حضور مجازی کلاس پخت و پز با Yia ونگ پنج شنبه به نفع آغوش باز

پس: این هفته ،

در این لحظه در زمان یک نفر می تواند اضافه کردن ‘کوک با یک Bon Appétit-تایید سر آشپز” به لیست خود و بررسی آن در همین هفته.

این پنج شنبه, آوریل 30 پیوستن به شهرهای دوقلو’ برجسته آشپز-از-این-لحظه Yia ونگ و Mpls.St.پل مجله استفانی مه برای “گرسنه برای اتصال.” این رویداد به صورت رایگان پخش خواهد شد از طریق زوم و Facebook Live از آشپزخانه Open Arms شهرهای دوقلو های غیر انتفاعی ارائه می شود که بیش از 600,000 وعده های غذایی رایگان سالانه به ساکنان زندگی با زندگی تهدید بیماری.

ونگ خلق و دستور العمل های از اتحادیه همونگ آشپزخانه و رستوران آینده Vinai فضل ممکن است شماره Conde Nast را انتشار آشپزی. این رویداد مهار ونگ ستاره قدرت داستان سرایی دلاوری و مهارت های چاقو به بالا بردن هر دو پول و آگاهی برای باز کردن اسلحه.

هر یک از سازمان های غیر انتفاعی را در وعده های غذایی آماده و پزشکی متناسب با آن دریافت کننده نیاز دارد. در حال حاضر مردم با آغوش باز در حال خدمت به رنج می برند از شرایط است که آنها را بیشتر در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس.

“در اتحادیه همونگ ما بر این باورند که مواد غذایی بیش از تغذیه می گوید:” ونگ. “این چیزی است که انقباض و روح ما. این چیزی است که ما بهبود می یابد. به همین دلیل من عاشق teaming تا با آغوش باز. به اعتقاد من در ماموریت خود را به چشم انداز و ارزش ها و اهداف خود است.”

مردمی در سوال تحمل بیماری مانند سرطان و اچ آی وی/ایدز و نارسایی احتقانی قلب است که در نتیجه سیستم ایمنی بدن به طور منظم تحت شرایطی اما هرگز آنها شده است آسیب پذیر تر از حال حاضر.

با توجه به سطح توجه و مراقبت های درگیر در این سازمان ماموریت آن را هیچ جای تعجب ونگ به تماس پاسخ داده به ایستادن برای رویداد روز پنجشنبه.

از امن اجتماعی فاصله ستایش آشپز و مارس آماده خواهد شد ونگ امضا سرخ شده رامش فوری. لیست مواد تشکیل دهنده ساده است به راحتی قابل حصول است و می توان در اینجا در آماده سازی برای شب. اشتباه نکنید این نتیجه مطمئن است که فوق العاده خوشمزه است.

هیچ پاسخ دهید لازم است برای “گرسنه برای اتصال.” به سادگی می آیند آماده برای یادگیری. آشپز چک (با نام مستعار آشپزخانه عرق) اختیاری است.

گرسنه برای اتصال
پنج شنبه, آوریل 30; 6 p. m.
کمک های مالی پذیرفته شده در Open Arms
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im