پروجکشن خیال اندیش Hmonglish و شهر های کوچک قبرس در این هفته بالا 5 MN موسیقی فیلم

روز جهش نهایی freebie. یکی از شانس بیشتری برای دریافت مالیات انجام می شود. یک روز رایگان اجاره. اضافی 24 ساعت ماه تاریخ سیاه. یک مولد تاخیر خواهم که خوب است برای جمعی روحیه.

امیدوارم شما شده و جایزه خود را روز آخر این هفته, اما بدون توجه به آنچه شما انجام, شما هنوز هم بیرون آمد جلوتر. آنچه می خواهم بگویم این است که در حال حاضر شما باید مقدار زیادی از زمان اضافی برای تماشای این هفته دسته ای از موسیقی محلی ،

خزه Kwa – “من آن را دیده ام” (PREMIERE)

شما ممکن است بدانید خزه Kwa بهتر است به عنوان کریستین Hoberg. خواننده و ترانه سرا شده است و ساخت موسیقی از دوران کودکی و زندگی در پاریس و ویسکانسین نیویورک و مینیاپولیس در طول زندگی حرفه ای طولانی خود. در خزه Kwa دوران او خم به شدت به او “هیولا پاپ” milieu, conjuring اشاره به Bjork و St. Vincent. “من آن را دیده ام” آهسته سوختن ملودرام است که به تدریج می سازد به یک عاطفی آخر. لیزا Spaay تامسون که شرکت کارگردانی این ویدئو با Hoberg رفت و برگشت به اوایل ’80s به سبک شلیک آوردن Eurythmics نفوذ به خط مقدم.

Chin Chilla – “Haib آخرین طولانی تر از” (PREMIERE)

Ka لیا جهان ممکن است شده ام تمرکز اخیر ما ویژگی در همونگ هنرمندان در شهرهای دوقلو اما آیا خواب در Chin Chilla. “Haib آخرین طولانی تر از” است که همونگ برای “قدرتمند ترین” یک نگاه شیک برای Chilla. ایستاده در خود او raps با غره استهزاء تعویض زبان در هوی و هوس. Chilla می رپ, اما او همچنین یک جهنم از یک کمد چیزی که او نشان داد در اخیر همونگ نو مد نشان می دهد. او مدیون بزرگ یو پی اس به مدیر, پدر, Fatchops که باعث می شود او را نگاه مانند یک suave صبح در این ویدئو.

دیوید Hanners – “وجود دارد هیچ رازی در این شهر”

نیکوزیا, قبرس, بیش از 6000 مایل از شهرهای دوقلو اما شهرهای کوچک هستند و شهرهای کوچک بدون توجه به جایی که شما هستند. خواننده عامیانه دیوید Hanners صرف سال در مینیاپولیس قبل از حرکت به جزیره مدیترانه ای که در آن او در حال حاضر زندگی می کند و همچنان به انجام. کلمه می شود حدود در نیکوزیا به نظر می رسد و Petros Sofcli دعوت Hanners به انجام on-the-حلقه بینی و آهنگ “وجود دارد هیچ رازی در شهر” در وسط شهر قدیمی به عنوان بخشی از حرکت کردند.

WayoZone ft. پیدا کردن Novyon – “محو”

WayoZone و تولید کننده Eirwolf در آن دوباره هستند. این بار کوشا جفت دعوت کرده اند پیدا کردن Novyon و مدیر همین Kenneth همراه برای سوار شدن. فراتر از دوستان جدید “محو” یک نگاه تازه برای WayoZone که تجربه شده است با بیشتر آواز و Auto-Tune. فقط یک تیک در ادامه روند صعودی از WayoZone. در حال حاضر که او متصل کردن بیشتر به صحنه های محلی انتظار می رود برای دیدن سبک خود را تکامل و حتی بیشتر.

MadeByTerry – “این Demotape (را II)”

اگر “Demotape (را II)” احساس خام که عمدی. MadeByTerry است که مصرف هیپ-هاپ به آن DIY ریشه. این ویدئو حتی کاهش به تلفن همراه فیلم هایی از تری رپ در باشگاه قبل از انتقال به فهرست های امنیتی-دوربین های نوار زیبایی از ویدئو. خود ساخته بروکلین مرکز رپر او را می پوشد تأثیرات خود را در آستین namedropping Nas, ODB و Nipsey Hussle در خود آیات است.

رویا از دیدن ویدئو های خود را به نظر می رسد در محلی فریم? ایمیل نویسنده Jerard Fagerberg در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>