در پشت کلاس درس: یک تیم ایجاد کرد و

“در آن طول می کشد تا یک روستا به منظور بالا بردن یک کودک است.” برای برخی از, آشنا ضرب المثل یک گاز زدن.

به نظر من این یک تصویر مربوطه از ما رهبری تیم را حمایت از معلمان کلاس درس و دانش آموزان است که واگذار شده است به مراقبت از “روستای ما” — مدرسه ما.

زمانی که اعضای تیم صرف نظر از عناوین با هم کار کنند با احترام متقابل به تمرکز بر روی آنچه که مورد نیاز برای به حرکت درآوردن هر کودک رو به جلو ما زیر همین مدل است که مراقبت از خانواده ها استفاده کنید برای بالا بردن فرزندان خود را اساسا شدن دوم خود را “خانواده.”

من شروع زندگی حرفه ای من به عنوان دانش آموز استثنایی آموزش و پرورش (ESE) معلم ابتدایی, جایی که من یاد گرفتم به هدف قرار دادن هر دانش آموز نیازهای آنها در سطح خود را در گروه های کوچک و به شکستن تمام گروه آموزش به بخش قابل هضم.

که در اوایل بنیادی آموزش تجربه بسیار عالی بود آماده سازی برای من زمان نقش به عنوان پروژه های خاص هماهنگ کننده در Alta Vista مدرسه ابتدایی. برخی از مسئولیت ها عبارتند از: خدمت به عنوان آموزشی مربی افزایش مشارکت والدین و با استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها به منظور بهبود schoolwide شیوه های.

اشتراکات است که ارتباط بین معلمان و دانش آموزان و بین رهبری و معلمان است. من خوش شانس بوده که برای کار با معلمان که به من اجازه می دهد برای ادامه به رشد می کنند و از آنها یاد بگیرند. فقط به عنوان با من دانش آموزان من سعی کنید برای گوش دادن و دیدار با معلمان من نیاز به کمک به آنها را به اهداف تعیین شده و مدل استراتژی های موثر برای آنها به رشد حرفه ای و به اشتراک گذاری با دانش آموزان است.

به عنوان رهبران آموزشی ما برای حمایت از ما معلمان کلاس درس و کار به عنوان شریک برای رسیدگی به نیازهای خاص دانش آموزان است. ما باید تشویق معلمان به خطر تبدیل نوآورانه متفکران و توانمند سازی آنها برای ایجاد جایگزین تجارب یادگیری برای دانش آموزان ما.

در حال حاضر به فکر می کنم “خارج از جعبه” و توسعه برنامه های مانند عقاب آکادمی و عقاب کوله پشتی (دانش آموزان با یک هدف) که آدرس تمام کودکان مورد نیاز در هر مدرسه به خصوص در عنوان 1 مدرسه ای که 94 درصد از دانش آموزان در فقر زندگی می کنند. بسیاری از دانش آموزان فاقد عاطفی و زندگی پایداری برای موفقیت در کلاس های درس سنتی محیط زیست است.

زمانی که دانش آموزان در دسترس نیست به یاد بگیرند چرا که آنها فاقد مهارت های اجتماعی و روش های خود تنظیم این معلم مسئولیت به ارائه پشتیبانی برای دانش آموزان برای دسترسی به اطلاعات علمی. و معلمان می دانم که تیم پشتیبانی ما این است که خود را به به منابع برای کمک به تلاش دانش آموزان است.

جهان پشت موفق کلاس های درس استراتژیک است و لایه لایه. مهم این است که جامعه ما می دانیم که یک تیم از پشت-درس طرفداران اختصاص داده شده به اشتراک گذاشته طرز فکر که ممکن است به فراتر از انتظارات برای ما دانش آموزان, معلمان و جامعه است.

کلی McWilliams ویژه پروژه های هماهنگ و 2020 معلم سال در Alta Vista مدرسه ابتدایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im