بد آب و هوا حرکت می کند به ایالت های شرقی; 5 کشته در جنوب

LOUISVILLE, Ky. — Gusts باد شدید, وزش باد, برف و جاری شدن سیل گسترده ساخته شده سفر خائنانه روز جمعه به عنوان یک طوفان سیستم نقل مکان کرد و به شمال شرقی ایالات متحده ترک افزایش آب و حداقل پنج کشته در پی آن در سراسر جنوب.

بیش از 400 ، 000 خانه و کسب و کار بدون قدرت بودند جمعه پس از سرویس ملی آب و هوا هشدار داد و از gusts تا 60 مایل (97 کیلومتر) از ویرجینیا به انگلستان جدید. سقوط درختان آسیب دیده خانه ها و خطوط برق در بسیاری از نقاط. کارولینای شمالی و ویرجینیا که در آن صدها نفر از مردم تا به حال کشیده می شود از آب گرفتگی خانه ها تا به حال بیشتر مشتریان بدون برق و با توجه به poweroutages.ما.

با سطح آب در حال افزایش بود پس تا 8 اینچ (20 سانتی متر) از باران فقط در سه روز Tennessee Valley Authority گفت: از آن شروع به ساخت کنترل منتشر شده از برخی از آن 49 سدها در تنسی و جورجیا آلاباما و کارولینای شمالی است. که می تواند منجر به جاری شدن سیل در پایین دست تا مردم که زندگی می کنند در نزدیکی آب باید با احتیاط گفت: جیمز اورت مدیر ارشد ابزار رودخانه هوا مرکز در Knoxville, Tennessee.

نهر آب بود و هنوز هم مواج جمعه در آلاباما باک جیب پارک ایالتی که در آن یک فرد دیده می شد در داخل خودرو آن را به عنوان ناپدید شده در زیر سطح دو روز زودتر. رنجرز رفت برای مایل بالاتر از تورم کریک اما هیچ ردی از خودرو که مقامات فرستاده می شود تا یک دولت هلیکوپتر در روز جمعه.

“آب و هوا بهتر است اما آب نیست. آب چند فوت بالاتر از حد نرمال است. آن را بسیار بالا و سریع می باشد.” آلاباما سپاهی چاک دانیل آسوشیتدپرس گفت. “تا زمانی که آب بدن افت می کند به هیچ کس رفتن در آب است.”

از آن زمان نزدیک به سه هفته در سال گذشته به بازیابی بدن 18 ساله بود که در یک جیپ که جاروب به آب در همان منطقه است.

خدمات ملی آب و هوا با استفاده از رادار داده ها و ارزیابی آسیب به تایید بسیاری از گزارش ها از گردباد دست زدن به پایین از جمله نقاط در ویرجینیا و مریلند در نزدیکی پایتخت کشور هواشناس عشا Renta گفت: AP. در تمپا, فلوریدا, منطقه, گردباد, منفجر, یک درخت بر روی یک تلفن همراه خانه به دام انداختن یک زن مسن و سرنگون ساخت و ساز جرثقیل در امتداد بزرگراه بین ایالتی 275.

خطرناک بادها تشکیل لبه یک گروه از آب و کشیده است که از تنسی به مین در جمعه باد برف به شمال متحده است. به اندازه 4 اینچ (10 سانتی متر) کاهش یافت و به مدت یک شب در اوهایو کمک به تصادفات در اکران منطقه و وزارت حمل و نقل اوهایو از مردم خواست تا اتاق را برای حدود 1,300 دولت خدمه در تلاش برای بهبود شرایط یخ زده.

تا 8 اینچ (20 سانتی متر) از برف پیش بینی شده بود در غرب ویرجینیا و رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام وضعیت اضطراری در ویرجینیا که در آن او گفت: بیش از 500 نفر تا به حال برای نجات از خانه های خود به عنوان آب افزایش یافت.

