در 102, 1918 همه گیر بازمانده نشان دهنده یک زندگی قابل توجه

بازنشسته معلم هنر و ونیز ساکن Genevieve Steffen آموخته است که چگونه به پرواز هواپیما قبل از او می تواند یک ماشین رانندگی کنید.

ونیز — هنگامی که Genevieve Steffen متولد شد و در سال 1918 رئیس جمهور وودرو ویلسون بود کار را به سربازان آمریکایی از جنگ جهانی اول

یکی دیگر از سلامت در جهان جنگ مواج بود به عنوان “آنفولانزای اسپانیایی” 1918 همه گیر ناشی از ویروس H1N1 ادعا کرد زندگی 50 میلیون نفر از جمله 650,000 در ایالات متحده است. مراکز کنترل بیماری تخمین می زند که 500 میلیون نفر از مردم یک سوم از جمعیت جهان را آلوده شد با این ویروس.

Steffen پایین آمد با این ویروس زمانی که او 8 ماه است. مادر او نیز قرارداد H1N1 در بوفالو, نیویورک, که در آن او متولد شد. خانواده هاو روایات قومی است که پدرش به او و مادرش گیلاس شراب برای شل گرفتن از این ویروس که بود به خصوص مرگبار برای کودکان خردسال است.

“این کاملا جدی” Steffen گفت: در مصاحبه ای در خانه اش در ونیز. “مادرم گفت: هنگامی که او از خواب بیدار شد از این بیماری او را به رسمیت نمی شناسد من حق دور حتی اگر ما هر دو بیمار در همان زمان. او به من نگاه کرد و گفت: “این نمی تواند کودک من.’ من حدس می زنم من تا به حال لکه های سراسر چهره من. اکثر نوزادان زنده بود که در آن زمان.”

Steffen ساخته شده آهسته اما بهبودی کامل از بیماری انجام داد ، پدرش دارویی مداخله ممکن است یا نه ممکن است عامل شده اند.

“این یک چیز وحشتناک,” او گفت: از این ویروس اضافه کردن گیلاس شراب: “شاید آن کمک کرده است. چگونه ما می دانیم? ما نمی دانیم. خوشبختانه من تا به حال هیچ پیامدهای هیچ زخم یا دشواری در صحبت کردن و یا هر چیزی.”

خاطرات دوران کودکی

Steffen و دو خواهر نیز قربانی دیگر بیماری های دوران کودکی است که پس از ریشه کن شده است توسط واکسن. خواهر بزرگتر او Marjorie پایین آمد با سل است. در مشاوره از پزشکان پدرش نقل مکان خانواده به روستایی در شرق شفق قطبی, نیویورک حدود 25 مایل دورتر از شهر صنعتی بوفالو.

Marjorie زندگی در یک sanitarium برای چهار سال و خانواده به دیدار او هر روز تا زمانی که بهبود او را از TB. Steffen به یاد می آورد با دیدن یک مادر در سراسر خیابان در تلاش برای درمان او پسر جوان که او نیز به سل با قرار دادن او روی نرده ایوان و مالش دارو در قفسه سینه خود را.

Steffen و او جوانترین خواهر دوروتی نیز قرارداد سیاه سرفه.

“که در آن ما می تواند در خارج; ما فقط نمی تواند به مدرسه برود. ما نمی تواند با بچه های دیگر با افراد دیگر به دلیل آن بود که ابتلا به,” او گفت:. “ما فکر کردیم که جالب بود قادر به رفتن به خارج و ما احساس نمی کند بیش از حد بد است. ما کاملا جوان است.”

شاهد به تاریخچه

Steffen آموخته به پرواز یک هواپیما قبل از او آموخته است که چگونه به رانندگی یک ماشین. پدر او در قانون او آموخت که چگونه به پرواز قبل از جنگ جهانی دوم است.

“در آن زمان بود که درست قبل از جنگ آغاز شده بود. شما می توانید بگویید که آن را در” استفن گفت. “وجود دارد تنها یک دختر به هشت پسر که در زمان آموزش است. که هیجان بود. شما دریافت می شود و با وجود تمام توسط خودتان هیچ چیز وجود دارد اما زمین. که یکی از لرزش از زندگی من است.”

شوهرش ژن در جنگ جهانی دوم خدمت در ارتش نیروی هوایی, که بعدها به نیروی هوایی ایالات متحده. آنها زندگی می کردند در شرق شفق جایی که او به تدریس هنر در مدارس دولتی و به او آموخت تهیه پیش نویس در Buffalo State University. او سپس تسلط رسانه جدید تلویزیون تبدیل شدن به کالج مدیر ارتباطات است.

“او جوانترین معلم وجود دارد و پس از آن زمانی که او در سمت چپ او قدیمی ترین در کالج کل سیستم” خود را جوانترین دختر ماریا استفن گفت: در یک مصاحبه تلفنی از خانه اش در کالیفرنیا است.

