ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

جیم بایدن در یک اتصال. یک سرمایه گذار قرار داده بود تا 1 میلیون دلار برای کمک به جیم و برادرزاده اش شکارچی خرید صندوق های تامینی. سپس معلوم شد که دارایی های صندوق به ارزش کمتر از Bidens فکر کرده بود. در حال حاضر سرمایه گذار می خواستم پول خود را به عقب.

آن را در ماه دسامبر سال 2006 طولانی نیست قبل از جیم برادر و شکارچی پدر جو بایدن سپس یک دلاور سناتور اعلام خواهد کرد دوم مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور.

جیم و هانتر بایدن یک وام از یک بانک تاسیس شده توسط یکی از جو سیاسی حاکم — ویلیام Oldaker یک وکیل برای سناتور انتخابات ریاست جمهوری و شکارچی را شریک در واشنگتن قانون و لابی شرکت است.

Oldaker تا به حال روابط قوی به جو بایدن سیاسی در عمل و در آن زمان بانک WashingtonFirst به حال نزدیک به نیم میلیون دلار در سپرده از یک جو بایدن سیاسی کمیته Oldaker کمک کرده بود راه اندازی.

اما WashingtonFirst که کمتر از سه سال و 1 میلیون دلار وام زیادی برای اندازه آن است. بانک لازم است که وام خوبی امن توسط وام گیرندگان دارایی. جیم بایدن قرار دادن خانه خود را در Merion ایستگاه پنسیلوانیا به عنوان وثیقه, اما او در حال حاضر 1.5 میلیون دلار در سه وام در برابر اموال پس از آن تقریبا به ارزش بیش از 1.1 میلیون دلار. شکارچی ارائه شده به عنوان امنیت خود را به تازگی خریداری واشنگتن خانه بود که قرض گرفته شده تقریبا تمام قیمت خرید. Oldaker بازگشت نیست و تلفن تماس و یک منبع نزدیک به جیم و سارا بایدن گفت: همه وام های خود را به درستی امن است.

این اولین بار نیست — و یا تاریخ و زمان آخرین او در طول زندگی حرفه ای طولانی که جیم بایدن تبدیل به جو سیاسی شبکه برای نوع کمک کرده است که تقریبا غیر قابل تصور برای کسی که با نام آخرین. کمپین اهدا کنندگان کمک به او را به صورت یک سری از مشکلات مالی از جمله یک سری از IRS پیوندها مجموع بیش از 1 میلیون دلار ساخته شده است که آن را سخت تر برای دریافت منابع مالی بانک. جیم بایدن در زمان دو وام بیشتر از WashingtonFirst قبل از فروش آن در سال 2018 است.

این معاملات روشن به خوبی هماهنگ شده تانگو که بایدن برادران باید رقصید برای نیم قرن. آنها با هم تداخل دارند دنبال استخدام — یک ریاست جمهوری طالب با یک شبکه وسیع از خوبی پاشنه بلند دموکراتیک اهدا کنندگان دیگر یک کارآفرین که با کمک برادر خود را افزایش سیاسی پول و کشت همان شبکه به کمک مالی کسب و کار خود را می پردازد.

جیم بایدن 70 حدودا در طول سال از صاحب کلوپ شبانه به کارگزار بیمه به مشاور سیاسی و جمع آوری کمک برای راه اندازی سرمایه گذار و ساخت و ساز شرکت اجرایی است. اما از طریق خط از سر گرفته شد و پیوند خود را با برادر خود در یک حزب دموکرات بی باک در یک موقعیت برای فشار قانون و یا قرارداد دولت اتفاق می افتد.

“احساس من این است که جیم واقعا تلاش شده است به فروختن خود را در بایدن نام برای برخی از زمان” گفت: Curtis Wilkie که تحت پوشش Bidens به عنوان یک دلاور سیاسی خبرنگار.

