حداقل نیمی از همه کشورها از جمله کالیفرنیا و میشیگان توقف بازگشایی و یا اقدام به توقف گسترش COVID-19

یک هفته پس از ایالات متحده پیشی گرفته 3,000,000 coronavirus موارد — در حدود یک چهارم از جهان مرگ و میر — این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد. نزدیک به نیمی از تمام ایالات در ایالات متحده آمریکا امروز مطالعه روبرو هستند سریع تر سنبله در موارد نسبت به بهار.

فرمانداران و دیگر رهبران در ایالت از جمله کالیفرنیا و تگزاس و میشیگان همچنان به دست و پنجه نرم کردن با برنامه های بازگشایی اقتصاد خود را – و یا سرعت آنها را کاهش دوباره – در میان این شديد سربازان ارتش در موارد. در میان اقدامات در جدول: بستن با ظرفیت بالا کسب و کار از قبیل میله و ورزشگاه توقف اعمال جراحی الکتیو و نیاز مردم به پوشیدن ماسک.

در اینجا نگاهی است که می گوید باید متوقف بازگشایی مجدد و یا گرفته شده از مراحل دیگر. این لیست به طور مداوم به روز شده.

آلاباما

پس از روز از یک “هشدار” به سمت بالا صعود در coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey اعلام کرد 15 ژوئیه او را به اجرای یک ایالت ماسک منظور شروع جولای 16.

Ivey قبلا گفت که او معتقد است یک ایالت ماسک حکم خواهد بود برای به اجرا درآوردن. اما Ivey گفت: “اعداد دروغ نمی گویند” و تصریح کرد: به شدت از این وضعیت است.

منظور این است که در حال حاضر مجموعه ای برای اجرا از طریق جولای 31 و جایگزین هر گونه محلی سفارشات.

آلاباما دیدم 40 coronavirus مرگ و میر در جولای 14, بزرگترین واحد-روز افزایش به عنوان موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان همچنان یک “هشدار دهنده” صعود دشوار. دولت در مجموع از 56,441 موارد و 1,136 مرگ و میر.

– ملیسا قهوه ای, Montgomery, مشاور

آریزونا

رژیم صهیونیستی. mlb صدور یک فرمان اجرایی نیاز به میله ورزشگاه تئاتر و پارک های آب را تعطیل ژوئن 29. منظور زیر فشار برای پاسخ به بالونی COVID-19 اعداد که به دنبال تسریع بازگشایی طرح که او اعلام کرد در ماه مه.

“Arizonans شده و فوق العاده و فوق العاده و مسئول” فرماندار گفت. “اما ما به برخی از مواقع در دسته بندی که در آن ما نیاز به اقدامات تهاجمی و این چیزی است که ما قصد داریم به انجام امروز.”

آریزونا گزارش حدود 3300 جدید COVID-19 موارد و 97 اضافی مرگ و میر در ژوئیه 15. دولت گزارش کرده است در مجموع 131,354 موارد است.

– ماریا Polletta و راشل Leingang آریزونا جمهوری

آرکانزاس

نزدیک به دو هفته پس از حرکت به فاز دو اجازه داده است که برای دو سوم ظرفیت در رستوران ها و دیگر کسب و کارهای دولتی آسا هاچینسون گفت که او آماده نیست به سهولت کسب و کار محدودیت بیشتر به عنوان دولت تجربیات سنبله در coronavirus موارد است.

دولت ثبت شده حدود 30,000 تایید موارد بیش از 6500 که در حال حاضر فعال است. تعداد موارد جدید در 14 ژوئیه با توجه به Arkansas Democrat-Gazette بود چهارم-بالاترین پس از وقوع آغاز شد.

کالیفرنیا

به عنوان کالیفرنیا چهره یک انفجار جدید COVID-19 موارد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داد تمام میله های زندان را تعطیل و همه رستوران ها از wineries تئاتر و موزه ها با داخلی عملیات را تعطیل جولای 13. این زیر فرمان که تنها اعمال می شود به برخی از شهرستانهای بر دولت نظارت لیستی از جمله لس آنجلس و اورنج.

بیش از 30 شهرستانها نیز باید نزدیک عبادتگاه ها و مراکز تناسب اندام در میان دیگر غیر ضروری کسب و کار.

در جولای 14, کالیفرنیا گزارش 336,508 تایید موارد COVID-19.

کلرادو

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس دستور shutdown از تمام کافه ها و کاباره ها در پایان ماه ژوئن که منقضی خواهد شد در 30 روز. این تصمیم می آید حدود دو هفته پس از بارها و کاباره ها بازگشایی شد به صورت محدود در شخص خدمات در سطح ایالت.

