لوبیا: رتبه

درست است: ما به اینجا آمدند به رتبه محبوب تغییرات این جهانی مقرون به صرفه دائمی hoardable قفسه پایدار جزء اصلی از بهترین به بدترین. کمی ما می دانیم که این شوخی را نزدیک به پاره از هم جدا شهرستان صفحات کارکنان.

لرزه در ما ممکن است. زل زل نگاه کردن بر خرابه. ببینید… چقدر بزرگ زندگی می کنیم.

1. لوبیا سیاه و سفید
در حال لوبیا سیاه و سفید بزرگ است ؟ البته! اما واقعا آنها ادعا می کنند یک نقطه تقریبا به طور پیش فرض ، هیچ کس چیزی بگم در مورد آنها.

2. Refried لوبیا
اکثر مردم به جز نهایی خود را باقلا collator امروز اینجا عشق refried لوبیا. با وجود تفکر آنها “زباله” این هنوز هم حیف نقره امروز درست مثل نانسی Kerrigan در سال 1994 چرا که به عنوان یک همکار اشاره کرد: “این یک اشتباه است.” ما تن آنها… خوراکی است.

3. سویا
این یکی می رود به همه میانه کشاورزان در خانه! همچنین, شما ممکن است آن را نمی دانم اما شما را دوست دارم سویا. ما باور نمی کنید ؟ سعی کنید در حال توسعه آلرژی به سویا و تلاش برای از بین بردن سویا از رژیم غذایی خود را بدون دریافت فوق العاده اذیت توسط تمام مواد غذایی شما در حال حاضر باید به آنجا که مانند یک شبح, دوست, دوست سویا شده است وجود دارد برای شما در تمام طول.

4. نخود / لوبیا Garbanzo
زیرا تعداد بسیار کمی از مردم در حال ساخت خود را حموس در حال حاضر ما در حال محتوا به سرزنش آلیسون روم برای افزایش تقاضا و plandemic ناشی از کمبود این پسران بد در حال حاضر. نه به اشتباه گرفته می شود: نخود فوق العاده همه کاره و فوق العاده munchable. مطمئن شوید که که حموس یا نان تست آنها را بر روی یک ورق پخت با چاشنی خورده شود توسط fistful. و fuckit شما احتمالا باید این (باور نکردنی) نخود و نارگیل خورش با زردچوبه از رومی فروشگاه ، وجود دارد زمان.

5. لوبیا
خام لوبیا قرمز می تواند شما سمی است. آنها باید جوشانده 10 دقیقه قبل از مصرف پخته شده در کمتر از یک جوش و سمیت آنها دو برابرکردن. ما قدردانی خود را دلیر طبیعت – تقریبا به اندازه یک جامد ظرف لوبیا قرمز و برنج.

6. Black Eyed Peas
درست مثل گروه که به سرقت برده و به نام خود این عزیزان تمایل به um, پلاریزه. هر دو دارای آوازی مدافعان معتاد به مرجع گاه به گاه bop. برای حبوبات, این به نظر می رسد بخشی از ملت که می داند که هیچ روز سال جدید خواهد بود کامل بدون این مرزه نماد رفاه خدمت اولین چیزی. ما نمی خواهد استدلال می کنند که یک بار در سال این بهترین لوبیا – توقف کامل است. آماری? کسانی که بد شانس است ،

7. لوبیا پخته
Nnnnnope. با عرض پوزش.

8. لوبیا سبز
آورده است که یک سبزی لوبیا مبارزه ؟ برو پیدا کردن یک سالاد یا چیزی.

9. لوبیا
خام لوبیا حاوی یک ترکیب است که زمانی که مصرف تجزیه به هیدروژن سیانید. که مرگبار! بر خلاف مشابه سمی همتایان لوبیا پخته لوبیا هنوز به ما یادآوری از یک رکود بزرگ مواد غذایی است. با توجه به ما در حال حاضر رو به رشد افسردگی و هیچ کس زمان برای لوبیا’ دو طرفه تیغه از نفخ مزخرف.

Unranked: نیروی دریایی لوبیا — هیچ کس در روی زمین تا به حال خورده شدن یک نیروی دریایی لوبیا.

فکر می کنم ما آن اشتباه است ؟ مبارزه ما! ما در حال بسته بندی پروتئین و قدرت و (به وضوح) در خارج از ذهن ما بر روی لوبیا.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>