Genevieve Steffen که می رود توسط Gen به عنوان دیرین متصدی Elbert Hubbard موزه در شرق شفق قطبی. دیوار از ونیز صفحه اصلی تحت پوشش در آثار هنری است. او هنوز هم تمایل به یک مجموعه عروسک که او گنجینه های.

پس از بازنشستگی به Steffens شد snowbirds بازدید از خانه زمستانی خود را در انگلوود. آنها ساخته شده است خانه خود را در ونیز حدود 20 سال پیش و در ادامه به سفر به عقب و جلو به بوفالو منطقه است. ژن درگذشت در سن 88 سالگی در سال 2007. Gen خواهد پرواز با گربه اولیویا زن جنگره با نام مستعار ویکی, بازگشت به Buffalo تا حدود سه سال پیش.

ژنرال استفن گفت که او مطمئن نیست چگونه و یا چرا او را به رهبری چنین طولانی بیشتر زندگی سالم و یا چه راز است که به او طول عمر.

“من نمی دانم. شما به من بگو,” او گفت:.

پدرش او آموخت که چگونه برای شنا کردن زمانی که او یک دختر جوان است. او راه می رفت به عقب و جلو به مدرسه تنیس بازی سوار دوچرخه خود را. ورزش همیشه یک بخش ضروری از زندگی است.

او و ژن مورد استفاده قرار گیرد به سفر در سراسر نیویورک و فلوریدا به رقص است. او هرگز سنگین و دوست دارد به خوردن سبزیجات مانند کلم و گفت: دیرین aide که باقی می ماند ،

“او و پدرم مربع, رقص, دور, رقص, رقص باله,” ماریا گفت. “شنا همواره شور و شوق خود را.”

ترساندن سلامت

در سن 88 سالگی, Genevieve تا به حال اورژانس جراحی قلب باز به تعمیر دریچه. زمانی که او در بیمارستان با عوارض و خونریزی بعد از آن او می تواند احساس خودش لغزش دور.

“صبح روز بعد او بیدار شد و نگاه درست به من و پرسید:” من زنده است؟'” پدر ماریا نوشت: در یک ایمیل. “او تقریبا خوشدل که او زنده بود. او همیشه قدردانی از زندگی و شگفتی های آن, طبیعت, سابقه خانوادگی و هنر است. او هرگز متوقف یادگیری است.”

خواهرزاده پائولا Maute بازدید Genevieve در ونیز حدود سه ماه پس از آن عمل جراحی است. پزشکان حال او را پاک برای شنا و Maute و دختر جوان رفت و با او به ساحل ونیز. دو بزرگسالان شنا کردن در خلیج مکزیک با Maute چسبیده نزدیک به نگه داشتن چشم در او را “ضعیف” ،

زمانی که ژنرال نگه داشته و شنا دورتر و دورتر دریایی Maute رفت و با او تا زمانی که او به سختی می تواند او را ببینید دختر جوان روبی در ساحل.

“من می توانم بگویم که او (یاقوت) نگران بود من می خواهم ناپدید می شوند” او نوشت: در یک ایمیل. “ژنرال بود شنا یک شنای دلچسب و لذت بردن از خورشید است. من پاره پاره بین تماشای برای عمه من و دختر من پشت در ساحل, بنابراین من سعی کردم به نوازش کردن Gen بازگشت به ساحل. او به من گفت که او خوب شنا به تنهایی. … او را دوست دارد آب است.”

صمیمیت او به ورزش و یک رژیم غذایی سالم باید بدون شک کمک به او طول عمر پسرش مایکل گفت. او به دنبال غلات سبزیجات-شدید کرنل رژیم غذایی و گذشت در امتداد آن عادات سالم به سه فرزند مایکل ماریا و کارول جمعه. او دارای چهار نوه و شش نوه بزرگ با یکی دیگر از علت در ماه اوت است.

“او عاشق شنا و او تا همیشه ذهنی درگیر است. او همیشه به حال یک کتاب رفتن به” مایکل در مصاحبه ای گفت: از کالیفرنیا به خانه.

مسائل مربوط به سلامت مانند بینایی ضعیف از دژنراسیون ماکولا و مشکل شنوایی را تحت تاثیر خود در سال های اخیر اما او حفظ مزه برای زندگی است.

“چیزی که مرا متعجب و هنوز هم در مورد او این است که حتی اگر او اساسا کور و واقعا محدود در تحرک او به نظر می رسد برای لذت بردن از زندگی. او لذت می برد یک شوخی خوب” مایکل گفت. “او واقعا ترش در مورد هر چیزی.”

او برنامه ریزی شده بود و او می داند که چگونه به مادرش لبخند.

“او دارای یک ذوق خاصی برای زندگی است. او واقعا لذت می برد, موسیقی,” او گفت:. “در حال حاضر اگر من می خواهم به او احساس واقعا خوب من بازی برخی از موسیقی جاز از اواخر 30s و اوایل ’40s موسیقی رقص های بنی گودمن نوع از چیزی.”

ویکی دین یک نویسنده مستقل مستقر در ونیز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>