دستورالعمل جدید برای میله اجازه خواهد داد که میله به خدمت گرفتن الکل. میله که همچنین تغییر مدل کسب و کار خود در پاسخ به دولت دستورالعمل و در حال حاضر در خدمت مواد غذایی می تواند باز باقی می ماند به عنوان یک رستوران به عنوان طولانی به عنوان آنها در حفظ و مراجعان شش فوت از هم جدا نشسته با گروه خود و اجازه نمی دهد گروه به معاشرت.

در جولای 14, دولت 37,686 موارد تایید شده.

– Sady سوانسون, Fort Collins Whaxy

دلاور

دلاور حرکت نمی کند به فاز سه از اقتصادی آن بازگشایی در ژوئن 29. این اطلاعیه صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. جان کارنی به تعویق افتاد رسمی اقدام تا این هفته تا مقامات “می توانید یک دسته بهتر در مورد آنچه در جریان است در دلاور و اطراف کشور است.”

“بیش از حد بسیاری از Delawareans و بازدید کنندگان می توانند زیر پایه سلامت عمومی احتیاطی” کارنی گفت.

در پایان ماه ژوئن او همچنین اعلام کرد محدودیت پارکینگ در دولت در سواحل و همچنین در صورت پوشش مورد نیاز در مناطق عمومی در ساحل قبل از چهارم جولای آخر هفته. این محدودیت در محل باقی می ماند.

دولت گزارش داد بیش از 13000 کل مواردی که از جولای 15, با 521 مرگ و میر.

– جف Neiburg و مردیت نیومن, دلاور, اخبار مجله

فلوریدا

تعداد COVID-19 مورد در فلوریدا پیشی گرفتن از 300.000 در 15 ژوئیه سوم دولت به انجام این کار. در ژوئن 26, دولت, بخش کسب و کار و حرفه ای مقررات اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در قضیه مصرف الکل در میله ها در سطح ایالت. میله هنوز هم قادر خواهد بود برای خدمت به نوشیدنی به رفتن ظروف.

Halsey r mata های وزارت کار گفت: این اقدام گرفته شد به دلیل افزایش COVID-19 موارد و noncompliance توسط برخی از کسب و کار. رستوران ها که در خدمت به الکل را مجاز به باز بماند. اما رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نه نورد دیگر بازگشایی برنامه.

– جین Musgrave پالم بیچ پست; دیو Osborn ناپل اخبار روزانه [bote به روز شده 7/15]

هاوایی

هاوایی به تأخیر انداختن طرح خود را به اجازه می دهد خارج از کشور بازدید کنندگان تا سپتامبر است.

در اواخر ماه ژوئن رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige را اعلام کرد که مسافران می تواند با مراجعه هاوایی آغاز Aug. 1 بدون قرنطینه مورد نیاز با ارائه یک منفی COVID-19 تست گرفته شده ظرف 72 ساعت از شبانه روزی یک پرواز.

در جولای 14, دولت 1,264 موارد COVID-19 و 22 و میر.

— سحر Gilbertson, ایالات متحده آمریکا امروز

آیداهو

رژیم صهیونیستی. براد کوچک اعلام کرد که دولت باقی خواهد ماند و در فاز چهار از بازگشایی روند از طریق حداقل جولای 24 پس از نزدیک به monthlong سنبله در COVID-19 موارد است. فاز چهار اجازه می دهد تا بازدید ارشد امکانات زندگی و اصلاحات امکانات و آن را اجازه می دهد تا کاباره ها و سالن های ورزشی برای باز کردن با ظرفیت محدود. این است که آخرین مرحله قبل از کامل بازگشایی.

دولت رسیده است در مجموع حدود 12000 تایید شده و احتمالی موارد به عنوان ژوئیه 14.

ایندیانا

رژیم صهیونیستی. اریک هولکوم اعلام کرد یک مرحله جدید از بازگشایی آغاز خواهد شد 4 جولای.

مرحله 4.5 به طور موقت توقف افزایش ظرفیت در رستوران ها و مکانهای تفریحی در میان دیگران.

“این ویروس در پرسه زدن,” هولکوم گفت. “در بعضی از نقاط آن به دست آوردن شتاب. آن را کاهش نمی کردن.”

این مرحله جدید تنظیم شده است به گذشته از طریق ژوئیه 17. تحت فرماندار اولیه پنج فاز برنامه ریزی برای بازگشایی دولت پنج مرحله راه اندازی شد برای شروع در اکثر امور خارجه در جولای 4.

