به عنوان ویروس مقابله ملت, طرفداران حرکت به توقف اخراج

نیویورک — در روز پس از شیوع کروناویروس اعلام شد جهانی همه گیر جو فرگوسن داده شد دسته ای از دادگاه دستور اخراج به انجام کار خود را به عنوان پاسبان در توسان آریزونا.

او زدم در درب در اکثر هیسپانیک جامعه, جنوبی, Tucson, گفته ساکنان به جمع آوری اثر شخصی, لباس داروها و حیوانات خانگی و تماشا به عنوان برخی از خانواده های بی خانمان شد.

فرگوسن می گوید: او به شدت مخالف اخراج با آریزونا سیستم دادگاه هنوز هم نیاز به او را به پرت کردن مردم از خانه های خود را حتی به عنوان ملت بود برای رفتن به یک حالت عمیق تر از مستند و وحشت بیش از coronavirus.

“برای خدمت به منافع کل جامعه در حالی که ما همه رو به یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی ما باید به مردم اجازه می دهد به ماندن در خانه های خود را به طوری که ما اصلا استرس ما پناهگاه بیمارستان های ما و ما اولین پاسخ دهندگان” فرگوسن گفت.

سپس در روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که پیشنهاد 1.5 تریلیون دلار بسته که شامل “تسکین فوری به اجاره و مالکان” توسط تعلیق اخراج و سلب حق مالکیت برای 60 روز.

اما معلوم اکثریت قریب به اتفاق از مستاجرها را نمی خواهد تحت پوشش حمایت.

چرا که وزارت مسکن و توسعه شهری برنامه را پوشش می دهد تنها تک واحدی با وام از طریق اداره مسکن فدرال. که شامل حدود 8 میلیون صاحب خانه بسیاری از آنها تحت سلب حق اقامه دعوی با توجه به HUD.

که در مقایسه با حدود 43 میلیون خانوار که اجاره در سال 2019 با توجه به سرشماری ایالات متحده. تقریبا نصف اجاره خانه خود را از یک فرد سرمایه گذار, در حالی که نیم دیگر اجاره از یک کسب و کار و یا چند واحد صاحب ملک. آنهایی که اجاره از یک کسب و کار را دریافت نمی هر گونه حمایت با توجه به HUD پیشنهاد.

مستاجرها تمایل به درآمد پایین تر از خود را صاحب خانه همتایان و نمی تواند شیر را به حقوق صاحبان سهام در خانه های خود را به صورت یک خط اعتباری آن در مواقع اضطراری است. و نامتناسب تعداد مستاجرها هستند افریقایی, امریکایی, اسپانیایی و دیگر اقلیت ها.

در حالی که طرفداران مسکن ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسته به عنوان یک “مهم گام اول” آنها گفتند: جز این از لحاظ اقتصادی آسیب پذیر جمعیت آن نزدیک به اندازه کافی دور.

سوزانا Blankley هماهنگ کننده حق وکیل نیویورک ائتلاف گفت که او نگران برای مستاجرها و دیگران که نمی خواهد تحت پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن توقف.

“این کمک خواهد کرد که بسیاری از مردم ، آن را بسیار محدود زیر مجموعه” Blankley گفت. “آن را تقریبا به اندازه کافی.”

Andrea شاپیرو با شورای شهر در مسکن مستقر در نیویورک مسکن حمایتی سازمان به توافق رسیدند. “ما نیاز به بزرگ مقیاس solutions,” او گفت:.

مسکن طرفداران می گویند این وضعیت در ایالات متحده نشان می دهد بزرگتر بحران مسکن مقرون به صرفه است که می رود فراتر از زمان ویروس اضطراری است. و آنها را به قبر ترس در مورد آینده چه اتفاقی می افتد زمانی که مالکان و مستاجران چهره را پرداخت و هنوز هم شکست از بیکاری.

مقامات در بیش از سه ده شهرها و ایالات متحده از جمله سان فرانسیسکو و لس آنجلس و نیویورک دولت باید در محل قرار داده و سیاست های خود را برای توقف اخراج سلب حق مالکیت و ابزار shutoffs از نگرانی که اقتصادی خرید اینترنتی از زیان کار عظیم را فشار بسیاری از مردم به آستانه بی خانمانی در زمانی که آنها نیاز به ماندن در خانه و آپارتمان خود را.

اقدامات متفاوت است در محدوده و باید شامل یک monthslong مهلت برای اجاره و مالکان که می تواند نشان دهد که عدم توانایی خود را به پرداخت مربوط به کروناویروس تحول.

اما اکثر ایالت ها و محلات هنوز به مرحله برای جلوگیری از مردم از دست دادن خانه های خود.

