نیویورک — مقامات بهداشتی آمریکا هشدار داد که این روز رو به رشد coronavirus خاصی برای گسترش بیشتر به طور گسترده ای در کشور در برخی از نقطه حتی به عنوان همتایان خود در اروپا و آسیا درهم شامل جدید شیوع این بیماری است.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه بلکه بیشتر یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید” دکتر نانسی r. schultze ، از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری گفت: در تماس با خبرنگاران.

CDC تماس برای آمریکایی ها آماده می شود اضافه شده جدید ضرورت به پاسخ تلاش است که تا این هفته با تمرکز بر بیماری تا حد زیادی محدود به چین که در آن ظاهرا نشات گرفته و کشورهای همسایه.

در دیگر تحولات روز شنبه:

— جدید خوشه از بیماری ظهور تا کنون از چین باعث افزایش نگرانی مقامات در برخی از ثروتمندترین کشورهای اروپا و آسیا و همچنین در کشورهای کمتری منابع است. اما بسیاری از باقی مانده نامشخص در مورد چگونه به بهترین وجه از آن داشته باشد.

جدید شیوع گزارش شده در مکان های پرت و دور افتاده به ایتالیا و ایران و فرانسه و الجزایر و اسپانیا جزایر قناری. کوچک خلیج فارس ملت بحرین در گفت و گو با 17 مورد از جمله یک راننده اتوبوس مدرسه که در حال انتقال دانش آموزان به تازگی به عنوان یکشنبه.

در ایران از این کشور به ویروس نیروی کار که فقط یک روز پیش از این خواست عمومی نمی افتاد در مورد گسترش این بیماری آزمایش مثبت خود را. رسمی ایرج Harirchi ارسال شده در یک ویدئو جدید آنلاین, قول مقامات می تواند این ویروس را تحت کنترل در عرض چند هفته.

اما یک سخنگوی وزارت, کیانوش Jahanpour گفت: آن را می تواند حداقل تا اردیبهشت سال جدید تعطیلات در 20 مارس و یا زمانی که در اواخر ماه آوریل برای مهار این بیماری است. “ما انتظار نداریم که یک معجزه در کوتاه مدت,” او گفت:.

— مقامات در کره جنوبی گفت: آنها در مسابقه برای مهار شیوع است که رشد کرده است به نزدیک به 1 ، 000 موارد است.

“این ماده از سرعت و زمان: ما باید روشن ایجاد نقطه عطف در این هفته” رئیس جمهور مون جائه-در گفت. در بزرگترین خوشه ای در شهر Daegu و شهرهای نزدیک, بسیاری از مغازه ها باقی مانده بسته سهشنبه و فعالیت در برخی از محله آمد به نزدیکی متوقف.

در یک پایگاه نظامی آمریکا در Daegu, مرکز عفونت در کره جنوبی گفته است که یک زن 61 ساله بیوه از ایالات متحده خدمات عضو نیز آلوده شده است. این اولین مورد شناخته شده در میان مردم مربوط به هزاران نفر از نیروهای آمریکایی مستقر در این کشور است.

— ویروس’ تلفات ادامه داد: به کوه حتی به عنوان مقامات چینی گزارش یک کاهش در تعداد موارد جدید. از سه شنبه از گسترش این بیماری تا به حال بیمار برخی از 80,000 نفر در سراسر جهان و از حدود 2,700 مرگ و میر.

اکثریت قریب به اتفاق کسانی که عفونت باقی می ماند که در آن 518 مورد جدید گزارش شده پنج شنبه و دیگری 71 مرگ 68 از آنها در مرکز شهر ووهان جایی که این بیماری برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر. این به روز رسانی را سرزمین اصلی چین در مجموع به 77,780 موارد و 2,666 مرگ و میر با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

که گفت: مرگ و میر بین 2% و 4% در ووهان و 0.7% در جای دیگر در چین است.

دکتر بروس Aylward که فرستاده که رهبری یک تیم از چین به خبرنگاران گفت: روز شنبه به دلیل اختلاف بزرگ بود و تا حدودی به دلیل این بیماری ضربه ووهان زود و سریع زمانی که “مردم نمی دانم چه شد ما را در برخورد با یادگیری چگونه برای درمان این.”

