پشت درهای بسته جلسه: کنترل اسلحه تلاش ممکن است از دست علامت

تالاهاسی — به عنوان کمیته شروع به قرار دادن تلاش های خود را فقط به گذشته میدوی نقطه در جلسه قانونی دیابت تام لی اذعان اوباما و تلاش برای تحمیل سلاح مقررات متوقف شده است.

رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano قبلا در این جلسه به نام قانون اسلحه یکی از اتاق خود را اولویت است. اما با مجلس جس الیوا و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis — balking در هر درک slights به انجمن ملی تفنگ و دومین متمم پیشنهادی به نظر می رسد محکوم است.

اندازه گیری (SB 7028) حمایت شده توسط Lee, امر, از تفنگ-نمایش “راه گریز” ایجاد یک رکورد نگه داشتن سیستم به صورت خصوصی فروش تفنگ را کنار بگذارند و 5 میلیون دلار برای ایجاد یک “ایالت استراتژی برای پیشگیری از خشونت” در میان چیزهای دیگر.

اندازه گیری نیز گسترش دولت “سرخ پرچم قانون” بود که شامل گسترده بسته گذشت مدت کوتاهی پس از Feb. 14, 2018, تیراندازی دسته جمعی در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان در پارک.

انتقاد مجلس سنا طرح در ماه گذشته به عنوان غیر ضروری الیوا, R-میامی لیکس هشدار داد “ما باید بسیار مراقب باشید هنگامی که ما یک بار دیگر نگاه کنید به پایمال مردم را از حقوق اساسی.”

با این لایحه رو به یک بررسی توسط کمیته قضایی مجلس سنا که در آخر جلسه برنامه ریزی هفته آینده “همه از عقل سلیم قانون اسلحه در حال رفتن به بسیار دشوار است به تصویب رویه,” لی گفت: سرویس خبری فلوریدا روز چهارشنبه.

“فقط وجود دارد مقدار زیادی از اسکناس های شناور در اطراف هستند که وابسته به این موضوع است که شما می تواند اصلاح توسط کمیته های طراحی شده توسط” این تهنتسسا جمهوری خواه اضافه شده است. “این است که نوع قطعه ای از قوانین است که شما می خواهید را به در (سنا) طبقه در یک نوع عجیب و غریب از پیچ و تاب.”

Galvano R-برادنتون “کردم تا به برخی از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه ما یک شریک رقص” با خانه لی سابق رئیس جمهور مجلس سنا گفت.

“و اگر نه ما می خواهیم به انجام تعهد ما به حرکت چیزی است که به موجب آن اوایل اظهارات, و یا ما می خواهیم به تسلیم به خانه و یا فرماندار. هیچ کس می خواهد به hotbox فرماندار,” او گفت:.

آن را هنوز هم ممکن است شامل یک ارائه در بودجه است که سیمان فلوریدا بخش از اجرای قانون قدرت به دنبال یک ایالت تهدید ارزیابی ابزار لی گفت.

“ما می تواند زمین که,” او گفت:. اما همانطور که برای کنترل اسلحه اقدامات او گفت: “من فکر می کنم آن را از نوع شروع به گرفتن دیر شده است.”

بیمه در تابستان?

آن را عاقلانه به نوشتن یک انتخابات سال جلسه ویژه? به خصوص یکی در بیمه ؟

Galvano نیست رد هشدارهای بهداشت ، جف Brandes, یک سنت پترزبورگ حزب جمهوری خواه است که صریح در مورد مشکلات در اموال-بیمه میباشد.

“من شنیده ام که وجود دارد بلندی مسائل و که با وجود مشکلات بیمه اتکایی و آنها ممکن است به ثمر” Galvano گفت. “من امیدوارم که این مورد نیست. آن بستگی دارد اگر آنها چه قدر است. و اگر در آن ما نیاز به گرفتن برخی از اقدام در آینده ما باید آماده برای انجام این کار است.”

Brandes این هفته گفت: اصلاحات مورد نیاز به خصوص در بیمه اموال و که آنها می تواند نیاز به یک جلسه ویژه اگر نه خطاب قبل از مارس 13 پایان جلسه به طور منظم.

“من فکر می کنم بازار بیمه در بسیاری از راه های آن است coronavirus و سالم است در همه,” او گفت: در طول یک بانک و بیمه کمیته نشست. “همانطور که ما دیده ایم انواع شرکت ها در سال 2019 تا حد زیادی به دلیل سقف ادعا و یا سایر پرونده های حقوقی. ما شاهد یک افزایش سریع در میزان دادخواهی در جریان است. و درک ما تا به حال هیچ طوفان در 2019. ما نیز دیده می شود شرکت های بیمه فایل برای تعدادی از رای دادن را افزایش می دهد. ما تا به حال افزایش نرخ 22% و 40% یا 45% واصل شده اند و تا به حال رای دادن جلسات در چند هفته گذشته. بنابراین من فکر می کنم این مهم است که متوجه بازار نیست سالم در همه آن است که در تلاش برای پیدا کردن جای پا خود در این فضا است.”

ماه گذشته, برای مثال, دفتر, بیمه, قوانین و مقررات تصویب 21.9% افزایش نرخ پیشنهاد شده توسط ادیسون بیمه شرکت. برای مالکان با توجه به آژانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de