پشت درهای بسته جلسه: ماندن نزدیک به خانه

Coronavirus نگرانی باعث برخی تغییرات در تالاهاسی

تالاهاسی — فلوریدا که هنوز هم می تواند در خرد کردن بلوک به عنوان قانونگذاران کار بر روی بودجه دولت است هدایت می شوید بازاریابی پول از چین به مناطق که در آن سفر به دولت آفتاب ممکن است نیاز به مسافرت هوایی.

دولت گردشگری-آژانس بازاریابی متوقف تبلیغاتی تلاش در جهت چین به عنوان coronavirus یا COVID-19 شروع به آشکار شدن در ماه ژانویه است.

بازدید فلوریدا سخنگوی جان Tupps این هفته گفت: این آژانس با استفاده از $377,000 در نظر گرفته شده برای چین به باز کردن یک کمپین تبلیغاتی هدفمند در افرادی که زندگی می کنند و نزدیک به فلوریدا سواحل پارک و جاذبه های دیگر است. او گفت: پول های دیگر نیز استفاده می شود برای جذب این گردشگران است.

“این داخلی مبارزات سنگین تاکید بر جذب بازدید کننده از شرق می سی سی پی, ایالات غرب میانه و رانندگی بازارهای مانند آتلانتا و دالاس, هوستون و بیرمنگام.” Tupps گفت. “ما می خواهیم به تشویق همه بازدید کنندگان که به دنبال یک تعطیلات آفتابی برای آمدن به فلوریدا از جمله کسانی که ممکن است کمتر تمایل به پرواز است.”

Tupps جمعه اشاره کرد که درآمد حاصل از بهار و مسافران حیاتی برای جوامع در سراسر کشور و گردشگری-آژانس بازاریابی شنیده نشده و یا دیده می شود “عظیم” لغو شد.

آینده از بازدید فلوریدا و در آن زمان 50 میلیون دلار در سال در بودجه دولت باقی می ماند در میان تعدادی از مسائل هنوز در حال چکش را به عنوان قانونی رهبران سعی کنید برای رسیدن به توافق بر سر بودجه سال مالی شروع می شود که ژوئیه 1.

سنا هل دادن یک لایحه (SB 362) در نظر گرفته شده برای نگه داشتن بازدید فلوریدا عامل از طریق Oct. 1, 2028.

اما خانه رهبران در ادامه به سوال نیاز به صرف پول دولت در بازاریابی گردشگری و می خواهید به بازدید از فلوریدا در پایان سال مالی جاری, ژوئن 30.

خداحافظ-ing زمان

به عنوان سخت مبارزه صورتحساب مرگ و چشم انداز قوه مقننه اضافه کاری بافندگی برای تکمیل بودجه, خروج نمایندگان مجلس — با توجه به محدودیت مدت و یا برنامه های دیگر — باید شروع به گرفتن چند لحظه از کف زمان برای خداحافظی به همکاران خود.

این بدان معناست که کنگره ناظران می توانید انتظار برای شنیدن اغلب خود تبریک خودداری و نظرات در مورد کار نمایندگان مجلس انجام داده اند.

“ما به خوبی انجام داده اند و ما انجام داده اند مقدار در دو سال گذشته خیلی بیشتر از من می توانم ذکر است در این گفتار اما همیشه وجود دارد خیلی بیشتر است که باید انجام شود” گفت: تشکر. آنا ماریا رودریگز یک دورال جمهوری خواه که در حال اجرا است برای سنا در این سال به جای دنبال واژه دیگری در خانه است.

رودریگز در میان اولین قانونگذاران زمان داده شده به آدرس خانه روز چهارشنبه به عنوان خروج سخنرانی کردم در جریان است.

تشکر. Wengay نیوتن یک سنت پترزبورگ حزب دموکرات شناخته شده برای آواز خواندن در خانه طبقه صحبت از نیاز به مدنیت و تشکر. جان Cortes, D-Kissimmee به نام برای کمک به اصلاحات سیستم “از آنجا که آنها در توالت” و برای قانونگذاران به افتخار محلی-دولت صفحه اصلی قانون است.

این سخنرانی در زمان اشک پر شده, در اجرای حدود پنج تا 10 دقیقه هر در خانه است. سناتور دریافت مقدار زیادی بیشتر است.

سنا افتتاح شد اولین آدرس خداحافظی با یک مونتاژ ویدئویی برای مدت محدود از سوی دیگر ، دیوید سیمونز که شناخته شده است برای فکر کردن-هنوز-drawn-out, نظرات در مورد مسائل مربوط به سیاست.

به تلاشهای خود ادامه خواهد داد و به هفته آینده نتیجه رسید که پرتره از رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano R-برادنتون و مجلس خوزه الیوا, R-میامی دریاچه در حال پرده برداری کرد.

کتاب بسته های اولیه

بیشتر فلوریدا ادامه ترجمه به بیشتر رای دهندگان.

کتاب بسته شماره 17 مارس ریاست جمهوری اولیه انتخابات نشان می دهد 13.7 میلیون رأی دهندگان ثبت نام شده در دولت با توجه به فلوریدا بخش از انتخابات است.

تعداد از 13.28 میلیون دلار برای نوامبر 2018 انتخابات عمومی و 12.9 میلیون دلار برای نوامبر 2016 انتخابات عمومی.

و با رقابتی ریاست جمهوری اولیه در سمت دموکراتیک آن را نمی ممکن است تعجب است که دموکرات ها اضافه شده اند بیشتر رای دهندگان در آخرین شمارش.

شمارش برای این ماه اولیه اتحاد دموکرات ها در 5.1 میلیون رای دهنده یا 37.3 درصد از ثبت نام فلوریدا در مقایسه با 4.82 میلیون و جمهوری خواهان از 35.2%.

پس از 2018 انتخابات و دموکرات ها اضافه شده اند 160,566 رای دهندگان نسبت به 142,949 برای ایران.

رای دهندگان هیچ وابستگی افزایش یافته است از سال 2018 توسط 71,419. آورده است که این تعداد به 3.62 میلیون یا 26.4 درصد از کل تعداد.

مانند “کوچک من” مستقل شده اند بزرگترین برندگان پس از سال 2016 اضافه کردن 530,584 رای دهندگان از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب کردم. خواهان اضافه شده اند 274,236 در همان زمان و دموکرات رشد 227,684.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>