به عنوان coronavirus موارد سنبله در جنوب شرق, به نظر می رسد که این بیماری همه گیر تحت کنترل – در اینجا چیزی است که تغییر

این پزشک و همکاران او آموخته بزرگترین تفاوت شده است و مردم چگونه رفتار می کنند.

“بیمارستان ظرفیت عبور نقطه اوج در ایالات متحده Coronavirus نقاط داغ” – وال استریت ژورنال

این تیتر من امیدوار به دیدن دوباره پس از تعدادی از coronavirus عفونت کرده بود در نهایت شروع به کاهش در شمال شرقی و شمال غربی اقیانوس آرام. این بیماری همه گیر در حال حاضر معطوف به جنوب و غرب – با آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس به عنوان نقاط داغ.

در همان زمان, موارد بستری شدن در بیمارستان و درصد مثبت آزمون در شمال شرقی ایالت کاهش یافته است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به تازگی اعلام کرد “ما در حال حاضر بالاترین نرخ انتقال در ایالات متحده آمریکا است.” در واقع وجود دارد در حال حاضر بیشتر روزانه بستری شدن در بیمارستان در آریزونا در نیویورک و پنسیلوانیا و کل شمال شرقی ترکیب شده است.

چه توضیح می دهد که تفاوت ؟

من پزشک و همکاران من آموخته اند که بسیاری از مرموز تنفسی ویروس به نظر می رسد برای اولین بار در سرزمین اصلی چین بیش از شش ماه پیش. ما هم اکنون می توانید سر و صدا کردن آمار در مورد کوروناویروس اگر ما به عنوان ورزش مفسران. گسترش آن از طریق قطرات و ذرات معلق در هوا. آن را متصل به ACE 2-گیرنده در ریه ها. آن می تواند در برخی از سطوح تا 72 ساعت است. آن می تواند باعث از دست دادن طعم و بوی.

ما می توانید بروید و اگر شما ما را تحت فشار گذاشت اما مهم ترین چیزی که ما آموخته است که چگونه آن را گسترش می یابد و چگونه به سرعت آن را پایین. یک قطعه مهم از آن – و تفاوت کلیدی بین شرق امروز و بسیاری از مناطق که در آن coronavirus در حال گسترش است در حال حاضر — است که رفتار مردم است.

سخت ضربه متحده به سرعت آموخته ارزش ماسک

به عنوان یک ویروس تنفسی SARS-CoV-2 منتقل شده است به طور عمده از طریق قطرات که ترک دهان و بینی به عنوان یک فرد مذاکرات, عطسه, سرفه و یا exhales. این رشد در محیط های که در آن وجود دارد تعداد زیادی از مردم در فضاهای محصور شده – به خصوص اگر آنها در حال خندیدن و صحبت کردن و آواز خواندن و یا در غیر این صورت در آینده به تماس نزدیک. آن رشد جسمی در همان تنظیمات که در آن ما رشد اجتماعی است.

این است که چرا اوایل سخت-آمار مناطق قادر به شکستن منحنی بسته شدن کسب و کار و اجرای stay-at-home سفارشات. بدون قابل توجهی نزدیک تعامل انسان coronavirus نمی تواند گسترش.

در حالی که کشورهای دیگر در حال حاضر شاهد بیمارستان ها را پر کنید و با COVID-19 بیماران بیشتر از غرب است حفظ کنترل جامعه گسترش آن به عنوان اقتصاد بازگشایی شده است. این تفاوت نشان دهنده حداقل در هر حالت رفتار و انتظارات و تمایل ساکنان به نگه دارید تا اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن ماسک اجتناب از جمعیت زیادی حفظ فاصله اجتماعی حداقل شش فوت و ماندن جدا شده زمانی که آنها بیمار هستند و یا ممکن است در معرض ویروس.