کلید وام به جیم بایدن
وام دهنده مبلغ وام وام ساخته شده بازپرداخت وام
جوئل Boyarsky
دهنده و جمع آوری کمک
تاجر و سابق جیم بایدن کارفرما
تا به $200,000 1997 2000
لئونارد بازداشتگاه
اهدا کننده
وکیل سابق سارا بایدن کارفرما
$353,000 2000 2004
توماس ناکس
دهنده و جمع آوری کمک
تاجر
$400,000 2004 2013
WashingtonFirst بانک
ویلیام Oldaker, co-founder
کمپین وکیل و لابی
$1,000,000 2006 2014
جان Hynansky
اهدا کننده
تاجر
$500,000 2015 2019
Trustar بانک
ویلیام Oldaker, co-founder
سابق بایدن کمپین وکیل
لابی
$250,000 2019 هنوز باز
منابع: Montgomery County, Pennsylvania, ضبط اعمال; کارمند مدار دادگاه ذغال سنگ شهرستان, فلوریدا

سخنران برای جیم بایدن و جو مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری رد درخواست مصاحبه برای برادران است. در پاسخ به سوالات, کمپین سخنگوی اندرو بیتس گفت که جو بایدن به حال هیچ دخالت در جیم بایدن وام و نه ترتیب برای حامیان برای کمک به برادر خود. بیتس همچنین گفت که معاون سابق رئیس جمهور می دانست که “هیچ چیز” در مورد برادر خود را سرمایه گذاری و غافل بود که جیم تا به حال شده است اغلب متخلف در مالیات فدرال یا که IRS قرار داده بود پیوندها در صفحه اصلی. Bates گفت Oldaker است که در سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

“معاون رئیس جمهور و برادرش همیشه درک و توافق کردند که جیمز’ سرمایه گذاری کسب و کار در حال جدا و مستقل از جو بایدن حرفه ای در زندگی عمومی” Bates گفت.

یک منبع با آگاهی از جیم بایدن مالی گفت که او و همسرش, سارا گاهی اوقات موفق به پرداخت مالیات خود را در زمان به دلیل “آنها تا حد زیادی خود اشتغالی و گاهی نامشخص تصویر چگونه خود را سال به پایان خواهد رسید مالی” اما آنها همیشه کامل پرداخت می شود, از جمله منافع و مجازات است.

شناخت پتانسیل میدان مین جو اجتناب مسئولیت مالی یا مشارکت در برادر خود را سرمایه گذاری با توجه به دیرین مشاوران. در عین حال در مواردی به عنوان جیم دنبال فرصت جو ملاقات با مشتریان بالقوه خود را و یا همکاران در جیم درخواست.

در سال 2002 جو خطاب به یک کنفرانس واشنگتن از انجمن ملی از دولت خزانه که جیم شد آشنائی به نمایندگی از وکلا که می خواستند به نمایندگی از دولت به صندوق های بازنشستگی. “جیم ارائه شده است که برادر خود را” که معمولا در زمان آموزش خانه به دلاور در شب “بود که فقط اتفاق می افتد به در شهر” گفت: پاملا تیلور و سپس این گروه مدیر اجرایی. “او گفت: ‘او’ رفتن به صرف شب در سی دارید؟'”

تیلور رسیده به جو که قبلا دعوت شده توسط دلاور خزانه دار دولت است اما تا به حال قویا متعهد است. جو صحبت می کرد به این گروه بیش از صبحانه و تحلیل چشم انداز جنگ در عراق است. “آن” تیلور به یاد می آورد.

جیم بایدن بوده است در برادر بزرگتر خود را به سمت در تقریبا در هر مقطع بحرانی در جو سیاسی و شخصی زندگی است. به عنوان جمع آوری کمک برای برادرش سنا اولین مسابقه در سال 1972 او کمک کرد راه اندازی جو سیاسی حرفه ای.

همان سال جیم اخبار شکست به جو است که همسرش Neilia و کودک تا به حال تصادف اتومبیل درگذشت و او پس از آن به تماشای بیش از برادر خود روز و شب. زمانی که جو در بیمارستان بستری شد با یک آنوریسم مغزی بیش از 15 سال بعد از آن بود جیم که “مشغول به کار بود با تلفن” به دنبال در سراسر جهان برای بهترین جراح مغز و اعصاب با توجه به ریچارد بن کرامر کتاب “آنچه در آن طول می کشد” که برفلد نامزدها برای رئيس جمهور در سال 1988.