در ابتدای شیوع “مردم قادر به پیدا کردن بیماری شدید که چرا زنگ رفت” Aylward گفت. اما در حال حاضر با تهاجمی تر تست موارد خفیف هستند تشخیص داده و جدا شده است.

— در ایتالیا به غرب, که در آن بیش از 200 نفر بیمار یک دوجین شهرهای مهر و موم شد و پلیس با پوشیدن ماسک صورت گشت. ایتالیایی, وزیر بهداشت روبرتو Speranza نشسته اند در رم با همتایان خود از کشورهای همسایه فرانسه, سویس, اتریش و اسلوونی و همچنین با کسانی که از آلمان و کرواسی دو کشور که شهروندان در میان بازدید کنندگان مکرر به ایتالیا. در میان گذاشته دیدگاه در حال ظهور از جلسه Speranza به خبرنگاران گفت: این یکی: “بسته شدن مرزهای نامناسب است” به عنوان پاسخ. ایتالیایی مقامات گزارش 322 موارد ویروس از جمله 11 مرگ و میر.

کرواسی و اتریش در گزارش خود اولین مورد از این ویروس است. و دکتر اقامت در یک هتل در جزایر قناری آزمایش مثبت برای این ویروس باعث قرنطینه از صدها نفر از مهمانان است.

کرواسی و مجارستان و ایرلند در برابر توصیه سفر به ایتالیا را تحت تاثیر قرار, منطقه, یکی از تعدادی از دولت حرکت می کند به دنبال محدود کردن قرار گرفتن در معرض بیشتر.

— این ویروس گسترش سوخت هراس در بازارهای مالی جهان. در آمریکا شاخص سهام انباشت اشیاء بدست آمده در دومین روز متوالی از ضرر و زیان در حال سقوط بیش از 3 درصد است. سرمایه گذار نگران است که شیوع این بیماری را آهسته جهانی اقتصاد موجب افزایش تقاضا برای کم ریسک اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده.

“این ترکیب کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا و حتی ایران” گزارش ویروس موارد گفت: Yung-یو کارشناسی ارشد, مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در BMO مدیریت ثروت. “که واقعا از خواب بیدار بازار است که این چهار مکان در مکان های مختلف در سراسر جهان می تواند از کم نگرانی به نگرانی بالا در یک موضوع روز است و ما به طور بالقوه می تواند از خواب بیدار یک هفته از هم اکنون و از آن می تواند پنج تا 10 اضافی مکان.”

بازارهای اروپایی نیز کاهش یافت. یورو شاخص Stoxx از دست 2.1%. بازارهای آسیا مخلوط شد.

— عدم قطعیت باقی مانده بیش از چگونه بهترین برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. ایتالیا گرفته بود, اروپا, دقیق ترین اقدامات پیشگیرانه در برابر COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس و در عین حال خانه تبدیل شد به بزرگترین شیوع خارج از آسیا است. کارشناسان در ژاپن با یکی از پیچیده ترین سیستم های بهداشتی اذعان کرد این کشور دست زدن به ویروس زده الماس شاهزاده کشتی کروز ناقص بود و می تواند اجازه داده اند این مشکل برای بزرگ کردن.

ژاپنی, مقامات گفتند که می خواهیم یک تغییر به این کشور عمیقا ریشه دوانده فرهنگ کار در یک پیشنهاد برای جلوگیری از بیماری. دولت خواست کارفرمایان به کارکنان اجازه می دهد تا ارتباط از راه دور و بیشتر ساعت های انعطاف پذیر و ساده حرکت می کند نخست وزیر ژاپن اعلام کرد ابراز امیدواری کرد می تواند کمک به کنترل گسترش یافته است.

___

کیم گزارش از سئول, کره جنوبی. آسوشیتد پرس نویسندگان مت Sedensky در بانکوک, Mari یاماگوچی در توکیو Lauran Neergaard در واشنگتن مایک Stobbe و استن چو در نیویورک و جیمی Keaten در ژنو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de