به عنوان ویروس رشد می کند فرمانداران تکیه بر گمراه کننده بیمارستان داده

فرمانداران در مکان دیدن بزرگ خوشه در coronavirus عفونت اغلب یادکرد ایالت داده ها برای اطمینان عمومی آنها مقدار زیادی از ظرفیت بیمارستان برای زنده ماندن از یورش حتی به عنوان متحده به طور معمول از دست بحرانی معیار به راهنمای خود را به همه گیر پاسخ.

مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان می گویند وابستگی شدید در ایالت بیمارستان اطلاعات گمراه کننده است و گاهی اوقات غیر مسئولانه متریک برای توجیه نگه داشتن یک حالت باز یا عقب نگه داشتن در اعمال محدودیت های جدید.

چرا که ایالت آمار می توان فریب به ویژه در کشورهای بزرگ که در آن فردی در بیمارستان ها می تواند در حالت بحران حتی در حالی که ظرفیت کلی اعداد نگاه کنید OK.

توماس LaVeist رئیس تولان دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری در نیواورلئان گفت: پایگاه همه گیر و بازگشایی سیاست در ایالت تخت بیمارستان ظرفیت “فوق العاده غیر مسئولانه است.”

“به گیلاس-انتخاب بیمارستان ظرفیت و برای استفاده از آن یک متریک و بدون زمینه تعداد موارد تعداد مرگ و میر است تکان دهنده” LaVeist گفت.

این موضوع از ظرفیت بیمارستان به دست آورده فوریت در سراسر کشور این هفته به عنوان فلوریدا تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا و کشورهای دیگر گزارش شده شاید مورد اعداد. فرمانداران باید بارها و بارها با استناد بیمارستان ظرفیت در برابر استدلال های کسب و کار جدید محدودیت هر چند پویا شروع به تغییر جمعه هنگامی که تگزاس و فلوریدا را پایین نگه داشته روی میله میان به طور فزاینده وضعیت وخیم با COVID-19.

در کاخ سفید coronavirus جلسه نزدیک به دو ماه جمعه, معاون رئیس جمهور, مایک پنس همچنین با اشاره به بستری شدن در بیمارستان در بحث در مورد چشم انداز برای همه گیر.

دو ماه پیش پنس گفت: 15 درصد از بيماران بستری. در حال حاضر آن را در حدود 5 درصد است. این بدان معناست که سیستم مراقبت های بهداشتی بهتر است قرار است برای مقابله با یک تجدید حیات در مورد او می گوید:.

در تگزاس دولت در بخش بهداشت و درمان وب سایت در روز پنج شنبه نشان داد 12,951 در دسترس تخت 1,320 در دسترس تخت ICU و 5,850 موجود هواکش. چه آن را شکستن نیست این است که چگونه تلخ این وضعیت در برخی از مکان های خاص از جمله هوستون ملت چهارم بزرگترین شهرستان. تخت های بیمارستانی در هوستون در حال پر کردن چنان سریع است که بیمارستان کودکان تگزاس شروع به درمان بیماران و 97 درصد از تخت ICU در تگزاس و مرکز پزشکی در استفاده بودند.

در میامی حیاط بیمارستان را تایید کرد سه شنبه آن را در ظرفیت. بیمارستان انتقال بیماران به بیمارستان های دیگر و آماده شدن برای تبدیل به طور منظم تخت به تخت های ICU و حاد مراقبت از بیماران در صورت نیاز.

در آریزونا کالیفرنیا ، mlb کاهش یافته است به اعمال محدودیت های جدید در فعالیت های کسب و کار و یا اقامت در خانه سفارش بارها و بارها با استناد به کافی ظرفیت دولت را در بیمارستان ها به عنوان دلیل او راحت باز ماندن.

“این چیزی است که مهم ترین زمانی که وجود دارد افزایش در موارد” Ducey گفت: در اوایل این ماه.

Ducey را محکوم کرده است به عنوان “اطلاعات غلط” این تصور که فضای بیمارستان در حال اجرا است کوتاه حتی به عنوان دولت نشان داده است که 85 درصد از آریزونا تخت بیمارستان را اشغال کردند. آریزونا در حدود 2,500 بستری COVID-19 بيمار.

در همان زمان دولت به شدت از دست رفته را بر معیار های ایجاد شده توسط کاخ سفید نیروی کار به راهنمای بازگشایی اقتصاد با 23 درصد از COVID-19 آزمون آینده مثبت در هفته گذشته در آریزونا.

نیروی کار را شامل نمی شود ایالت بستری شدن در بیمارستان به عنوان بخشی از معیارهای آن است که قرار است به ملاقات قبل از بازگشایی. کسانی که معیار عبارتند از رو به پایین مسیر را طی یک دوره دو هفته ای. آنها نیز مشخص است که بیمارستان ها باید به اندازه کافی مراقبت ويژه ظرفیت برای درمان افزایش بیماران و باید قوی تست برنامه در محل برای در خطر بهداشت و درمان کارگران از جمله ویروس تست آنتی بادی.

دکتر یوسف جرالد استادیار بهداشت عمومی سیاست و مدیریت در دانشگاه آریزونا گفت که اگر این روند همچنان ادامه دارد, موارد, به احتمال زیاد خواهد شد بیش از ایالت تخت بیمارستان ظرفیت ظرف چند هفته آینده.

کالیفرنیا شکسته است چند خود را روزانه ثبت تعداد مثبت آزمایش و بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته است بیش از 30 درصد در دو هفته گذشته. لیبریا گاوین Newsom صدا شادمان تن در روز های اخیر در مورد بیمارستان ظرفیت اما تغییر لحن خود را تا حدودی در روز جمعه گفت که او می خواهد یک کالیفرنیای جنوبی شهرستان که در مرز مکزیک به در نظر گرفتن اقامت خانه دوباره سفارش.

دکتر کالین کرافت کاردانی افسر ارشد پزشکی در اموری بیمارستان در آتلانتا و عضو گرجستان coronavirus نیروی کار گفت: منطقه تخت بیمارستان با ظرفیت بهتری خواهد بود متریک از ظرفیت ایالت. او اظهار تاسف کرد که همه گیر است و به ظاهر تفویض به یک “وضعیت سیاسی.”

“به عنوان کسی که به پزشکی برای خدمت به مردم آن را دشوار است به تماشای” کرافت گفت.

رابین Gershon استاد و متخصص بهداشت در دانشگاه نیویورک به نام با استفاده از ایالت تخت بیمارستان ظرفیت برای هدایت سیاست “کاملا غیر اخلاقی است.”

“آن را غیر اخلاقی می گویند اجازه دهید فقط در مورد کسب و کار ما و راه ما می تواند رسیدگی به سرریز” جرشون گفت. “بهتر اندازه گیری است و 14 روز و هفت روز مورد عفونت رای دادن. این چیزی است که به ما می گوید چه خبر است در حال حاضر.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>