اما جیم نیز سیاسی آسیب پذیری. در حالی که یک سرقت ادبی رسوایی تحت فشار قرار دادن جو به رها کردن از انتخابات ریاست جمهوری در سال 1987 حفاظت از برادر خود از خبرنگاران خواست در مورد جیم لرزان امور مالی نهایی شد انگیزه برای جو برداشت با توجه به Cramer. “آنها پس از رفتن جیمی; آن را فقط جو دیگر” کرامر نوشت.

در سال 2020 کمپین جو روابط خانوادگی باید دوباره دنده او. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح ناشی از اتهامات که او به دنبال آسیب جو بالقوه انتخاب مجدد حریف با فشار دادن اوکراین به بررسی هانتر بایدن رابطه با انرژی اوکراین شرکت Burisma. جو وعده داده شده برای ایجاد مرز روشنی برای خانواده کسب و کار سرمایه گذاری.

کسانی که به جو بایدن گفت رابطه اش با جیم نشان می دهد شدید خانواده وفاداری. در سال 2020 نژاد یک مشاور گفت: “جیم “در تلاش است بسیار سخت به ماندن در خارج از محل موردتوجه وتماشای عموم.”

“برای همه — من اجازه دهید پیدا کردن یک کلمه نوع آن — کارآفرینی جیمی می داند که او نیاز به نگه داشتن کسب و کار خود را جدا از جو حرفه ای. آیا روابط خود را با اتحادیه های خزانه, شرکت های حقوقی هستند در نتیجه افرادی که می خواهید به خوبی به جیمی او را به خاطر جو برادر که بیهوده موقعیت را در” مشاور گفت.

او در سال 2007 زندگینامه “وعده برای حفظ” جو به یک حس جیم اولویت است. در سال 1972 سنا کمپین جو نوشت: او تغییر موقعیت خود را بر روی یک مالیات بر سود سرمایه کاهش می دهد که پتانسیل بزرگ اهدا کنندگان. جیم رئیس خود را جمع آوری کمک خورشتی برای ساعت و سپس به او هشدار “من مطمئن شوید که در جهنم امیدوارم که شما احساس می کنید که به شدت در مورد سود سرمایه از آنجا که شما فقط از دست این انتخابات است.” (جو بایدن برنده مسابقه است.)

آن را تنها برخورد. در جو نافرجام انتخابات ریاست جمهوری در سال 2007 یک بایدن مشاور گفت: “جیم “مطرح شده و تقریبا هیچ پول است. او در آمد و در پایان هنگامی که ما بیشتر از جان گذشته.” پرسید: چرا خودی گفت: “خانواده تنش است.” در همان زمان “وجود دارد, همیشه سوال اطراف جیمی معاملات کسب و کار — چه نوع مقاومت وجود دارد که برای مبارزات انتخاباتی؟”

تربیت آنها شکل برادران متفاوت است. پدر یوسف رضا بایدن Sr, شناخته شده به عنوان بزرگ جو بود ویلمینگتون فروشنده خودرو. جو بعدها نوشت که “پول خیلی تنگ … من تا به حال برای قرار دادن مقوا در یک کفش تا پدر payday در آینده.”

سخت زمان را نگه داشته و خانواده نزدیک است. “ما می تواند مبارزه در میان خودمان در داخل خانه اما ما مجاز به گفتن یک هجا در برابر یک خواهر و برادر در خارج” جو ادامه داد. یکی از دوستان خانوادگی گفت: Bidens مبارزات “مالیده چگونه هر یک از پسران بودند سیمی. با جو آن را ترجمه شده به ” من می خواهم احترام.’ با جیمی ترجمه آن را به ” من می خواهم پول است.'”

جو برنده بورس تحصیلی به نخبگان Archmere آکادمی و تبدیل به یک ستاره فوتبال و کلاس جمهور. در سال 1962 او یک استخر نجات غریق در عمدتا آفریقایی آمریکایی ویلمینگتون محله یک تجربه او اعتبار با کمک به او برای درک روابط. او فارغ التحصیل از دانشگاه دلاور و سیراکیوز دانشکده حقوق دانشگاه.

