پشت درهای بسته جلسه: رای گیری-حقوق طرفداران آماده نیست به پاپ چوب پنبه

تالاهاسی — رای گیری-حقوق طرفداران را شاد رقص دوشنبه پس از یک دادگاه تجدید نظر فدرال در بر داشت که یک قانون دولت نیاز felons به پرداخت “حقوقی تعهدات مالی” به رای خلاف قانون اساسی است.

حداقل بسیاری از آنها را.

دزموند مید که تحسین بین المللی را برای حمایت از اصلاح قانون اساسی که ترمیم حقوق رای دادن به felons ایم که احکام خود را در خدمت داشتند و بیشتر ولرم پاسخ.

نیاز است که felons پرداخت تعهدات مالی از جمله دادگاه دستور هزینه جریمه و جبران به رای گنجانده شد در یک دولت قانونی که قانونگذاران جمهوری خواه به تصویب در سال گذشته به انجام آنچه به نظر می رسد به عنوان متمم 4 در سال 2018 رای گیری.

چهار شنبه حکم توسط سه قاضی پنل 11, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر تایید اکتبر تصمیم گیری ایالات متحده امریکا در منطقه قاضی رابرت Hinkle که در بر داشت که آن را خلاف قانون اساسی است به انکار حق رای به felons که “واقعا قادر” به پرداخت تعهدات مالی.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مخالفت با تجدید نظر در حکم دادگاه و دفتر خود گفت: او را به دنبال چیزی است که شناخته شده به عنوان یک “en banc” و یا کامل دادگاه بررسی است.

در یک Facebook livestream مید گفت با خود گوشی بود “باد کردن” با تبریک پیام زیر یکشنبه تصمیم.

“این ممکن است تعجب کنید اما این نوع ساخته شده من غم آن نوع ساخته شده من مضطرب … شنیدن آنچه مردم می گویند” گفت: مید که افتخار توسط مجله تایم در سال گذشته به عنوان یکی از 100 نفر تاثیر گذار ترین در جهان است.

مید بود و غمگین گفت: “از آنجا که همیشه از ما گذشت متمم 4 ما که در یک غلتکی سوار coaster” با قانون و دادخواهی.

“فقط چیزهای زیادی وجود دارد خارج وجود دارد که … مردم فقط کاملا اشتباه است. من کمی گیج و کمی نا امید با تمام این که” او گفت:.

او همچنین صحبت در مورد چگونه درد قانونی و دادگاه جنگ بر اجرای این قانون شده اند برای او و دیگر “بازگشت شهروندان” و همچنین دوستان و خانواده خود را.

“آن را دلسرد کننده هنگامی که شما نگاه کنید به یو پی اس و فراز و نشیب ها و جریان از چه خبر است در دادخواهی و حتی در قانون” مید گفت.

هشدار حقوقی که جنگ به مراتب بیش از مید هشدار داد که مانند با Hinkle به حکم دادگاه تجدید نظر تصمیم تنها نهفته 17 شاکیان در این مورد حداقل در حال حاضر. دادگاه درهم و برهم کردن می تواند در نهایت وزش نسیم تا قبل از دیوان عالی ایالات متحده.

“قلب من می رود به هر گونه بازگشت شهروند است که این بالا و پایین سفر,” او گفت: “اما من می تواند به شما امید.”

چهار شنبه حکم یک روز پس از مید, مدیر اجرایی, فلوریدا, حقوق مرمت ائتلاف و ده ها تن از هواداران برگزار شد در این تجمع که دولت کاپیتول.

از آنها خواسته رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis و دیگر اعضای هیئت اجرایی بخشش متشکل از فرماندار دادستان کل اشلی, مودی, کشاورزی, کمیسیون نیکی سرخ شده و رئیس امور مالی جیمی Patronis, برای تغییر بخشش قوانین. که شامل تمایل به انجام دور با حداقل پنج سال صبر کنید قبل از felons اعمال می شود به حقوق دوباره بازسازی شد.

“در حالی که ما در حال انتظار برای فرماندار و دولت شجاع در این … واقعی وجود دارد زندگی می کند تحت تاثیر قرار” مید گفت: empathizing با بازگشت شهروندان و خانواده های آنها که “آیا در غم و اندوه هستند در برزخ چون از آنچه در جریان است.”

سوالات

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در زمان پرسش از رسانه ها در حالی که در پنساکولا برای یک جفت از اطلاعیه روز چهارشنبه.

پس از رونمایی یک $4.8 میلیون شغل رشد کمک مالی صندوق تخصیص برای کمک به تکمیل و نگهداری و تعمیر و تعمیرات اساسی تاسیسات در پنساکولا فرودگاه بین المللی, استاندار افتتاح طبقه به خبرنگاران گفت. این چیزی است که او انجام نشده با تالاهاسی فشار سپاه برای حدود یک ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im