به عنوان Coronavirus شیوع تشدید تهمت قرار می دهد بزرگ نفت منافع جلوتر از خانواده های آمریکایی

آب و هوا عمل گروه ها و مترقی منتقدان ابراز ناامیدی و خشم در بعد از ظهر جمعه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—با وجود ادامه داد: عدم ارائه گسترده حمایت عمومی آمریکا—نقل مکان کرد برای تقویت خط پایین شرکت های نفت و گاز با اعلام گسترده فدرال خرید برای کشور ذخیره نفت استراتژیک (SPR).

“بر اساس قیمت نفت من نیز به دستور وزیر نیرو برای خرید در یک قیمت بسیار خوب مقادیر زیادی از نفت خام برای ذخیره سازی در آمریکا ذخیره استراتژیک,” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در طول یک کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی—احاطه شده توسط مدیران اجرائی از شرکت های بزرگ از جمله خارج CVS و هدف—که در آن او همچنین اعلام رسمی اضطراری ملی به منظور مبارزه با شیوع کروناویروس.

“ما در حال رفتن به آن را پر کنید تا به بالا” گفت: body spirals & twister rings اما منتقدان شد و سریع به اشاره است که حرکت می کند همه چیز را با کمک خود دوستان ثروتمند و cronies در صنعت سوخت فسیلی و هیچ چیزی برای انجام با کمک مردم به طور متوسط در حال حاضر در معرض خطر از گسترش این بیماری همه گیر.

“مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر قرار دادن منافع نفت و گاز از مدیران جلوتر از منافع مردم و جوامع” گفت: “الکس Doukas نفت تغییر بین المللی است. “با این حرکت مغلوب ساختن پیشی جستن است نورد از یک طرح برای سرپا نگه داشتن ایالات متحده در شرکت نفت قبل از او حتی زحمت به تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای ما کارگران که در حال رفتن به خط مقدم از coronavirus بحران برای سال آمده است.”

خبر آمد جمعه به عنوان اضافی تعطیلی مدارس اعلام شد به صورت متحده در سراسر کشور, فروشگاه مواد غذایی, قفسه پاک پاک و نگرانی همچنان به گسترش در مورد چگونه گسترده شیوع بیماری تبدیل خواهد شد.

صلح سبز هشدار داد که کل هزینه خرید نفت “می تواند بیش از $2.6 میلیارد دلار در بودجه عمومی” یک استارک مقايسه هنگامی که قرار داده در کنار این پیشنهاد مطرح شده توسط آمریکا تنها چند ساعت پیش از آن. معرفی “خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل”(pdf) که برای حدود 1.7 میلیارد دلار با هدف کمک به خانواده های شاغل و کودکان به آب و بهداشت عمومی بحران مجلس نانسی پلوسی گفت: “مردم آمریکا انتظار و شایسته هماهنگ و مبتنی بر علم و تمام از دولت در پاسخ به آنها را نگه دارید و عزیزان خود را امن: پاسخ قرار می دهد که خانواده ها برای اولین بار به تحریک اقتصاد.”

با قرار دادن دولت خود تاکید بر نجات صنعت نفت جان Noël ارشد آب و هوا مبارز صلح سبز آمریکا گفت: رئیس جمهور در حال انجام است مخالف قرار دادن مردم ،

“مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به همه گیر جهانی است که برای قرار دادن میلیاردرهای و شرکت های بزرگ آلوده جلوتر از خانواده های آمریکایی است. وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که این جزوه را محافظت, مشاغل, حقوق بازنشستگی, مزایای, یا کاهش سختی مواجه سوخت های فسیلی کارگران و یا جوامع مقابله با COVID-19 شیوع در حال حاضر. این چیزی بیش از یک هدیه به صنعت است که ایجاد بحران آب و هوا.”

Doukas توافق خواستار آن را “شدید نامناسب” برای مغلوب ساختن پیشی جستن “به سوء استفاده از ذخیره نفت استراتژیک به عنوان یک ابزار برای سرپا نگه داشتن صنعت نفت و گاز در زمانی که کاخ سفید باید با تمرکز بر چگونه برای کمک به مردم هر روز در ایالات متحده است.”

که در آن است برای کمک به کارگران دست و پنجه نرم کردن با مراقبت از خود, خانواده, خرده فروشی کارگران خطر قرار گرفتن در معرض هر روز خانواده ها دست و پنجه نرم کردن با بدهی و صورتحساب نصب در حالی که معیشت خود هستند در معرض خطر قرار داده؟” “نه امروز رئیس جمهور تهمت متمرکز propping تا صنایع آلاینده و trotting به از مدیران اجرائی به فروش اجناس خود است.”

با وجود انتقاد از کسانی که با تمرکز بر نیازهای خانواده, این به نظر می رسد این خبر در طی چه بود دوبله مغلوب ساختن پیشی جستن “دکترین شوک کنفرانس مطبوعاتی” به نتیجه مورد نظر.

به عنوان CNBC گزارش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر روز اعلام “قراردادهای آتی نفت خام افزایش یافت 5 درصد” در آخرین ساعت از معاملات بازار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>