جیم شش و نیم سال جوانتر رفت و به محلی مدارس دولتی. او “دور بود و شاید کمی از نگرش” گفت: همکلاسی استیون بنت. “موفق باشید در ارشد بالا” جیم نوشت: در بنت دبیرستان سالنامه. “شما به آن نیاز دارید.” جیم مورد مطالعه در دانشگاه دلاور بیش از چهار ترم اما نه کسب مدرک به گفته یک سخنگوی دانشگاه.

جیم رفت و به کلوپ شبانه کسب و کار به زودی پس از جو سنا اولین پیروزی است. با کمک های مالی از ویلمینگتون کشاورزان بانک جیم و چهار همکاران اداره یک رستوران-سالن تغییر فصول. فرمول آن از موسیقی رقص و بالای 40 بازدید گرفتار در, و هنگامی که یک فضای بزرگتر شد در دسترس جیم باز یکی دیگر از باشگاه به نام طرف دیگر.

“آنها تا به حال یک helluva اجرا برای یک زن و شوهر از سال” به یاد می آورد باب Bowersox یک گروه بوکر برای هر دو باشگاه که در حال حاضر اجرا می شود یک شرکت تئاتر در کلید غرب فلوریدا.

جیم گزارش خالص ارزش حدود $10,000 اما او و شریک قادر به قرض گرفتن 300.000 دلار از اول پنسیلوانیا فیلادلفیا بانک برای گسترش. برادر خود را پس از آن نشست در کمیته بانکی سنای.

از طرف دیگر ساخته شده چلپ چلوپ اما نه سود. “من یک بچه ساده و بی تکلف است آنچه در آن بود” جیم گفت: یکشنبه, اخبار مجله در ویلمینگتن در سال 1977.

تغییر فصول خورده در سال 1978 با بیش از نیم میلیون دلار در بدهی. بیمه سپرده فدرال Corp. آن را بر عهده داشتند و کشاورزان وام های بانکی شکایت جیم و شرکای خود را در سال 1980 به بیش از $168,000. (Marketplace می تواند به پیدا کردن هیچ سابقه ای از طرح دعوی در دادگاه قطعنامه.) سپس توسط جیم تا به حال ترک کلوپ شبانه کسب و کار و ویلمینگتون برای کالیفرنیا.

“من به یاد داشته باشید به عنوان یک بانکدار تفکر ‘خدا را شکر من نمی مالی آن’,” گفت: فرد سیرز بازنشسته ویلمینگتون بانکدار و بایدن خانواده دوست. “من به یاد داشته باشید فکر, ‘Oh my God این است رفتن به بیش از نشت به جو?'”

سه سابق کشاورزان بانک ماموران گفت: ویلمینگتون اخبار صبح در سال 1977 که آنها تا به حال تامین مالی تغییر فصول چون به اعتقاد آنها بایدن نام “کمک خواهد کرد که جذب مرسوم رایگان-هزینه های جمعیت است.”

و جو بایدن به نام به حال کشاورزان رئیس به شکایت یک بانک معاون رئیس جمهور تهدید جیم گفتن او را که عدم پرداخت را شرمسار جو. “آنها در تلاش برای استفاده از من به عنوان یک چماق زدن” جو به این روزنامه گفت.

ویلیام Oldaker بود که نه تنها جو بایدن متحد برای افزایش جیم حرفه ای و یا از او قرض دادن پول است.

در اواسط 1980s جیم مشغول به کار مشاوره و آماری شرکت برای بازنشستگی کارکنان برنامه های رهبری توسط Joel Boyarsky ملی رئیس امور مالی برای جو ناموفق 1987 ریاست جمهوری پیشنهاد داد. او و جیم را با هم جمع آوری کمک های مردمی برای جو.

به عنوان یک بایدن جیم “به من اعتبار” گفت: Boyarsky در حال حاضر 81.

Boyarsky نه تنها تدریس جیم در مورد حقوق بازنشستگی بلکه به او کمک کرد تا از نظر مالی هنگامی که جیم و سارا سابق دفتر چاپ دولت مشاور عمومی خریداری $650,000 ویلا در خارج از فیلادلفیا.

فروشندگان به آنها وام مسکن کامل. و در سال 1997 تاریخ خرید Boyarsky نیز آنها را قرض داده تا آنجا که $200,000 سوابق نشان می دهد. Boyarsky گفت که او ساخته شده اند ممکن است وام اما به یاد داشته باشید آن است.

