که با توجه به گسترده ممیزی منتشر شده صبح روز چهارشنبه توسط دفتر قانونی حسابرس که ارزیابی خطرات ایمنی و روش در Minnesota Department of Corrections امکانات. حسابرسان بازدید نه از مینه سوتا 11 زندانها و مصاحبه با مدیران و — در چهار مکان — کارکنان و نمایندگان اتحادیه ها و زندانیان خود را.

این گزارش یافته های مهم آدرس حوادث ضرب و جرح زندانی در زندانی دیگر — که کاهش یافته است در سال های اخیر — و در زندان کارگران افزایش یافته است که در سال 2018 قبل از سقوط در سال 2019.

اصلاحات داده ها در حملات خشونت آمیز هستند “متناقض و ناقص” با توجه به ممیزی ساخت آن را سخت به منظور جلب نتیجه گیری قطعی در مورد روند و علل بالقوه.

ممیزی می کند سرزنش “مزمن کمبود” در زندان نیروی انسانی برای ایجاد خطر بیشتری از خشونت علیه نگهبانان و زندانیان. کمتر کارکنان به معنی بیشتر موارد از اصلاحات کارکنان به تنهایی و یا در گروه های کوچک با گروه های بزرگتر از زندانیان و کارکنان بیشتر اضافه کار ساعت خروج آنها کمتر هشدار و “بیشتر short-tempered” ممیزی خلاصه متحده است.

تحت کارکنان نیز منجر به زندان برش فعالیت هایی مانند “درمانی, استخدام آموزش و تفریح” برای زندانیان با وجود تحقیقات نشان می دهد کسانی که فرصت کاهش نرخ حوادث خشونت آمیز در زندان است. ممیزی توصیه وزارت اصلاحات آهنگ تحت نیروی انسانی و استفاده از اضافه کاری و ادامه تلاش برای جذب و حفظ کارکنان.

در مورد Stillwater, Correctional Facility — دولت دومین با 1,500-plus زندانیان — ممیزی در بر داشت نیروی انسانی سطوح در طول سال مالی 2019 به طور متوسط 289 کارکنان یا 25 زیر خود اختصاص داده و تعداد 314.

Stillwater, سایت 2018 قتل اصلاحات افسر یوسف Gomm برای اولین بار یک وظیفه اصلاحات نگهبان در دولت تاریخ است. در طول آن سال زندانی ضرب و جرح کارکنان رز به 149, 33 درصد افزایش از سال گذشته 112 ضرب و جرح. حمله به اعتقادات کاهش یافت و به سطح نرمال در طول نیمه اول سال 2019.

Stillwater, St. Cloud (836 زندانیان) و راش شهرستان (992 زندانیان) هستند و دولت را در سه سطح و چهار (“نزدیک بازداشت”) زندانها در حالی که Oak Park Heights (336 زندانیان) است که آن را تنها در سطح پنج (“حداکثر بازداشت”).

در یکی از این بیشتر نگران کننده یافته های این گزارش, زن, زندان, کارگران مصاحبه برای ممیزی گفت: آنها به طور معمول موضوع آزار و اذیت جنسی — و یا بدتر — بدون مراجعه برای مجرم است. زنان در مصاحبه عجله شهرستان, Oak Park Heights, و, Stillwater, گفت زندانیان “به طور مداوم” catcall آنها “شفاهی آنها را تهدید می کند با تجاوز جنسی و یا در مقابل آنها.”

که آخرین قسمت این است که ظاهرا مشترک و دوباره اغلب بدون مجازات. به عنوان یک پاساژ می خواند [تاکید ماست]:

در سایت ما بازدید و مصاحبه به ما گفتند که کارکنان زن اغلب دریافت نمی کنند و حمایت از سرپرستان خود و یا کارکنان همکار زمانی که زندانیان شفاهی آزار و اذیت آنها و یا در مقابل آنها. یکی از کارکنان فرد به ما گفت که کارکنان را گاهی اوقات می تواند جان زندانی سوء بر اساس آنچه آنها می پوشند به کار. در یک مرکز تادیبی کارکنان فرد به ما گفت که کارکنان زن هستند و به سادگی می رود برای مقابله با خود ارضایی زندانیان. در یکی دیگر از زندان های کارکنان فرد به ما گفت که استمناء نیست “گرفته شده و به طور جدی به عنوان آن را باید” در زندان خود است. یکی دیگر از کارکنان فرد مربوط است که یک شخص مسئول خواسته شد تا “ثابت کند” که یک زندانی شده بود افتاد در مقابل او با توصیف خود به بخش خصوصی. کارکنان نیز به ما گفت که زندانیان که شرکت در این رفتار اغلب دریافت هیچ رسمی انضباطی عواقب.

آیا ممکن است این نوع از جو — که یک ستوان می گوید توصیف به عنوان “فقط وحشتناک” برای کارکنان زن به طور خاص — ممکن است تا حدی به سرزنش برای این بخش را عدم توانایی در استخدام و حفظ در کافی نیروی انسانی سطح ؟ شاید ؟

ممیزی توصیه می گویند وزارت اصلاحات باید “جدا انضباطی اتهام سوء رفتار جنسی در برابر کارکنان و باید اطمینان حاصل شود سرپرستان کارکنان پشتیبانی است که مواجهه با چنین جرائم.”

در نامه ای در واکنش به ممیزی و اصلاحات کمیسیون پل Schnell می گوید گروه موافق “در کل” با یافته های این گزارش که به نام او “عمیقا نگران کننده” است و آژانس تا به حال “در حال حاضر شروع اجرای تعدادی از توصیه های” در حسابرسی. ممیزی یافته است ارائه خواهد شد در یک جلسه از خانه امنیت عمومی و عدالت کیفری این کمیته بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im