قبل از ظهر برای استخدام کارکنان مراقبت های بهداشتی، رمپ کردن واکسن آنفولانزا برای جلوگیری از فشار بر بیمارستان ها در طول فصل آنفلوانزا

پیش از ظهر جزئیاتی از چگونگی برنامه ریزی برای مدیریت موارد COVID-19 و آنفلوانزا در ماه های پاییز و زمستان و جلوگیری از ترکیبی از این دو از فشار سیستم مراقبت های بهداشتی استان منتشر کرده است.

بخش کلیدی این استراتژی که روز چهارشنبه توسط جان هورگان نخست وزیر، آدریان دیکز وزیر بهداشت و دکتر بانی هنری افسر بهداشت استان اعلام شد، شامل کاهش تقاضای معمول برای تخت های بیمارستانی با جلوگیری از موارد فصلی آنفولانزا است، در حالی که افزایش ظرفیت افزایش بیمارستان ها در صورتی که هجوم ناگهانی بیماران وجود داشته باشد.

این طرح ۱٫۶ میلیارد دلار به سیستم مراقبت های بهداشتی تزریق خواهد کرد و شامل استخدام استراتژیک و آموزش ۷۰۰۰ کارگر مراقبت های بهداشتی خواهد بود. هدف آن جلوگیری از سناریویی است که در آن جراحی ها باید به طور گسترده ای به تاخیر بیفتند، چرا که این استان در بهار به عنوان بخشی از پاسخ اضطراری خود به همه گیر انجام داد.

این استان می گوید با هدف واکسیناسیون نزدیک به دو میلیون نفر، در مقایسه با میانگین سالانه حدود ۱٫۴ میلیون نفر، کمپین بزرگ واکسیناسیون علیه آنفلوانزا را راه اندازی خواهد کرد.

واکسیناسیون در مقیاس ‘هنوز دیده نشده است’

هنری گفت استراتژی واکسیناسیون پیش از سی در مقیاسی «هنوز دیده نشده» خواهد بود و همه افراد بالای شش ماه این استان را تشویق کرد که علیه آنفلوانزا واکسینه شوند.

او گفت که این استان در حال ردیابی موارد COVID-19 در نیمکره جنوبی است که به تازگی از فصل آنفلوانزا خود بیرون می آید.

وی تصریح کرد: خبر خوب این است که نرخ ایمن سازی آنها بسیار بالا بود. این باعث شد که ما واکسن بیشتری در اینجا بخریم.» او افزود که اقداماتی مانند دوری فیزیکی، ماسک و دستشویی نیز از آنفلوانزا محافظت می کند.

این طرح همچنین بر افزایش ظرفیت انجام ردیابی تماس و آزمایش COVID-19 تمرکز دارد، با این هدف که بتواند ۲۰٬۰۰۰ نفر در روز را آزمایش کند، در مقایسه با ظرفیت فعلی حدود ۸۰۰۰ تا ۱۰٬۰۰۰ آزمایش.

پیش از ظهر همچنین یک برنامه “بیمارستان در خانه” راه اندازی خواهد کرد، جایی که بیماران واجد شرایط قادر خواهند بود درمان را در خانه های خود دریافت کنند، تقاضا را در تخت های بیمارستان بیشتر کاهش دهند و از گسترش ویروس در تنظیمات مراقبت های بهداشتی جلوگیری کنند. این استان می گوید دارای ۵۳۳ «تخت پایه» برای بیماران COVID-19 است که در ۱۹ بیمارستان گسترش یافته اند.

یکی دیگر از بخش های کلیدی این طرح حفاظت از جمعیت سالمندان آسیب پذیر پیش از سی است که در بهار همه گیر را خسته کرد. دو هزار کارمند دیگر به همراه ۵۰۰۰ دستیار اضافی مراقبت های بهداشتی در خانه های مراقبت های بلند مدت این استان استخدام خواهند شد.

این استان همچنین ۴۵ هزار دیز بالای فلوزون واکسن آنفلوانزا را برای سالمندان پرخطر سفارش داده است که در اختیار همه ساکنان مراقبت های بلند مدت و زندگی کمکی قرار خواهد گرفت.

دیاکس گفت این استان در حال آماده شدن برای چهار سناریوی بالقوه است.

موارد پایین COVID-19 — مشابه تعداد موارد ثبت شده در استان در ماه ژوئن. موارد متوسط COVID-19. بالا COVID – 19 موارد — شبیه به تعداد موارد ثبت شده در استان بین ماه های مارس و مه. تعداد شدیدی از موارد COVID-19 — دو برابر موارد ثبت شده بین ماه مارس و مه 2020.

موارد در حال افزایش

روز سه شنبه هنری اعلام کرد که ۴۲۹ مورد جدید COVID-19 در طول تعطیلات آخر هفته طولانی در پیش از ظهر ثبت شده است که در مجموع به ۶۵۹۱ مورد می رسد.

تعدادی از رویدادهای قرار گرفتن در معرض در مکان های شب زنده داری باعث شد که این استان روز سه شنبه دستورات بهداشت عمومی را اصلاح کند و دستور کلوپ های شبانه و سالن های ضیافت مستقل بسته شد و به فروش مشروب در رستوران های ساعت ۱۰ بعد از ظهر گذشته پایان داد و به مکان ها گفت که حجم را از موسیقی یا منابع دیگر به سطوح مکالمه کاهش دهند.

این اصلاحیه نشان دهنده اولین باری بود که این استان به طور قابل توجهی به گام هایی که از ماه مه برای بازگشایی استان برداشته شده بود، عقب کشیده است.

هنری همچنین تکرار کرد که ساکنان قبل از ظهر باید با نزدیک شدن به پاییز، کاهش تعاملات اجتماعی، reining در حباب به پنج یا شش نفر، و تاکید کرد که این استان باید انتقال جامعه COVID-19 پایین نگه دارید تا اجازه می دهد مدارس با خیال راحت بازگشایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de