تعداد کل افراد بیمار توسط coronavirus در دولت به عنوان ژوئیه 15 53,370 در حالی که 2,592 از آن فوت کرده اند.

– اتان مارس و شاری Rudavsky Indianapolis Star

کانزاس

رژیم صهیونیستی. لورا کلی امضا فرمان اجرایی در زمان چهارم جولای آخر هفته که حکم ماسک در فضاهای عمومی در سطح ایالت به منظور مقابله با روند رو به بالا در coronavirus موارد است.

اگر چه کلی ماسک دستور نیاز به هر کسی که در یک فضای عمومی که در آن اجتماعی فاصله ممکن است به پوشیدن ماسک, شهرستانهای باید توانایی برای مبارزه با نظم است و نه اجرای آن.

در این قطعنامه به شرح زیر توصیه ژوئن 22 که جوامع باقی مانده در مرحله سوم از بازگشایی که اجازه می دهد تا میله کاباره ها و مراقبت های شخصی امکانات مانند ناخن سالن و باربر مغازه ها را باز باقی می ماند با کاهش ظرفیت. اما فرماندار نمی تواند اجرای این ایالت.

کانزاس وزارت بهداشت و محیط زیست گزارش کرده است بیش از 20 ، 000 مثبت COVID-19 موارد به عنوان ژوئیه 14. آژانس گزارش کرده 304 مرگ و میر.

– هند Yarborough و Brianna Childers به Topeka Capital-مجله

لوئیزیانا

لوئیزیانا آمار بیش از 84,000 کل coronavirus موارد به عنوان دولت بستری شدن در بیمارستان و استفاده از ونتيلاتور در ادامه به افزایش است.

رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز صادر 28 روز سفارش ژوئن 23 برای حفظ دولت در فاز دو از بازگشایی. که اجازه می دهد تا رستوران و مراکز و سالنهای تئاتر و موزه ها و کافه ها و کسب و کارهای دیگر به کار در 50 درصد ظرفیت است.

“واقعیت این است که ما بهتر است; ما در حال بدتر شدن” ادواردز گفت. “قبل از آن می شود خارج از کنترل ما باید رعایت شود.”

او همچنین خواسته Louisianans برای جلوگیری از گروه های بزرگ باقی می ماند و خانه در چهارم جولای تعطیلات. او آثار منشاء لوئیزیانا در تابستان افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان برای روز یادبود.

– گرگ Hilburn Monroe, اخبار ستاره

مین

یک هفته پس از رژیم صهیونیستی است. جانت میلز به طور نامحدود به تعویق افتاد سرگیری داخل نوار خدمات او با صدور حکم نیاز به رستوران و فروشگاه و کسب و کارهای دیگر در شهرستان های جنوبی و مناطق ساحلی به اجرا درآوردن ماسک-پوشیدن.

با توجه به پورتلند پرس هرالد میلز گفت که لازم بود برای مقابله با یک چشم انداز مثبت در موارد در این مناطق پس از “آنها لغو محدودیت های اعمال شده به طور قابل توجهی.”

سالن بیشتر در کشور از جمله سینما و موزه بازگشایی شد 1 جولای به عنوان بخشی از فاز سوم بازگشایی با 50 فرد کلاه و یک چک لیست از الزامات مورد نیاز.

در جولای 15, دولت به ثبت رسیده و در مجموع 3,578 موارد و 114 مرگ و میر. جدید مرگ و میر گزارش شده است.

میشیگان

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer در 15 ژوئیه تمدید میشیگان با اعلام وضعیت اضطراری از طریق Aug. 11.

وضعیت اضطراری نیست در خود جای هیچ گونه محدودیت بر روی ساکنان میشیگان. اما آن را اجازه می دهد تا Whitmer به صدور دستور اجرایی که جای چنین محدودیتهایی از جمله زمان سفارشات بسته شدن ورزشگاه و سالن های تئاتر در جنوب و مرکزی میشیگان محدود کردن حضور در ناهار خوردن در رستوران و نیاز به ماسک صورت در داخل اماکن عمومی و شلوغ فضاهای باز.

فرماندار همچنین با امضای یک بسته از صورت حساب اجازه می دهد کوکتل-to-go در کافه ها و رستوران ها که او گفت که کمک خواهد کرد که این کسب و کار خدمت بیشتر Michiganders.

دولت پیشی گرفته 70,000 موارد جولای 14.