سال آینده IRS ثبت اولین رهن در برابر جیم را به بهبود می یابند در مورد $145,000 برای دو سال از او عقب افتاده مالیات فدرال.

این Bidens به پایان رسید بازپرداخت Boyarsky در سال 2000. آنها قرض گرفته شده بیش از $350,000 که در آن سال از لئونارد بازداشتگاه های فیلادلفیا و وکیل سابق DNC رئیس امور مالی. جو بایدن سنا رئیس قوه قضائیه بود به نام بازداشتگاه یک کمپین اهدا کننده برای خود افتخاری شورای مشاوران. چند ماه پس از بازداشتگاه وام جیم پرداخت IRS.

در عوض این شرکت ادعا جیم و سارا تا به حال مورد استفاده شرکت حقوقی منابع سوخت خود شرکت مشاوره شیر هال ، قانون شرکت گفت که آن را تا به حال پرداخت سارا نزدیک به 250.000 دلار به علاوه حقوق و دستمزد برای زن و شوهر به سفر به آلاسکا و هاوایی فرانسه و ایتالیا.

جیم و سارا countersued و طرفین به حل و فصل در سال 2004 اگر چه شرایط آن معلوم نیست. باراک نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

وام از بازداشتگاه راضی بود در ماه مه سال 2004 سوابق نشان می دهد. چند ماه بعد زن و شوهر قرض $400,000 از تاجر توماس ناکس یک جو بایدن دهنده و جمع آوری کمک که فرار ناموفق برای شهردار فیلادلفیا در سال 2007. جیم بایدن یک اهدا کننده به ناکس مبارزات انتخاباتی به پایان رسید پرداخت وام در سال 2013.

جیم “بوده و یکی از دوستانم در حالی که” ناکس گفت:, و اضافه کرد که او ممکن است ملاقات جو از طریق جیم. “هیچ چیز وجود دارد نابکار در اینجا.”

روی پینتو بود در میان کسانی که کشف کرد که جیم سرمایه گذاری کسب و کار مانند جو مبارزات بودند و امور خانواده است.

در سال 2006 پینتو شد معاون صندلی اصلاحات ایالات متحده آمریکا یک گروه حمایت عمومی برای نگهبانان زندان. یکی از اعضای آن نیازهای او می دانست که بهتر است پوشش بیمه. آنها کار می کرد شغل های خطرناک در ساختمان است که اغلب کهنه و پر ازدحام است. بیمه از کار افتادگی محدود بود به کار صدمات; اگر مربوط به استرس بیماری هایش در دوران بازنشستگی آنها مجبور به پرداخت از جیب.

بنابراین پینتو بینی مناقصه تامین بیمه جامع خود را برای بعد-از 8000 عضو دارد. کمی شناخته شده کارگزاری بایدن & Caveney LLC ابراز علاقه. شرکت تاسیس شده بود که ادوارد Caveney که تا به حال مذاکره تخفیف بیمه برای ده ها تن از ماساچوست شهرستانها و شهرهای قلاب تا با جیم بایدن. آنها ملاقات از طریق بوستون اتصالات از جمله لری Rasky روابط عمومی مشاور بوده که به گفته مدیر ارتباطات برای هر دو جو بایدن ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی.

“اد آن مرد با پا در خیابان (جیم) بایدن را ارائه نام و تماس با ما” گفت: یکی از بیمه اجرایی که مشغول به کار با Caveney.

بخشی از کارگزاری استراتژی برای حل بحران این بایدن نام به دسترسی به اجرای قانون اتحادیه ها و سازمان هایی است که تحسین جو برای حمایت از پلیس. در یک رویداد برگزار شد در جعبه لوکس در Fenway پارک در طول یک Boston Red Sox بازی جیم استقبال نمایندگان پلیس و آتش نشان سازمان با کمک جیمز ماچادو, مدیر اجرایی, Massachusetts Police Association.

