاوه بر این به انجام Langason است تدریس هنرمند برای K-12 مدرسه و بالاتر اد و اغلب شرکت های بزرگ اقدام به مباحث خارج از شهر. در برخی موارد Langason می گوید که او دریافت کرده است بخشی از این قرارداد درآمد. اما گاهی اوقات وجود ندارد واقعی قرارداد در محل; به جای یک توافق سست تاسیس شده است بیش از ایمیل. “این چیزی که در مورد یک پیمانکار,” او می گوید. “اغلب قراردادهای خود را بیشتر یک ژست. آن را مانند گاهی اوقات ما آنها را گاهی اوقات ما نیست.”

هنوز Langason در تلاش است برای لذت بردن از استراحت از کار است. “من می تواند با استفاده از یک هفته خاموش” او اذعان می کند. “من می دانم که من نه تنها یکی است. ریسک مالی وجود بقیه خوب خواهد بود برای من. بنابراین من در واقع به نوعی خدا را شکر—نه خدا را شکر به علت, اما من قطعا تلاش برای جمع اوری کردن پاداش در این راستا است.”

Rachel Breen's exhibit at Mia was set to open this month.

راشل Breen این نمایشگاه در میا راه اندازی شد برای باز کردن این ماه است. رنه یامادا

موزه و گالری های نزدیک

“این یک ناامیدی بزرگ می گوید:” راشل Breen که نشان می دهد در موسسه مینیاپولیس هنر MAEP گالری به تعویق افتاد. “اما آه خدای من, همه دچار ناامیدی در حال حاضر.”

Breen نیز تلاش برای ماندن در خوش بینانه است. او به خصوص تشویق چگونه هنر جامعه همچنان به پیدا کردن راه هایی برای حمایت از هر یک از دیگر مانند پرداخت هنرمندان و کارگران برای نشان می دهد—حتی اگر آن را لغو و تجربه آنلاین. “همه چیز من دیدن آنلاین است که مردم درخواست, ‘چگونه ما این حرکت به عنوان یک جامعه?'” او می گوید:.

آب نوار Shannai متسن معتقد است که هنرمندان منحصر به فرد مجهز شده برای کمک به راه در یک بحران مانند COVID-19. “به عنوان سازمان دهندگان جامعه و به عنوان هنرمندان که در حال کار برای آماده شدن برای تغییر آب و هوا ما انجام داده ایم خوب دبستان کار” متسن می گوید. “ما هنر جامعه بسیار خلاق و دلسوز و مدبر; من فکر می کنم که ما را به کشف برخی از چیزهایی.”

محلی طراح رقص و هنرمند تجسمی تری Hempfling نیز انتظار, خلاق, پاسخ از هنرمندان مبرم این دوران وخیم و حتی یک مثال عملی.

Hempfling در حال حاضر در اوهایو که در آن او تا به حال نه برنامه ریزی شده به این ماه است. او قرار بود به سر به نیویورک برای یک رویداد و سپس توقف در فیلادلفیا به او گالری نمایشگاه است. زمانی که coronavirus اعداد شروع به تیک زدن او رفت تا بماند سکس با مامان در اوهایو.

Hempfling مادر 67 ساله و پرستار که با این نسخهها کار پاره وقت در یک مرکز آسایشگاه و پاره وقت در شهرستان درونی بیمارستان. “آنها یک ماسک برای استفاده مجدد به طور نامحدود” او می گوید. “آنها باید برای قرار دادن آن در کیسه Ziplock بین استفاده می کند.” کمبود منابع و ایمنی منابع باعث شده است که بسیاری از اضطراب بود ،

“مادرم گفت:” ما نیاز به تجدید نظر این ماسک چیزی. ما نیاز به شستشو ماسک” می گوید: “Hempfling. که او فکر. “چه راه هایی است که هنرمندان می تواند کمک به بهداشت و درمان کارگران و زمانی که منابع است که این کشور در حال اجرا است؟”

Hempfling اشاره می کند که هنرمندان مانند Leeza Meksin در حال حاضر مشغول به کار در هنرمند-طراحی ماسک, هنرمند, طراحی نئوپرن و انواع دیگر از منابع است که می تواند منتشر و مورد استفاده مجدد قرار.

Theo Langason

تئو Langason Mimivan امرانگن

کلاس های هنری در حال شکلگیری و حرکت آنلاین

عکاسی هنرمند Pao Houa او دارای یک افتتاحیه نمایشگاه در ونکوور در پایان ماه مارس برای او که نمی خواهد بود قادر به حضور در افتتاحیه هنرمند صحبت کنید. یکی دیگر از نمایش های خود را در سنگاپور به پایان رسید تا با تماس با خارج از افتتاح در ماه ژانویه به دلیل شیوع.

او همچنین مربی کمکی در آنوکا رمزی کالج و دانشگاه مینه سوتا که هر دو باید نقل مکان کرد و در کلاس های آنلاین. این سخت است برای او و دوره های عکاسی که نیاز به دست به تظاهرات. “ما واقعا نه به حال زمان برای برنامه ریزی,” او می گوید.

او دستکاری آنلاین آموزش با در نظر گرفتن مراقبت از او دو بچه (او خواهرزاده و برادرزاده که او و شریک زندگی خود را در حال افزایش) که ماندن خانه از مهد کودک. هنوز هم همه چیز در حمل. او می گوید: او پیدا کرده است تعداد زیادی از منابع در رسانه های اجتماعی از طریق Facebook و گروه های Google docs که در آن هنرمندان و مربیان های راهنمایی در تغییر و هنر تعلیم و تربیت.

جدید امید

“در مینیاپولیس, مردم واقعا مبارزه [پیدا] راه هایی برای ادامه ساخت پول از طریق هنر می گوید:” Hempfling. او با اشاره به بسیاری از منابع است که ظهور کرده اند از جمله اورژانس و کمک های مالی آنلاین گسترده اتصال مترجمان آزاد به فرصت های کار و جمع آوری کمک های عامل مانند GoFundMe و کیکاستارتر.

در Hempfling خود Patreon حساب برخی از مردمی اهدا فقط 2 دلار در ماه است. “برای کسانی که منابع و می خواهید برای کمک به آن را به یک زمان خوب به دنبال در چیزهایی مانند این که” او می گوید.

سوزانا دی پالما کارگردان هنری Zorongo فلامنکو رقص, تئاتر, لغو اجراهای آتی در Cowles به عنوان به خوبی به عنوان مدرسه در کلاس. هنوز او در حال برنامه ریزی یک حزب برای زمانی که این بیش از همه. “این رفتن به یک جشن” او می گوید. “ما در حال رفتن به رقص و شادی. از آن خواهد شد یک جشن با شکوه از زنده ماندن است.”

برای یک لیست از منابع لینک به Google Docs, راهنما و بیشتر بررسی کنید ما خلاصه ای از سایت های مفید برای هنرمندان در citypages.com/arts.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>