به عنوان اگر 2020 کافی نبود جسی ونتورا ممکن است برای رئيس جمهور اجرا

روز دوشنبه سابق مینه سوتا govenor جسی ونتورا گفت: او را به فکر کردن در مورد پریدن به انتخابات ریاست جمهوری به عنوان نامزد حزب سبز.

ونتورا به طور منظم شناور بازگشت خود را به انتخابی سیاست در یک نقطه و گفت او امیدوار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید او را به عنوان یک همسر در حال اجرا. تا سال 2018 به عنوان ونتورا گفته TMZ او ممکن است وارد این سال مسابقه او گفت: اگر او “تهمت نمی خواهد که یک فرصت است.”

ونتورا سیاسی حرفه ای, رزومه کاری شامل یکی از چهار سال از روی لئامت دادن به عنوان شهردار حومه ایمو, پارک و یک دوره (1999-2003) به عنوان مینه سوتا فرماندار. بازیگر و طرفدار کشتی گیر را میراث سیاسی تا حد زیادی متشکل از واقعیت تکان دهنده این است که او برنده دوره با کمتر توجه به آنچه اتفاق افتاده است در حالی که او مسئول است.

در حقیقت ونتورا را برای حمایت از حقوق همجنسگرایان و توده ترانزیت نگه می دارد تا به خوبی به عنوان مخالفت خود را با جنگ مواد مخدر. او قلدری سیاسی خبرنگاران برای تلفن های موبایل زیادی مانند پسر او می شود در حال اجرا در برابر رئیس جمهور و سیاست های اقتصادی خود به نظر می رسد مانند یک فاجعه است. (ونتورا به ارث برده 4 میلیارد دلار مازاد و فقط چهار سال بعد در سمت چپ مینه سوتا با 4.5 میلیارد دلار کسری بودجه.)

در اینجا ونتورا صحبت به شهرستان صفحات در اکتبر سال 2016 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری نگاه به بسیاری از مردم مانند یک کنترل از راه دور امکان:

CP: وقتی که شما تماشای این [ریاست جمهوری] بحث شما پشیمانی در حال اجرا نیست ، ونتورا: هیچ. نه در همه. و من نمی watch بحث. چرا من ؟ این دو سیستم ایجاد شده این. به عنوان طولانی به عنوان lemmings از کشور همچنان به رای دادن به نامزد در یک سیستم دو حزبی هیچ چیز تغییر خواهد کرد. من نمی توانم تماشا بحث. وجود دارد هیچ چیز این نامزدها می گویند که من متقاعد به رای دادن به آنها. من اصلا رای دموکرات ها و یا جمهوری خواهان. آنها مشکل است نه راه حل. من توده آنها را با هم. این دو حزب دیکتاتوری. و انتخابات ثابت هستند. من خوشحالم که به خارج از آن.

و در اینجا بدون هیچ دلیل خوبی در همه کلیپ ها از سال 2004.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>