بريتيش کلمبيا رکورد جديدی را برای تعداد موارد جديد COVID-19 که در يک روز در اين استان تائيد شده است، مورد اصابت قرار داده است و روز پنجشنبه ۱۳۹ مورد را کرده است.

دکتر بانی هنری، افسر بهداشت استانی گفت این موارد جدید تعداد موارد فعال عفونت را به بالای جدیدی از ۱۴۱۲ مورد از ۶۸۳۰ مورد تأیید شده از زمان آغاز همه گیر می آورد.

تعداد بیماران بیمارستان مبتلا به COVID-19 به 42 نفر افزایش یافته است که از روز سه شنبه 10 نفر و بیشترین تعداد در پیش از ظهر از 21 مه افزایش یافته است. در حال حاضر ۱۴ نفر در بخش مراقبت های ویژه وجود دارد.

روز پنجشنبه بازگشت تدریجی به مدرسه برای بسیاری از کودکان پیش از تولد را مشخص کرد و هنری سعی کرد به خانواده هایی که ممکن است احساس اضطراب کنند اطمینان دهد و گفت که مدارس از طریق شیوع سرخک و مننژیت موفق شده اند و از طریق COVID-19 نیز موفق خواهند شد.

او می گوید: «من فکر می کنم مهم این است که تمام کار های انجام شده توسط مربیان، مدیران، والدین را به رسمیت بشناسیم تا امسال مدارس را آماده کنیم.» “همه ما در طول چند هفته آینده یاد می گیرند.”

با این حال هنری با اذعان به اینکه انتقال در مدارس وجود خواهد داشت، گفت مقامات بهداشتی محلی مطمئن خواهند شد که به همه آسیب دیده ها اطلاع داده می شود.

این احتمال وجود دارد که برخی از همگروهی های یادگیری باید به خانه فرستاده شوند و برخی از مدارس فردی ممکن است بسته شوند، اما هنری گفت که انتظار تعطیلی گسترده سیستم را ندارد.

هیچ مرگ جدیدی از رمان کروناویروس در پیش از ظهر صورت نگرفت و کل مرگ ها تا به امروز در سال ۲۱۳ بر جای نرفته است.

در حال حاضر ۱۳ همه گیری فعال در مراقبت های طولانی مدت و امکانات کمک به زندگی و سه شیوع در بخش های مراقبت حاد بیمارستان ها وجود دارد.

همه از COVID-19 خسته شدن

از آنجا که کیس لود COVID-19 همچنان بدون هیچ نشانه ای از منحنی پهن شدن عفونت افزایش می یابد، هنری از همه خواست تا آن را بی خطر بازی کنند و برای کسب اطلاعات در مورد ویروس مانند مرکز کنترل بیماری های BC به منابع قابل اعتماد بچسبد.

او می گوید: «بیایید همه آن انتخاب های درست را انجام دهیم که به پایین نگه داشتن پرونده ها کمک خواهد کرد و همچنان به ما اجازه می دهد که به فعالیت های مهم اجتماعی و اقتصادی که نیاز داریم، دست بزنیم.»

آدریان دیاکس، وزیر بهداشت، این توصیه را انعکاس داد و گفت در حالی که همه از محدودیت های مربوط به همه گیر خسته شده اند، گردهمایی های بزرگ باید متوقف شوند.

“ما خسته هستیم، همه از COVID-19 خسته شده اند. ما از قبل خسته ایم و راه درازی در پیش است.»

قانون انگشت شست باید به “چوب به شش” — همان شش نفر — برای هر گرفتن با هم ، به خصوص هنگامی که آن را در داخل صورت می گیرد ، Dix گفت.

او می گوید: «هر کدام از ما احتمالاً فهرستی از کارهایی را داریم که نمی توانیم انجام دهیم که می خواهیم دوباره انجام دهیم. این برای همیشه نیست، حتی اگر آن را مانند آن احساس – آن را در حال حاضر است،” او گفت.

با نزدیک شدن به ۲۱ سپتامبر، و مقامات کانادایی و آمریکایی در نظر می بگیرند که آیا بسته شدن مرزها را برای مسافران غیر ضروری تمدید کنند یا خیر، هنری گفت که می خواهد انعطاف پذیری بیشتری را برای خانواده هایی که برای دیدن عزیزان نیاز به سفر بین دو کشور دارند، ببیند.

اما او گفت از بازگشایی کامل کانادا و آمریکا حمایت نخواهد کرد. مرز.

او می گوید: «ما هنوز معتقدیم که بازدید به دلایل تفریحی در حال حاضر بسیار مخاطره آمیز است و از بسته نگه داشتن مرز طرفداری خواهد کرد.»

در همین حال هنری گفت که مقامات بهداشتی در سراسر جهان هنوز در حال یادگیری در مورد اثرات بهداشتی درازمدت COVID-19 هستند.

او گفت افزایش موارد در افراد جوان تر وجود داشته است، که تمایل به علائم خفیف دارند، اما بعدها می تواند تاثیری بر قلب، رگ های خونی و ریه ها و همچنین خستگی عمیقی که می تواند ماه ها طول بکشد، وجود داشته باشد.

هنری گفت: این “بسیار چالش برانگیز” برای برخی از افرادی بوده است که در ماه مارس بیمار شدند و هنوز نتوانسته اند به فعالیت عادی بازگردند.

پزشکان قادر به گفتن این نیستند که آیا این اثرات به طول خواهد انجامید یا به تدریج بهبود خواهند یافت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de