– پل Egan, Detroit Free Press

نوادا

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak امضا اضطراری دستور توسعه فاز دو دولت COVID-19 طرح بازیابی از طریق پایان ماه ژوئیه.کلیساها سالن کافه ها و سالن های ورزشی همه در ظرفیت محدود شد بخشی از دولت فاز دوم.

این حرکت تحقق وعده Sisolak ساخته شده در هفته گذشته زمانی که او اعلام کرد یک ایالت ماسک-پوشیدن دستور و گفت: “هر گونه بحث از ورود به فاز و سه خواهد بود که” تا اطلاع ثانوی.

تعداد Nevadans که آزمایش مثبت برای COVID-19 نزدیک 30,000 به عنوان 14 ژوئیه با 612 مرگ و میر.

– برت McGinness جنی کین و مارسلا, تاج, رنو روزنامه مجله

مکزیک جدید

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام گفت: دولت خواهد مکث مرحله بعدی در بازگشایی کسب و کار است که بسته شده اند و یا عامل تحت محدودیت. دولت آغاز خواهد شد برای به اجرا درآوردن ماسک-پوشیدن در. متخلفان می تواند جریمه 100 دلار است.

دولت ثبت 223 جدید COVID-19 نفر در 14 ژوئیه آوردن دولت جمع کل به 15,514 موارد است. از کسانی که 6,429 COVID-19 موارد — و یا در حدود 43 درصد تعیین شده به عنوان داشتن بازیافت.

– Algernon D’Ammassa و لوکاس Peerman Las Cruces Sun-News

نیوجرسی

ماسک صورت مورد نیاز خواهد بود در خارج تحت سفارش رود به امضا جولای 8 توسط رژیم صهیونیستی. Phil مورفی. اعلام رود حکم جدید می آید تنها چند روز پس از مورفی گفت: باید وجود داشته باشد یک نیاز ملی برای پوشش “مطمئنا زمانی که شما بیرون رفتن.”

این دستور به شرح زیر تعویق در بازگشایی داخلی diningin نیوجرسی نمی خواهد سر جولای 2, بعد از همه, ضربه ای بزرگ به صنعت است که تلاش کرده است از آنجا که شیوع کروناویروس آغاز شد.

“این من به ارمغان می آورد هیچ شادی برای انجام این کار, اما ما هیچ چاره ای” او گفت:.

در جولای 15, دولت ثبت شده 172,742 مورد تأیید و 13,308 تایید مرگ.

— Terrence T. McDonald NorthJersey.com

کارولینای شمالی

رژیم صهیونیستی. Roy کوپر نقل مکان کرد و برای گسترش دولت فعلی بازگشایی فاز از طریق جولای 17, به جای بازگشایی بیشتر است. دولت است که با اضافه کردن یک نیاز جدید است که مردم می پوشند پوشش صورت در بسیاری از فضاهای عمومی.

به گفته وزارت امور خارجه وزارت بهداشت و خدمات انسانی دولت باقی خواهد ماند و متوقف شد و در فاز دو از طریق پایان ماه ژوئیه.

کوپر اعلام کرد که او نمی خواهد آدرس بازگشایی برنامه برای 2020-21 سال تحصیلی.

دولت ثبت نام نزدیک به 90,000 موارد در مجموع همانطور که از ژوئیه 15.

– تاد Runkle و مکنزی ترکه یا چوب کوتاه اشویل شهروند Times; Brian ترکه یا چوب کوتاه ایالات متحده آمریکا امروز, شبکه

پنسیلوانیا

رژیم صهیونیستی. تام گرگ و وزیر بهداشت دکتر راشل Levine اعلام کرد که میله, رستوران ها و تجمعات محدود خواهد شد آغاز ژوئیه 16. این می آید بیش از دو هفته پس از الزامی ماسک “هرگاه کسی خانه را ترک می کند.”

میله, رستوران ها, از wineries کارخانه های لبنی و باشگاه های خصوصی باید در خدمت برخی از نوع از مواد غذایی به باز باقی می ماند و باید تنها در خدمت در 25 درصد ظرفیت داخل سالن ناهار خوری.

در جولای 15, پنسیلوانیا است دست و پنجه نرم کردن با بیش از 97,000 موارد با توجه به پنسیلوانیا وزارت بهداشت. دولت مرگ و میر است و در حدود 7000.

– یاس Vaughn-هال و شلی Stallsmith York Daily Record

کارولینای جنوبی

پس از جولای 11, کارولینای جنوبی 8,000, رستوران ها, میله های لبنی و موسسات دیگر دستور داده شد برای جلوگیری از خدمت به الکل پس از 11 p. m.