ماچادو در مصاحبه ای گفت که او دوستانه با Caveney که تا به حال تن به تن محصولات بیمه برای اجرای قانون قبل از. زمانی که Caveney کمک خواست و با اشاره به بایدن اتصال ماچادو به توافق رسیدند. او تنها ملاقات جیم یک بار, اما او می خواهم شناخته شده جو “راه برگشت وقتی که” و او police association تا به حال افتخار جو.

“ما ارائه یک غذای اصلی به برخی از ادارات پلیس برای آنها را امتحان کنید و در رفتن و زمین که محصول” ماچادو به یاد می آورد. “من آشنا بود با Bidens. من احساس راحت با Bidens.

Caveney همچنین امیدوار است که جیم بایدن می تواند به او کمک کند رشد کسب و کار فراتر از ماساچوست که در آن او شده است می خواهم گرفتار اختلاف شده است. به عنوان کارگزار بیمه برای پیتزفیلد ماساچوست Caveney اجازه دهید آنچه شناخته شده به عنوان “توقف ضرر” پوشش برای کارکنان مراقبت های بهداشتی گذشت — با وجود مصرف تقریبا 300.000 دلار در شهر پول برای آن پرداخت.

به عنوان یک نتیجه, این شهر که در معرض $628,000 در ادعا می کند. آن را “عمیق شوک” گفت: آن خزانه دار, دیوید Kiley. در متعاقب آن دیوانگی, Kiley بود مجبور به استعفا شهردار تصمیم ندارد به دنبال انتخاب مجدد و ماساچوست دادستان کل تحقیقات به این شهر امور مالی. Caveney بازپرداخت دلار 628,000 و نیمی از هزینه های خود را و نمی شد با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

پینتو, اصلاحات ایالات متحده آمریکا معاون صندلی بود غافل از این حادثه است. او یک ثبت نام جمهوری خواه اما او را تحسین جو بایدن عدالت کیفری رکورد. در جلسات با اصلاحات ایالات متحده آمریکا مدیران جیم و شریک زندگی خود را در ارائه یک بسته بندی جذاب و تاکید کرد واشنگتن خود را نفوذ. جیم “باعث می شود مطمئن شوید که او به شما می گوید که برادرش است جو بایدن” پینتو گفت. “”ما در حال برادران ما نزدیک است.'”

یک روز در سال 2007 پینتو به یاد می آورد بود همه بایدن حمله رعد اسا. در صبح او و دیگر اصلاحات ایالات متحده آمریکا مدیران در زمان Amtrak از فیلادلفیا به واشنگتن برای ملاقات. هنگامی که جیم سوار در دلاور او “آورده جو برای گفتن سلام” پینتو به یاد می آورد.

در کاپیتول هیل پینتو گروه ملاقات با سناتور که ریاست قوه قضائیه کمیته فرعی در جرم و جنایت و مواد مخدر. پینتو تا به حال عکس خود را گرفته با جو بایدن aide در مورد گروه اولویت است. آن شب پینتو گفت: آنها dined با هانتر بایدن سپس یک لابی با Oldaker در واشنگتن است.

بایدن & Caveney به مزایای کلی در گروه کنفرانس سالانه.

سپس معامله را به هم ریخت. پینتو و دیگر تشکل های اجرایی گفت: این گروه خودداری کردند در جیم تقاضا برای آرایش غیر معمول به پرداخت بایدن & Caveney هزینه. آنها تا به حال فرض بر این است که اصلاحات ایالات متحده آمریکا خواهد پرداخت هزینه ها از عضو حق عضویت. اما جیم اصرار داشت که سپاه پاسداران پرداخت حق عضویت — تقریبا $750,000 یک سال کسر خواهد شد به صورت خودکار از حقوق خود را به بایدن & Caveney. آن را هزینه های آن را از حدود 120 ، 000 $و پرداخت بقیه به اصلاحات ایالات متحده آمریکا است.

سخنران برای جیم بایدن و بایدن در مبارزات انتخاباتی مورد اختلاف پینتو حساب از فروپاشی اما توضیح نمی دهد که چرا.

پس از ثبت نام به عنوان یک نماینده بیمه در حداقل 10 متحده بایدن & Caveney محلول در سال 2011 سوابق نشان می دهد. دنیس DiMarzio که قبلا بیمه اجرایی و بوستون افسر ارشد عامل که کمک کرد بایدن & Caveney زمین قراردادهای دولتی گفت که Caveney به پایان رسید مشارکت.

