آخرین:

کبک از ساکنان می خواهد در آخر هفته آینده به پیروی از اقدامات ایمنی عمومی ادامه دهند. داگ فورد نخست وزیر انتاریو محدودیت ها را در برخی مناطق در میان افزایش موارد تنگ تر می کند. بریتیش کلمبیا رکوردشکنی ۱۶۵ مورد جدید را تأیید می کند. مقامات دبیرستان در دره اتاوا را تعطیل کردند، ابتدا در این استان تعطیل شدند. کارشناسان بهداشتی انتاریو که برای ردیابی منبع عفونت های جدید تلاش می کنند. مدیر ارشد پزشکی بهداشت می گوید اولویت های آزمایش در آلبرتا تغییر خواهد کرد. هند پرش رکورد دیگری را در موارد کروناویروس تأیید کرده است. وزارت کار می گويد اقتصاد آمريکا هنوز برای بهبودی تلاش می کند. 10 طرفداران گفت : به قرنطینه پس از کانزاس سیتی رئیس بازی

با موارد کوهنوردی COVID-19 در سراسر کانادا، کارشناسان بهداشت و درمان در حال تلاش برای ردیابی منبع عفونت های جدید – افزایش نگرانی که چندین استان فاقد اطلاعات بسیار مهم برای جلوگیری از موج دوم بالقوه در پاییز امسال.

در Quebecکبک، کريستين دوبه وزير بهداشت و دکتر هوراسیو آرودا رئيس بهداشت عمومی روز پنجشنبه يک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کردند، تا ساکنان را تشويق کنند با نزديک شدن به آخر هفته به تمرين دوری امن اجتماعی ادامه دهند. Dubé گفت : این آخر هفته زمان برای بیرون رفتن از مهمانی و خطر هل دادن یک منطقه به سطح هشدار COVID – 19 بالاتر نیست.

وی گفت مناطق زرد باقی خواهند ماند، اما بسته به پیشرفت و تعداد موارد فعال در طول تعطیلات آخر هفته در روزهای آینده به نارنجی تغییر خواهند کرد.

دوبی همچنین به مردم یادآوری کرد که میله ها حتی اگر غذا بفروشند، پس از نیمه شب نمی توانند مشروب بفروشند و این شامل رستوران ها و میکروبروئری ها می شود.

سازمان دیده بان | کبک ها نسبت به اقدامات بهداشتی برای کند کردن کروناویروس هشدار دادند:

کريستين دوبه وزير بهداشت کبک گفت اين آخر هفته زمان بيرون رفتن از مهمانی و خطر سوق دادن يک منطقه به سطح هشدار بالاتر COVID-19 نيست. 1:15

تا بعد از ظهر پنجشنبه ۶۶۳۵۶ مورد تأیید شده در کبک وجود دارد.

پیش از ظهر، آلبرتا، مانیتوبا، انتاریو و کبک همگی در طول ماه سپتامبر از برجستگی در موارد خبر داده اند و برخی در نتیجه طرح های بازگشایی خود را مکث کرده اند.

تا ساعت ۳:۴۰ بعد از ظهر ET در روز پنجشنبه، کانادا ۱۴۰٬۵۵۶ مورد کروناویروس تأیید شده یا فرضی داشت. استان ها و سرزمین ها ۱۲۲٬۸۴۲ نفر از کسانی را که بهبود یافته یا حل و فصل شده بودند، ذکر کردند. CBC اخبار tally از مرگ و میر بر اساس گزارش های استانی، اطلاعات بهداشت منطقه ای و گزارش CBC در 9،238 ایستاد.

در B.C. تعداد رکورد از موارد جدید در روز پنجشنبه تایید شد، و دو شیوع جدید در بیمارستان ها در سرزمین اصلی پایین اعلام شده است.

دکتر بانی هنری، افسر بهداشت استانی، از بریتیش کلمبیایی ها خواست با شش یا کمتر نفر به گردهمایی ها بچسبد و آن گروه های شش ساله را سازگار نگه دارند. وی گفت محدوديت های جديد برای پايان دادن به فروش الکل پس از ساعت ۱۰ بعد از ظهر برای کند کردن انتقال بيماری ضروری است.

افسر بهداشت استان بریتیش کلمبیا دکتر بانی هنری فراهم می کند به روز رسانی در COVID-19 در سپتامبر 17, 2020. (Ben Nelms/CBC)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de