دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن enlists کمک از ایالت فلوریدا در کنگره Shevrin جونز به صورت مجازی سالن شهر.

تالاهاسی — با تجمعات انتخاباتی در برگزاری به طور نامحدود و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنترل تلویزیون امواج رادیو و تلویزیون دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن داوطلب خدمت سربازی به کمک دولت تشکر. Shevrin جونز در این هفته به صورت مجازی تاون هال برای شنیدن از کارگران و انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

جونز غرب پارک دموکرات که در حال اجرا است برای دولت سنا کمک کرد تا زمینه سوال از گوشت پردازش کارگر توده ای-حمل و نقل راننده اتوبوس و مواد غذایی-کارمند فروشگاه در طول ساعته پخش چهارشنبه.

انتخاب جونز به عنوان مدیر برای این رویداد با اعضای اتحادیه برجسته اهمیت فلوریدا یک نوسان امور خارجه جمهوری خواهان و دموکرات ها در نظر بگیرید بسیار مهم برای کاخ سفید در ماه نوامبر برنده.

“این بحران تأکید کرد کشور ما نیاز به یک رئیس جمهور خواهد شد که اولویت زندگی مردم” جونز, یک, گی, Broward شهرستان قانونگذار که سیاه و سفید است, گفت:. “من مشتاقانه منتظر به پیروزی خود را. … من قصد دارم به شما تا روز آخر و بنابراین می توان گفت, معاون رئیس جمهور جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده است.”

کارگرانی که در شرکت پخش گفت: برخی از همکاران خود را به حال تسلیم به COVID-19 مرگبار بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

بایدن متهم به تهمت “پا کشیدن و تاخیر” و عدم مسئولیت “برای هر اشتباه او ساخته شده” در دولت فدرال در پاسخ به این ویروس بود که برای اولین بار منتشر شده در چین در اواخر سال گذشته.

“او را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به فرمانداران و شهرداران که منجر به این پاسخ است که آوردن این کشور با هم. او را دوست دارد به می گویند او در زمان جنگ رئیس جمهور. او باید قادر به گام و عمل مانند یک می شود.”

معاون رئیس جمهور همچنین لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن به انتقاد از رسانه ها گفت: رئیس جمهور باید به “نه صدای بلند نطق کردن مطبوعات برای ساعت ها در پایان” در طول روزانه خود را ظاهر.

“در حالی که مردم در حال مرگ خود را با دوستان و همکاران در حال مرگ هستند ما اعضای خانواده و دوستان و همسایگان در حال مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن است که با داشتن یک اوقات تلخی خلق و خوی خود را در مورد قدرت و یا هر آنچه که او می خواهد به عنوان رئیس جمهور” او گفت:. “خوب ما او را شنیده ارائه هر چیزی که روش صادقانه بیان همدلی را برای افرادی که به صدمه زدن ؟ دیده اند ما هیچ نشانه ای که او همتا و چقدر سخت خواهد بود برای مردم برای بهبود یافتن از این نه تنها از لحاظ اقتصادی بلکه از لحاظ جسمی و عاطفی هست ؟ من فکر نمی کنم این مناسب رفتاری برای رئیس جمهور.”

بایدن عملکرد کشید طعنه از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی است که بارها و بارها مشخص سابق معاون رئیس جمهور به عنوان doddering و نا مناسب به عنوان رئیس جمهور.

“بایدن با اشاره به کروناویروس به عنوان” COVID-9,’ اثبات دوباره او را برای این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: در انتشار اخبار.

رئیس جمهور فراهم کرده است “بی سابقه و طاقت فرسا کمک” به دولت نیاز به کمک, آزادی گفت.

“خود کم انرژی اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته اعتماد و گسترش بیشتر دروغ جو بایدن در ادامه برای نشان دادن به رای دهندگان که او نیست تا برای این کار از پیشرو امریکا برای خروج از این بحران” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت.

Wrassling بیش ملزومات

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گرفته غیر منتظره گام به سعی کنید به نگه داشتن فلوریدا را سرگرم و اقتصاد شناور در جهانی همه گیر: حمایت از کشتی حرفه ای است.

کشتی سرگرمی جهانی تلقی می شد یک “کسب و کار ضروری” در هفته گذشته اجازه می دهد آن را به نوار حوادث در خالی عملکرد مرکز در اورلاندو است. که پس از DeSantis صدور یک فرمان اجرایی هدایت مردم به در خانه بمانند مگر اینکه آنها در حال انجام کاری ضروری است.

در زمانی که کارشناسان بهداشت عمومی در حال ترغیب مردم به حفظ فاصله آنها از یکدیگر deeming pro wrestling “ضروری” — ورزش که در آن مردم پوشیده در لباس های درگیری در صحنه — مطرح شده برخی ابرو.

این حرکت را نیز جلب ملی buzz برای یکی دیگر از دلایل: سیاست.

در همان روز که WWE تلقی شد ضروری در فلوریدا pro-مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا اولین اقدام سیاسی کمیته که رهبری لیندا مک ماهون از WWE رئیس وینس مک ماهون اعلام کرد در انتشار اخبار است که آن را صرف 1.8 میلیون دلار در تمپا و اورلاندو رسانه های بازار.

مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی حیاتی بود به DeSantis گرفتن انتخاب فرماندار در سال 2018 است. اما DeSantis است که کمک به تهمت سعی کنید را به نفع خود دوباره در فلوریدا در سال جاری گفت: WWE تصمیم تا به حال هیچ ربطی به با سیاست است.

“آنچه که باید انجام دهید با من ؟ آنها (McMahons) پشتیبانی می کند ؟ ” فرماندار گفت: زمانی که یک خبرنگار در مورد خواسته های سیاسی ارتباط در یک کنفرانس خبری در تالاهاسی.

این سایت برای فرماندار سیاسی کمیته دوستان از ران DeSantis نشان صفر سهم از زن و شوهر.

“اگر هیچ پشتیبانی از آن خواهد شد واقعا سخت به رسم است که ارتباط در آن نقطه است. نه این که آن را مشروع خواهد بود به هر حال. اما در این مورد واقعی گزاره نیست حتی وجود دارد” DeSantis گفت.

در عوض فرماندار گفت: تصمیم خود را بر اساس یک نیاز برای کاهش خستگی و اضطراب برای مردم گیر در خانه در میان همه گیر.

“وجود دارد مقدار زیادی برای مردم به دنبال در حال حاضر و من فکر می کنم شما در حال شروع به دیدن آن است که شروع به پوشیدن برخی از مردم است. پس به نظر من خواهد بود اجازه انجام آنچه ما باید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش (از COVID-19) و مطمئن شوید که ما در حال مسطح منحنی اما در همان زمان شما می توانید به مردم برخی از رسانه های” DeSantis گفت. “شاید که با برنامه نویسی در تلویزیون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de