“در این نقطه با خیلی تردید برای بسیاری از مردم که فکر خود را در معرض خطر بی خانمانی به هر نوع امداد مفید است” گفت: Jeff Smythe, مدیر ارشد, مدیر اجرایی, امید آتلانتا یک بی خانمانی پیشگیری سازمان در گرجستان است. دولت تا به حال اخراج میزان 4.7 درصد در سال 2016 بیش از دو برابر ایالات متحده به طور متوسط با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها با اخراج آزمایشگاه.

“در پشت همه این بزرگتر بحران” Smythe گفت. “به اندازه کافی مقرون به صرفه مسکن نداشتن دستمزد قابل زندگی و نابرابری در اطراف درآمد هنوز با ما هستند.”

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف امضا منظور در روز سه شنبه به منظور جلوگیری از عدم پرداخت هزینه اخراج توسط آتلانتا منطقه شهری را مسکن عمومی مقامات برای 60 روز. توقف یک “جزء کلیدی از ما جمعی جامعه تلاش ها برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بیشتر و گسترش این ویروس” کف در بیانیه ای گفت.

و در شیکاگو در روز پنج شنبه, Cook County Sheriff تام پیکان اعلام کرد که او به تأخیر انداختن اجرای همه اخراج سفارشات تا تاریخ 30 آوریل. طی یک سخنرانی تلویزیونی, آدرس شهردار شیکاگو لری Lightfoot خواسته صاحبان اموال به “فضل” با مستاجر. “هیچ کس نیاز به اضافه استرس اخراج قطعا در حال حاضر,” او گفت:.

در دیترویت که یکی از بزرگترین کشور آفریقایی اکثریت شده است و به خصوص ضربه با سلب حق مالکیت از سال 2008 ارتفاع از بحران وام مسکن صاحب خانه خواهد شد و نیاز به امداد فراتر از آنچه که ارائه شده و در میان بیماری همه گیر کوروناویروس گفت نیکول کوچک, معاون صندلی از شهرستان منشور کمیسیون.

“سلب حق مالکیت هستند سلب دور از فرهنگ و پارچه از شهر دیترویت” کوچک گفت. “مالکیت خانه چیزی است که واقعا مهم است به خصوص به جامعه سیاه و سفید و در حال حاضر شما باید مقدار زیادی از افرادی که متعلق به خانه برای چندین دهه و آنها در واقع در حال تبدیل شدن مستاجرها چرا که آنها لازم نیست که هر گزینه های دیگر.”

“شیوه ها و سیاست ها بسیار تهاجمی به منظور جابجایی مردم اما درمان و تسکین آنها تا چند و دور بین” کوچک گفت.

طرفداران مسکن نیز گفت: آنها نگران بودند که چگونه در معرض خطر افراد خواهد ثابت کند که آنها واجد شرایط برای کمک های ارائه شده توسط دولت های محلی.

“مردمی که در حال اجرا و یا بازی موسیقی که انتخاب کنید تا نوار-رسیدگی شیفت در اینجا وجود دارد که آیا مختلف انواع فرفره کار در حال رفتن به نشان می دهد از دست دادن درآمد به دلیل وجود ندارد یک جریان ثابت برای شروع” گفت: Deepa Varma, مدیر اجرایی, سان فرانسیسکو, مستاجران, اتحادیه اروپا یک مسکن حمایتی ،

“ما نمی ببینید که چگونه مردمی در حال رفتن به گرفتن زمانی که آنها در حال حاضر به سختی ساخت اجاره آن را به عنوان” Varma گفت.

در حال رشد وجود دارد خواستار ملی “اجاره تعطیلات” به اندازه کافی بلند برای کمک به کسانی که مشاغل از دست رفته را بازیابند و یا پیدا کردن یک جامد مالی بنیاد.

“مردم نباید به بپرسید که” آیا من از من گذشته چند دلار برای دریافت یک کیسه برنج و لوبیا و یا انجام بر روی آن نگه دارید پول برای پرداخت اجاره؟'” گفت شاپیرو از شهری شورای مسکن در نیویورک است. “ما نباید فقط به قید وثیقه هواپیمایی و بانک ها.”

به همین دلیل Black Lives Matter هوستون بنیانگذاران اشتون جنگل راه اندازی کرده است یک طومار درخواست تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به حالت تعلیق اجاره مسکن و آب و برق پرداخت.

“برای اکثر, اگر شما سیاه و سفید و قهوه ای, شما در حال گرفتن آن سخت تر با سیستمیک نژاد پرستی و بیگانه ستیزی” جنگل گفت. “در حال حاضر ما یک بیماری همه گیر که در آن مردم می ترسند برای رفتن به دکتر اجازه دهید به تنهایی دست به کار, چرا که آنها هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>