“به رغم نام بایدن من فکر نمی کنم جیمی موفق شد در آوردن در قرارداد که تعجب آور است چرا که نام مقدار زیادی از وزن حمل,” او گفت:.

هر دو سابق شرکای ماند در منافع کسب و کار. Caveney تاسیس یک کارمند مزایای شرکت در پورتوریکو. نزدیک در ماساچوست خانه Caveney کاهش یافته بود. بعد از آن او نیست بازگشت پیام های تلفن.

جیم بایدن و همسرش در حال, مدیران بورس مزایای راه حل در کانکتیکات که caters به کارفرمایان و اتحادیه های کارگری.

آن شعار: “زمانی که خانواده ها احساس امنیت در مورد آینده خود را می توانید صلح از ذهن برای امروز.”

اد Caveney تا به حال مشکلات در پیتزفیلد قبل از او به قلاب تا با جیم بایدن. برخی از جیم دیگر همکاران مواجه می شوند مشکل قانونی پس از او با آنها کار می کرد — و یا در حالی که آنها در مورد پتانسیل مشارکت.

در ماه اوت سال 2007 جیم همراه جو به آکسفورد می سی سی پی. سناتور شد و در حال اجرا برای رئیس جمهور و حامیان او شد برگزاری مراسم جمع آوری اعانه برای او در دانشگاه آکسفورد ،

در میان میزبان شد وکیل مدافع شاکی Dickie Scruggs لقب “امریکا قدرتمند ترین وکیل محاکمه” در یک کتاب توسط Wilkie که می آموزد روزنامه نگاری در دانشگاه می سی سی پی. نادانسته به جو Scruggs شد و سپس تحت تحقیقات فدرال برای رشوه دادن به یک قاضی محلی. برادر در قانون سابق جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا ترنت لات Scruggs تا به حال به دست آورده شهرت — و نزدیک به یک میلیارد دلار — با مبادله یک نقطه عطفی 1998 حل و فصل با چهار عمده شرکت های دخانیات که به پرداخت بیش از $200 میلیارد دلار به 46 متحده برای حل و فصل مربوط به دخانیات بهداشت ادعا می کند.

که در مقابله آمده بود پس از شرکت ها و دولت به طور کلی وکیل اول به دنبال قرار دادن دولت موارد در یک واحد فدرال در حل و فصل نیاز به شرکت به پرداخت بیش از $360 میلیارد دلار است. به عنوان لایحه رسیده از مجلس سنا Scruggs حفظ جیم و سارا بایدن را شیر هال گروه به لابی برای تصویب آن.

در یک طرح دعوی در دادگاه رسوب Scruggs مبهم توضیح داده جیم و سارا بایدن نقش. “من مطمئن هستم که آنها در حال لابی, اما آنها یک شرکت است که به ریاست … شخص من در برخورد با شرکت من نمی دانم که ریاست آن را یک آقایی به نام جیمز یا جیم بایدن B-I-D-E-N که برادر بهداشت ، جوزف بایدن” او گفت:. “و او به ما مقدار زیادی از مشاوره در مورد آنچه که قرار بود در کاپیتول هیل در طول توتون و تنباکو قانونی تلاش کنند.”

این لایحه که جو بایدن پشتیبانی درگذشت سنا. Scruggs گردد و سپس حل و فصل با کشورهای که نیاز نیست کنگره تصویب.

نه سال بعد هنگامی که جیم آمد به آکسفورد قدیمی خود تنباکو اتصالات ارائه یک فرصت کسب و کار جدید. در میان دیگر جمع آوری کمک میزبان بودند Scruggs همکاران Steve Patterson و تیموتی Balducci. پترسون بود دولت سابق حسابرس که استعفا داد و در سال 1996 و التماس کرد گناه را به اتهام بزه پر غلط استشهاد به نگه داشتن از شهرستان پرداخت مالیات است. یکی از دستیاران سابق ایالت می سی سی پی John C. Stennis, Patterson مطرح کرده بود پول برای جو بایدن 1987 ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

در زمان جمع آوری کمک پترسون و Balducci یک وکیل بودند به دنبال یک واشنگتن حضور برای یک عمل آنها تنظیم شد تا در نیوآلبنی می سی سی پی.

