وکیل می گوید یادبود لینکلن آکادمی خواهد بود “به طور کامل تبرئه’ پس از طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل گاو دریایی مدارس و نخل باد بزنی

یک وکیل در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر گاو دریایی منطقه مدرسه به نام برای ادی Hundley سابق مدیر عامل و مدیر یادبود لینکلن آکادمی برای بازگشت به سابق مدرسه منشور. طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که منطقه مدرسه غیرقانونی فسخ منشور LMA به دلیل Hundley سیاه و سفید است.

دادستان به نمایندگی سابق یادبود لینکلن آکادمی کارکنان که واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل گاو دریایی شهرستان مدرسه منطقه و شهرستان پلمتو گفت که او معتقد است یادبود لینکلن آکادمی خواهد “به طور کامل تبرئه” از طریق مدارک و شواهد ارائه شده در طرح دعوی در دادگاه.

وکیل گفت: هدف این است که برای بازگرداندن LMA منشور که لغو شد توسط این منطقه در سال گذشته rehire را فسخ کارکنان و پرداخت هزینه آنها را پرداخت.

“ما در اینجا به بحث ما در اینجا هستیم تا به یک برخورد منطقی و معقول گفتگو اگر مدرسه منطقه یا شهرستان پلمتو است علاقه مند در تلاش برای حل و فصل دوستانه این زمینه در راه است که می شود عدالت برای همه طرف های درگیر” گفت: Roderick فورد, مدیر اجرایی Methodist قانون مرکز غیر انتفاعی حقوقی سازمان مستقر در تمپا.

این طرح دعوی در دادگاه واصل چهارشنبه گذشته مدعی نژادی تبعیض نژادی و آزار و اذیت و تلافی. فورد گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که مدرسه منطقه را تصاحب LMA بود خلاف قانون اساسی و غیر قانونی است.

در آخر توصیه می شود که رد LMA درخواست تجدید نظر و فسخ مدرسه’ منشور رابرت کوهن قاضی برای بخش اداری جلسات ذکر شده “در میان موارد دیگر سوء مدیریت وجوه سپرده به LMA برای بهره برداری از مدرسه منشور (بیش از 1.4 میلیون دلار از دست رفته); عدم حواله مالیات حقوق و دستمزد به سرویس درآمد داخلی; عدم حواله سهم بازنشستگی به فلوریدا بازنشستگی سیستم; عدم پرداخت آن مواد غذایی خدمات فروشندگان; و عدم پرداخت بهترین و درخشان ترین جایزه به دست آورده توسط LMA معلمان است.”

منطقه پذیرفته شده است که منظور توصیه می شود در تصمیم گیری را به بیش از دولت منشور مدرسه.

اما فورد گفت: قاضی را یافته را به حساب حقایق بسیار مهم است که در دسترس نیست در این زمان دادرسی در مدرسه. طرح دعوی در دادگاه مدعی است که شهر نخل باد بزنی با توطئه مدرسه منطقه برای کمک به پایین آوردن مدرسه با ایجاد یک جعلی خاموش کردن اخطار برای یک قبض آب “است که با تشکیل یک عامل تصمیم گیری در مدرسه منطقه تصمیم به ‘بیش’ LMA.”

“ما باور داریم که یک بار آن حقایق آمد یادبود لینکلن آکادمی خواهد بود به طور کامل تبرئه,” فورد گفت.

فورد به نام ادی Hundley سابق مدیر عامل و مدیر LMA به بازگشت به مدرسه. طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که منطقه مدرسه غیرقانونی فسخ منشور LMA به دلیل Hundley سیاه و سفید است.

Hundley رهبری نخل باد بزنی مدرسه از طریق فرایند تبدیل به یک منشور بود اما به دلیل نقش خود در کمک به یک معلم تحت بررسی برای سوء رفتار جنسی یک کار تدریس در ساراسوتا کانتی با توجه به وزارت آموزش و پرورش.

“عدالت مستلزم آن است که آقای Hundley قرار می گیرد در راس” فورد گفت. “ما می خواهیم برای رفتن به خط شروع با راه آن را قبل از تصاحب.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر دوشنبه Hundley انتقاد روزنامه های محلی’ گزارش در مورد او و گفت که LMA هدف قرار داده بود توسط مدرسه منطقه به دلیل آن است که یک اقلیت مدرسه.

سابق گاو دریایی NAACP جمهور رادنی جونز است شاکی در طرح دعوی در دادگاه فدرال اما صحبت در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه گفت که “قطعی اثبات” که منطقه مدرسه و شهر نخل باد بزنی تبانی برای ایجاد یک جعلی قبض آب بود که در یک دادرسی اداری در ماه اوت است.

“آنها فکر نمی کنم که مردم عقل به دنبال این چیزها” جونز گفت. “و آنها اشتباه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im