پشت درهای بسته جلسه: DeSantis اجتناب از خبرنگاران

تالاهاسی — رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در ادامه به برگزاری حوادث رسانه در سراسر کشور. اما زمانی که این اتفاقات به پایان رسید او sidesteps سوال دیگر از خبرنگاران.

و به نظر می رسد آرام در مورد این موضوع. وقتی پرسیده شد که چرا او در کنار تنظیم زمان به صحبت با خبرنگاران با فرماندار می گوید برنامه است “بسیار شلوغ است” و یا فراهم می کند بدون هیچ دلیل.

آخرین مثال آمد سهشنبه به خبرنگاران شروع به رویکرد فرماندار پس از جلسه هیئت دولت است. به جای DeSantis skedaddled از یک طرف درب.

به طور معمول فلوریدا فرمانداران انجام داده اند مطبوعات availabilities پس از جلسات کابینه. DeSantis بیشتر افتخار سنت ارائه چند دقیقه از وقت خود را قبل از ازدحام از دوربین ها و ضبط صوت.

خود را سخنگوی هلن آگور Ferre نه ارائه یک دلیل در مورد اینکه چرا او در دسترس بود جمعه. برنامه خود را نشان داد او تا به حال حدود 90 دقیقه قبل از خود را در کنار رویداد عمومی که کمتر از یک مایل از کاپیتول.

نماینده دیگری از DeSantis’ دفتر اشاره کرد که فرماندار بود زمان داده شده به خبرنگاران Jan. 22 در یک, گردشگری, روز, رویداد, در دونالد L تاکر مدنی مرکز در تالاهاسی. سه خبرنگاران اجازه داده شد هر یک سوال زمین حکومت است که تا به حال نشده است املای قبل از ارز.

یک هفته قبل از جلسه هیئت دولت DeSantis به نظر می رسد در یک کنفرانس خبری در خارج از فلوریدا در سنای شعار دولت او را در طوفان امداد. پس از او به نظرات اواسط رویداد DeSantis راهپیمایی پایین راهرو و به یک اتاق است که در دسترس عموم است.

“فرماندار برنامه بسیار شلوغ امروز” Ferre گفت.

برنامه های خود را در آن روز نشان داد جلسات از 7:15 صبح تا 3:30 بعد از ظهر پس از کنفرانس خبری به پایان رسید فرماندار تا به حال حدود 30 دقیقه به فراغت قبل از خود را در کنار رویداد عمومی که برگزار می شد در همان ساختمان.

در حالی که مشخص نیست دقیقا به همین دلیل فرماندار تصمیم گرفته است به منظور کاهش زمان خود با خبرنگاران استراتژی خود را ترک بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد مسائل در حال انجام جلسه قانونی.

خبرنگاران نیز علاقه مند شده اند در مسائلی مانند فرماندار ارتباط با لو Parnas در شرق اوکراین-تاجر آمریکایی متهم funneling پول خارجی به انتخابات در ایالات متحده.

در Jan. 14 آخرین بار خبرنگاران خواسته DeSantis مورد Parnas او خندید و گفت: “آنچه که وجود دارد بیشتر به مورد آن می گویند؟”

انفرادی اسلاید

این نمایشگاه ایالتی فلوریدا لگد کردن دوباره پنج شنبه و بدون تخته سنگ از رهبران دولت نزولی غول اسلاید.

هنگامی که سالانه عکس-op با همراه تشریفاتی, جلسه هیئت دولت, افتتاح این نمایشگاه در تمپا تبدیل به یک کشاورزی-تنها رویداد برای دومین سال از DeSantis عصر.

در گذشته سابق کشاورزی کمیسر آدم پوتنام گرد همکار خود اعضای کابینه و پس از آن-فرماندار تگزاس ریک اسکات به شرکت در یک صبح زود “تلنگر سوئیچ” رویداد, به دنبال یک فرماندار ناهار و یک سفر پایین اسلاید. اسکات خواهد پرش به اسلاید.

پوتنام جانشین کشاورزی کمیسر نیکی سرخ اعلام کرد او می خواهد پیوست توسط مقامات محلی و نظامی و اولین پاسخ دهندگان در حوادث این سال است.

“و بله غول اسلاید را هنوز هم اتفاق می افتد سرخ” سخنگوی فرانکو موج گفت.

همانطور که برای دیگر اعضای کابینه دادستان کل اشلی مودی در نظر دارد برای حضور در حوادث در نمایشگاه هفته آینده در حالی که رئیس امور مالی جیمی Patronis نمی خواهد شرکت در سال جاری دفاتر خود را گفت.

تنظیم کننده در ساعت

آخرین انتخاب کنید برای تبدیل شدن به فلوریدا بالای مالی تنظیم شده است و نه نقل مکان کرد و به $166,000-یک-سال اما او در حال حاضر گرفتن گرما از Patronis’ ،

در روز سه شنبه Patronis گفت: راسل Weigel ادامه تاخیر در شروع موقعیت شد و با توجه به مرجان Gables اوراق بهادار وکیل داشتن برخی از مورد کار برای تکمیل.

“او احساس می کند موظف به مراقبت از نیازهای مشتریان و ما کاملا از کاری که با او اطمینان او یک شروع سریع تاریخ” Patronis به خبرنگاران گفت:.

اما Patronis’ اتاق بارها و بارها درخواست Weigel به قطع روابط با شرکت خود و هنوز هیچ تاریخ شروع. می آید که بیش از دو ماه پس از Dec. 3 انتخاب کردن برای تبدیل شدن به کمیسر دفتر مقررات مالی.

یک روز پس از Patronis’ نظرات به خبرنگاران CFO رئیس ستاد پیتر Penrod با ارسال مطلب-direct نامه به Weigel.

“همانطور که من به شما در ما دسامبر 17, 2019, جلسه, این, اتاق کار اصرار دارد که شما به پایان رسید تمام روابط خود را با اوراق بهادار شرکت قبل از شروع نقش خود را به عنوان کمیسر دفتر مقررات مالی,” Penrod نوشت. “به روشنی این دفتر با موقعیت شده است و همچنان که شما باید کسب و کار تمام روابط خود را با زمان شرکت اگر شما هنوز هم قصد شروع نقش خود را به عنوان کمیسر OFR.”

موقعیت خالی بوده است پس از کمیسر سابق رونالد روبین به حالت تعلیق در آمد در ماه مه گذشته بیش از اتهامات آزار و اذیت. روبین که رد این اتهامات شد و در نهایت اخراج توسط DeSantis و کابینه در ماه ژوئیه پس از هفته علنا دشمنی با Patronis.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de