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

رود آیلند به عنوان مثال است. زمانی که دولت شروع به اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی در اوایل ممکن است, رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo گفت: موفقیت در امر بستگی دارد که چگونه مردم رفتار – اگر آنها همچنان اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک. رود آیلند است اما آن نشسته در وسط شلوغ نیویورک و بوستون راهرو. این یکی از اولین متحده به کسب و کار و مدارس و یکی از اولین نیاز مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی. برای پیدا کردن ویروس ها و جلوگیری از گسترش آن در آن راه اندازی شده مشارکت را تست به طور گسترده ای در دسترس و توسعه تماس با ردیابی برنامه با قابل فهم از طریق یک برنامه تلفن. آن نیز مورد نیاز مسافران را به خود قرنطینه برای 14 روز.

“ما باید به آغوش شیوه های جدید زندگی می کنند زندگی ما” Raimondo گفت: ممکن است.

دو ماه بعد, رود آیلند مورد اعداد پایین. دولت هنوز هم نیاز به ماسک-پوشیدن در مکان های عمومی و مهمتر از مردم آن را انجام دهد. بازرسان دولتی که بیش از 90 ٪ از کسب و کار شد و در انطباق با ماسک-پوشیدن قوانین بیش از ژوئیه 4 تعطیلات.

شمال شرقی آمریکا در حال حاضر ملت را در ماسک پوشیدن و پایبندی به دیگر بهترین شیوه. یک Axios/نظرسنجی ایپسوس نشان داد که در کشورهای با, بالا, ماسک, استفاده, ویروس گردش است که در سطوح پایین تر در مقایسه با کشورهای با کمتر از ماسک استفاده کنید. بررسی اثرات استفاده از چگونه به سرعت coronavirus محدودیت برداشته شده است در سراسر جهان پیدا کرده اند که آهسته دقیق, استراتژی منجر به کمتر بیماری و مرگ و میر در طول بازگشایی.

در بسیاری از نقاط شمال شرق این ماه از بیماری و مرگ و میر و مبارزه به نوبه خود COVID-19 جزر و مد هنوز هم تازه در ذهن مردم. پیشرفت نیست یونیفرم, با این حال. شهر نیویورک شهردار ابراز نگرانی در مورد یک چشم انداز مثبت در موارد مثبت در میان مردم در 20s خود را.

مشکلات سیاسی تقسیم

در جای دیگر در کشور جاری افزایش COVID-19 موارد شروع به انتخاب کنید تا بعد از آخر هفته روز یادبود زمانی که مردم در چند کشور که تا به حال دیده ام همان میر از این بیماری همه گیر اجازه گارد خود را. ویدئو و تصاویر نشان داد احزاب کباب سواحل شلوغ و تظاهرات سیاسی – همه با بسیار کمی اجتماعی فاصله و یا ماسک-پوشیدن – دادن سوخت بیشتر برای coronavirus به گسترش است.

با وجود این شواهد برای آنچه که ما باید انجام پس از مشاوره کارشناسان بهداشت عمومی نیز متاسفانه تبدیل به سیاسی. بسته به منابع خبری مردم گوش دادن به آنها ممکن است شنیدن از هشدارهای مقامات بهداشتی بودن جدی گرفته شود و یا اخراج توسط صاحب نظران و سیاستمداران است.

نظرسنجی ملی اخیر نشان می دهد که دموکرات ها گزارش همواره با پوشیدن یک ماسک 68 ٪ از زمان در حالی که جمهوری خواهان گزارش انجام همان تنها 34% از زمان. ملی گفتگو کرده است تفویض به یک دوگانگی کاذب: یا شما در کنار اولویت ایمنی و یا شما را در کنار آزادی های شخصی و باز کردن اقتصاد است.

در حقیقت این دو باید شرکای عنوان این اقدامات پیشگیرانه بهترین ابزار ما برای رسیدن به اهداف مشترک ما از بازگشایی کسب و کار و مدارس با خیال راحت. این همان دلیل توقف ما در stoplights و رفتن را از طریق آشکارسازهای فلزی در فرودگاه – ما را یک قربانی کوچک برای بیشتر عمومی خوب است.

برای آینده قابل پیش بینی آمریکایی ها را به صورت جمعی به توافق برسند به زندگی کمی متفاوت است. تا زمانی که ما می تواند همه موافق این coronavirus را ادامه خواهد داد به دست بالا و سلامت و ثروت رنج می برند.

تایسون بل پزشک و دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه ویرجینیا

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>