وکیل: یادبود لینکلن آکادمی خواهد بود “به طور کامل تبرئه’ پس از طرح دعوی در دادگاه

وکیل به نام ادی Hundley سابق مدیر عامل و مدیر مدرسه منشور در نخل باد بزنی به بازگشت. طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که Manatee County school district غیرقانونی فسخ منشور LMA به دلیل Hundley سیاه و سفید است.

دادستان به نمایندگی سابق یادبود لینکلن آکادمی کارکنان که واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل گاو دریایی شهرستان مدرسه منطقه و شهرستان پلمتو گفت که او معتقد است یادبود لینکلن آکادمی خواهد “به طور کامل تبرئه” از طریق مدارک و شواهد ارائه شده در طرح دعوی در دادگاه.

وکیل گفت: هدف این است که برای بازگرداندن LMA منشور که لغو شد توسط این منطقه در سال گذشته rehire را فسخ کارکنان و پرداخت هزینه آنها را پرداخت.

“ما در اینجا به بحث ما در اینجا هستیم تا به یک برخورد منطقی و معقول گفتگو اگر مدرسه منطقه یا شهرستان پلمتو است علاقه مند در تلاش برای حل و فصل دوستانه این زمینه در راه است که می شود عدالت برای همه طرف های درگیر” گفت: Roderick فورد, مدیر اجرایی Methodist قانون مرکز غیر انتفاعی حقوقی سازمان مستقر در تمپا.

این طرح دعوی در دادگاه واصل چهارشنبه گذشته مدعی نژادی تبعیض نژادی و آزار و اذیت و تلافی. فورد گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که مدرسه منطقه را تصاحب LMA بود خلاف قانون اساسی و غیر قانونی است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب آموزش داستان

در آخر توصیه می شود که رد LMA درخواست تجدید نظر و فسخ مدرسه منشور رابرت کوهن قاضی برای بخش اداری جلسات ذکر شده “در میان موارد دیگر سوء مدیریت وجوه سپرده به LMA برای بهره برداری از مدرسه منشور (بیش از 1.4 میلیون دلار از دست رفته); عدم حواله مالیات حقوق و دستمزد به سرویس درآمد داخلی; عدم حواله سهم بازنشستگی به فلوریدا بازنشستگی سیستم; عدم پرداخت آن مواد غذایی خدمات فروشندگان; و عدم پرداخت بهترین و درخشان ترین جایزه به دست آورده توسط LMA معلمان است.”

منطقه پذیرفته شده است که منظور توصیه می شود در تصمیم گیری را به بیش از دولت منشور مدرسه.

اما فورد گفت: قاضی را یافته را به حساب حقایق بسیار مهم است که در دسترس نیست در این زمان دادرسی در مدرسه. طرح دعوی در دادگاه مدعی است که شهر نخل باد بزنی با توطئه مدرسه منطقه برای کمک به پایین آوردن مدرسه با ایجاد یک جعلی سیستم خاموش شدن متوجه یک قبض آب “است که با تشکیل یک عامل تصمیم گیری در مدرسه منطقه تصمیم به ‘بیش’ LMA.”

“ما باور داریم که یک بار آن حقایق آمد یادبود لینکلن آکادمی خواهد بود به طور کامل تبرئه,” فورد گفت.

فورد به نام ادی Hundley سابق مدیر عامل و مدیر LMA به بازگشت به مدرسه. طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که منطقه مدرسه غیرقانونی فسخ منشور LMA به دلیل Hundley سیاه و سفید است.

Hundley رهبری نخل باد بزنی مدرسه از طریق فرایند تبدیل به یک منشور استعفا داد اما از ژوئیه گذشته پس از او مربی گواهی محروم شد توسط دولت برای کمک به یک معلم تحت بررسی برای سوء رفتار جنسی زمین کار در بوکر دبیرستان در ساراسوتا کانتی.

با وجود اینکه دستور به اجتناب از گاو دریایی شهرستان پردیس و برای جلوگیری از هر گونه تماس با دانش آموزان Hundley خود را تغییر عنوان از مدیر به مدیر عامل و همچنان به کار در مدرسه در حالی که جمع آوری چک. در پاسخ وزارت امور خارجه آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران خواستار آن شدند که منطقه مدرسه از بین بردن Hundley از وظایف خود و هشدار داد لینکلن هیئت بالقوه اقدام دولت اگر مدرسه نمی توسعه یک برنامه بهبود مالی. در نامه مورخ آخرین جولای 16, کورکوران ذکر شده هر دو Hundley عدم صدور گواهینامه و مدرسه مشکلات مالی در اصرار به گاو دریایی مدیره مدرسه برای رسیدگی به این مسائل در لینکلن “به شدت و با توجه به عجله.”

در صفحه بعد در پاسخ به دست گرفتن کنترل از مدرسه.

“عدالت مستلزم آن است که آقای Hundley قرار می گیرد در راس” فورد گفت. “ما می خواهیم برای رفتن به خط شروع با راه آن را قبل از تصاحب.”

در بعد از ظهر دوشنبه Hundley انتقاد روزنامه های محلی’ گزارش در مورد او و گفت که LMA هدف قرار داده بود توسط مدرسه منطقه به دلیل آن است که یک اقلیت مدرسه.

سابق گاو دریایی NAACP جمهور رادنی جونز است شاکی در طرح دعوی در دادگاه فدرال اما صحبت در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه گفت که “قطعی اثبات” که منطقه مدرسه و شهر نخل باد بزنی تبانی برای ایجاد یک جعلی قبض آب بود که در یک دادرسی اداری در ماه اوت است.

“آنها فکر نمی کنم که مردم عقل به دنبال این چیزها” جونز گفت. “و آنها اشتباه است.”

مایک آرایشگر مدرسه منطقه را منتشر کرده است گفت: این منطقه اظهار نظر نمی کنم و در انتظار دادخواهی. در اوایل درخواست برای نظر او فرستاده اداری قانون قاضی 95-صفحه نهایی که در نهایت رد LMA درخواست تجدید نظر را به پشت کنترل از مدرسه و دیگر اسناد و مدارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>