با استناد به سیل و باران و برف و قطع برق و یا همه موارد فوق بسیاری از مدارس لغو کلاس ها در دولت پس از دولت است.

از آب و تخریب خانه های تلفن همراه در می سی سی پی, آلاباما و فلوریدا ناشی از رانش زمین در ایالت تنسی و کنتاکی و آب گرفتگی جوامع که شانه آبراه در سراسر منطقه آپالاچی.

مقامات تایید پنج طوفان های مربوط به مرگ و میر در, آلاباما, کارولینای جنوبی کارولینای شمالی و تنسی.

آنیتا Rembert کشته شد و شوهرش مجروح شد اما خود فرزند و دو نوه بودند unhurt به عنوان بادهای تخریب دو خانه های تلفن همراه در نزدیکی شهر آلاباما, آلاباما با توجه به بخش اورژانس مدیریت, مدیر, Kevin میشن. آنها پدید آمده به یک صحنه آشغال با تخته سه لا از عایق های شکسته درختان و twisted metal.

حداقل چهار نفر کشته شدند در وسایل نقلیه است که ضربه توسط سقوط درختان و یا کنترل از دست رفته در باران یا سیل. مقامات التماس کرد با رانندگان برای جلوگیری از رانندگی که در آن آنها می توانید ببینید پیاده رو.

یک راننده فوت در کارولینای جنوبی که سقوط یک درخت بر روی یک SUV در نزدیکی فورت آسیاب گشت بزرگراه استاد سپاهی گری میلر گفت. نام راننده نبود بلافاصله منتشر شد.

در کارولینای شمالی گاستون County, تری راجر فیشر کشته شد پس از وانت خود را hydroplaned در heavy rain, فرو کردن 25 فوت (8 متر) خاکریزی و لغو در یک نهر, North Carolina State Highway Patrol گفت: با توجه به اخبار رسانه ها است.

یک مرد ناشناس کشته و دو نفر دیگر مجروح شدند روز شنبه هنگامی که یک ماشین hydroplaned در ناکسویل تنسی و آمار یک کامیون پلیس گفت: در انتشار اخبار.

و در تنسی 36 ساله, معلم, بروک Sampson کشته شد و چهار نفر مجروح شدند که باران خیس درخت سقوط کرد و در یک ون حامل سویرویل شهرستان, کارکنان, مقامات گفت. تصادف هر چند هنوز هم تحت بررسی به نظر می رسد شده اند به آب و هوا مربوط با توجه به اطلاعات اولیه گفت: تنسی گشت بزرگراه سخنگوی سرهنگ بیل میلر.

وجود اتاق کمی برای استراحت پس از این طوفان به دلیل وجود بیشتر وحشی آب و هوا آمده است.

“ما انتظار طوفان دیگری سیستم به همراه حدود اواسط هفته آینده در هفته و به بارش سنگین برای برخی از همان مناطقی است که فقط آن را دیدم بیش از 24 ساعت گذشته. بنابراین چیزی برای نگه داشتن یک چشم را برای هفته آینده” هواشناس گرگ Carbin از آب و هوا پیش بینی مرکز گفت: AP.

مدارس سراسر نیویورک بسته شد به عنوان طوفان منتقل شده از طریق دولت است. اپراتورها از Thruway کاهش بزرگراه محدود کردن سرعت از 65 mph (105 kph) به 45 مایل در ساعت (72 kph) در سراسر بیش از 100 مایل (160 کیلومتر) در میان برفی و یخی شرایط.

در شمال نیویورک طوفان یخ چپ بیش از 35 ، 000 مشتریان بدون قدرت به عنوان درخت در حال سقوط اندام صورت می گیرد.

___

آسوشیتد پرس کارکنان جف مارتین در آتلانتا; بن فینلی در نورفولک ویرجینیا.; تامارا با شکوه در تمپا, فلوریدا; Adrian Sainz در ممفیس تنسی جان بابا در چارلستون; و اندرو ویلز-Huggins در کلمبوس, اوهایو; کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de