آنها اضافه سارا بایدن به سرمایه گذاری به نام پترسون Balducci & بایدن. اما سقوط آن به عنوان یک فدرال رشوه بررسی گرفتار Balducci در wiretaps تنظیم $40,000 رشوه برای یک قاضی محلی.

Balducci گناه التماس کرد و بیش جزئیات این طرح به خود جلب کرد که در Patterson, Scruggs و دیگران. همه گناه التماس کرد.

یکی از Scruggs’ وکلا اولیه در مورد جوی Langston که به زودی اعتراف به گناه در یکی دیگر از Scruggs مرتبط با قضایی مورد رشوه خواری. Langston تا به حال میزبانی جمع آوری اعانه برای جو بایدن و بینی این سناتور قانونی کمک کند.

با وجود Langston را به گناه و پس از آن disbarment او و جیم بایدن در نهایت همکاران کسب و کار. هر دو نشان داد که مدیران در Earthcare Trina بین المللی, یک شرکت بازاریابی وابسته و ساکرامنتو, کالیفرنیا, شرکت مراقبت های بهداشتی به نام Trina بهداشت و درمان.

“بایدن که قرار بود به یک گاز بزرگ از اپل” گفت: Shad الیسون یک شرکت dealmaker که خواسته بود برای کمک به جمع آوری پول برای باز کردن کلینیک های پزشکی است که اداره Trina جدید درمان دیابت.

Trina است “لوزالمعده مصنوعی درمان” بحث برانگیز شد. فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات متوقف شده بود برای پرداخت این روش در سال 2009 با استناد به مدارک و شواهد است که آن را نمی کند بهبود سلامت است. انجمن دیابت آمریکا به توافق رسیدند. با این وجود, Trina بنیانگذار وکیل G. فورد گیلبرت سعی در فشار یک لایحه از طریق مجلس قانونگذاری آلاباما نیاز به شرکت های بیمه خصوصی برای پوشش درمان است. او التماس کرد گناه در ماه ژانویه 2019 به فدرال اتهامات رشوه خواری و محکوم شد به مدت شش ماه در زندان است.

Langston نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. یک سخنگوی جیم بایدن پاسخ نمی دهند به ایمیل فرستاده سوال در مورد Trina.

در دسامبر 2013 جیم و سارا بایدن سرمایه گذاری 2.5 میلیون دلار در یک خانه لوکس تعطیلات در Keewaydin جزیره در نزدیکی ناپل فلوریدا. شش-اتاق خواب خانه تنها می توان با قایق و جو بایدن vacationed وجود دارد زمانی که او معاون رئیس جمهور.

در حالی که جیم و سارا بایدن متصلب نوسازی بدهی IRS سیلی آنها را با یکی دیگر از $589,000 رهن برای پرداخت 2013 فدرال مالیات است.

تعهدات مالی آنها منجر به یکی دیگر از جو بایدن حامی. در مارس 2015 به گزارش سیاسی آنها $500,000 وام مسکن وام از یک شرکت به تازگی راه اندازی شده توسط فروشنده خودرو جان Hynansky. Hynansky شرکت در آن زمان در حال حاضر به یک وام مسکن در جیم و سارا بایدن را پنسیلوانیا خانه سوابق نشان می دهد. Hynansky بازگشت نیست تلفن تماس.

این Bidens پرداخت مالیات بازگشت و سپس تخلیه فلوریدا خانه برای $1.35 میلیون دلار در سال 2018 است. Hynansky شرکت خود را منتشر وام مسکن در هر دو خواص.

یکی از جیم پیر کاربران آمد به کمک او به عنوان به خوبی. Oldaker — که WashingtonFirst بانک قرض جیم و شکارچی $1 میلیون در سال 2006 — در حال حاضر موسس و رئیس جدید بانک Trustar مستقر در ویرجینیا. جیم بایدن کردم 250.000 دلار وام از Trustar دسامبر گذشته سوابق نشان می دهد. او امن آن را با یکی دیگر از وام مسکن خود را در پنسیلوانیا که در حال حاضر در بازار برای کمتر از $2 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im