اجرایی خود را که او به نام “آخرین تماس” را نمی خواهد تحت تاثیر قرار فروش آبجو و شراب و مشروبات الکلی در فروشگاه های مواد غذایی و یا فروشگاه رفاه. کافه ها و رستوران ها که نقض می توانند سفارش خود را از دست مشروب مجوز مک مستر گفت.

حرکت بود به سرعت گسترش COVID-19 در دولت تحت-40 جمعیت. در جولای 14, دولت 60,220 مورد تأیید و 984 مرگ و میر.

— Nikie مایو و کرک قهوه ای, Greenville, اخبار

تنسی

رژیم صهیونیستی. بیل لی اعطا اقتدار جولای 3 برای شهرداران در سال 89 شهرستان در تنسی به موضوع خود ماسک صورت حکم به عنوان COVID-19 مورد افزایش سطح ایالت. این حرکت به دنبال یک رکورد روز بیش از روز رشد پس از دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 1,822 موارد جدید.

که می آید روز پس از لی تمدید وضعیت اضطراری اعلام در ژوئن 29, همراه با یک میزبان از دیگر مقررات است که مجموعه ای به پایان می رسد در این هفته.

تنسی باقی خواهد ماند در حالت اضطراری تا حداقل Aug. 29 با توجه به لی آخرین سفارش. به منظور گسترش دسترسی به خدمات پزشکی از راه دور اجازه رستوران به ارائه را خارج و تحویل الکل و کاهش دسترسی به مزایای بیکاری.

در جولای 15, تنسی, تا به حال حداقل 66,788 مورد تأیید و 767 مرگ و میر.

– Joel ایبرت و برت Kelman, Nashville, Tennessean

تگزاس

عقب تهاجمی بازگشایی روند رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت بسته تگزاس میله و محدود رستوران اشغال منجر به طرح دعوی در دادگاه از یک استان و ممنوع اعمال جراحی الکتیو. او همچنین با صدور ایالت ماسک منظور جولای 2, نیاز به تگزاسی در شهرستانهای با بیش از 20 مثبت COVID-19 موارد به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی.

تگزاس مقامات بهداشتی در جولای 14, گزارش شکستن رکورد تعداد تایید coronavirus موارد در یک روز با 10,745 موارد است.

– نیکول Cobler و Hojun چوی Austin American-Statesman

یوتا

یک هفته پس از الزامی ماسک در همه امور خارجه امکانات مشکل اعداد باعث یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت نیاز به ماسک در مناطق ایالت یوتا هستند که خانه به چندین دولت معروف پارک ملی جولای 2. او اعلام کرد یک مکث در بازگشایی در ماه ژوئن.

یوتا شمارش بیش از 30 ، 000 موارد در مجموع با 1,888 بستری شدن در بیمارستان و 226 مرگ و میر.

– طیف

ویرجینیا

هر چند رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام کرد 1 جولای دولت آغاز خواهد شد که مرحله سوم از بازگشایی که اجازه می دهد تا کسب و کار برای افزایش ظرفیت 75% و سرگرمی, کسب و کار به افزایش به 50% او ابراز تردید — هشدار است که دولت ممکن است به عقب بازگشایی.

.رستوران ها و کافه ها ممکن است هنوز قادر به مهمان خانه زمانی که آنها در حال غذا خوردن در جداول 6 فوت از هم جدا با توجه به بیانیه ای از دفتر فرماندار, اما در اوایل این ماه در نرتهم تصمیم به منع نوار صندلی.

نرتهم همچنین هشدار داد جولای 14 که مدارس ممکن است بازگشایی تمام وقت اگر دولت نمیتواند در فاز سه.

در جولای 15, ویرجینیا تا به حال بیش از 73,000 موارد COVID-19 با بیش از 6,900 مجموع بستری شدن در بیمارستان و نزدیک به 2 ، 000 مرگ و میر.

واشنگتن

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام جولای 14 که ایالت مکث برای شهرستان به دنبال پیشرفت خود را از مرحله فعلی اقتصادی بازگشایی خواهد شد و در ادامه از طریق حداقل جولای 28.

مکث — اجرا شده در اوایل این ماه — اصل در نظر گرفته شده در محل به مدت دو هفته برای دولت در 39 شهرستان که در مراحل مختلف از یک چهار مرحله اقتصادی بازگشایی طرح است. اما Inslee گفت: تعداد موارد تایید شده و میزان بستری شدن مشکل است.

ایالت بیش از 41,700 موارد coronavirus تایید شده است.

– آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>