بیش از بودجه آسانسور ایستگاه 87 پروژه شده است احاطه شده توسط بی شمار شکست مالی

ساراسوتا — ساخت و ساز از یک تاخیر بیش از بودجه ساراسوتا آب و فاضلاب پروژه در نهایت نزدیک شدن به اتمام.

تحت محاصره آسانسور ایستگاه 87 پروژه در اصل در بودجه 12 میلیون دلار است اما در حال حاضر هل دادن حدود 52 میلیون دلار است و انتظار می رود که مسئولیت رسیدگی به یک سوم از ساراسوتا فاضلاب جریان است. طراحی جدید است که انتظار می رود به مقاومت در برابر یک دسته 3 طوفان.

این پروژه به جای آسانسور ایستگاه 7 در 935 دارابی خیابان و پایان در اوایل 2021.

مرتبط با: بالاتر آب و فاضلاب صورتحساب نگاه بیشتر احتمال دارد در ساراسوتا

این شهرستان است که هنوز هم درگیر پیچیده دعوی در دادگاه بیش از botched ساخت آسانسور ایستگاه 87.

یک هیئت منصفه در سال 2018 اعطا شهرستان هیچ چیز و دستور شهرداری به پرداخت $686,233 خسارت به یکی از پروژه های اصلی شرکت های ساخت و ساز. شهر نیست که درخواست تجدید نظر تصمیم گیری است.

در ماه ژوئن ساراسوتا بود دستور داد به پرداخت Westra ساخت و ساز پارسیان یکی از دو اصلی شرکت های ساخت و ساز $539,898 در هزینه های وکیل.

پست آزمایشی اختلاف بیش از هزینه های وکیل مدافع با AECOM مهندسی دیگر شرکت های ساخت و ساز نشده است حل و فصل شود. به عنوان با Westra, اختلاف بیش از هزینه وکیل.

ادعای وکیل هزینه های انجام شده در دو مرحله یا مراحل. فاز اول است که حق فاز است که زمانی که دادگاه تعیین می کند که آیا یک حزب است که به بازیابی آن هزینه وکیل. اگر دادگاه تصمیم می گیرد بدون آن نمی کند و ادامه به مرحله بعدی.

اما اگر قوانین دادگاه بله, سپس این مقدار هزینه به اهدا می شود این است که احکام و تعیین شده در فاز دوم. پس از محاکمه AECOM به دنبال یک از دادگاه تعیین شد که در آن به عنوان یک جایزه از هزینه وکیل در مقابل شهر است.

دادگاه در برابر AECOM برگزاری است که AECOM برخوردار نیست به بازیابی آن هزینه وکیل. AECOM است به دادگاه تجدید نظر این منظور.

در ضمن کار در آسانسور ایستگاه 87 را wetwell ساختمان و محوطه سازی سایت برنامه ریزی شده است را به پایان برساند در اوایل پاییز. آغاز تابستان امسال پیمانکاران کار می کنند در یک خط لوله فاضلاب جنوب هادسون شاخه فرعی رودخانه. آنها را نیز تخریب آسانسور ایستگاه 7. هنگامی که این پروژه به اتمام فاضلاب را به طور دائم بود تغییرمسیر از آسانسور ایستگاه 7 به آسانسور ایستگاه 87.

کامیون ها تحویل پانل های سقف به آسانسور ایستگاه 87 را گاهی اوقات جلوگیری از ترافیک در تپه خیابان در لوقا چوب پارک از طریق روز در روز پنج شنبه. خدمه ساخت و ساز را مستقیم ترافیک به عنوان هر یک کامیون می رسد. رانندگان می خواست به استفاده از احتیاط و آماده برای متوقف کردن در حالی که رانندگی در این منطقه است.

عقاب خیابان از شمال هادسون بایو به آلتا ویستا خیابان بسته خواهد شد ابتدا در مارس 26. که اجازه خواهد داد که خدمه به جای آب و فاضلاب و خطوط لوله به عنوان به خوبی به عنوان جدید را نصب منهول و دریچه در تقاطع عقاب خیابان و لینکلن درایو. هنگامی که به اتمام است, خدمه را حفر و نصب جاذبه فاضلاب و برق همراه Alta Vista دارابی خیابان و دارابی محل. بسته شدن بخشی از عقاب خیابان ادامه خواهد داد تا مارس سال 2021.

تابلوهای پیام خواهد شد قرار داده شده در این منطقه در هفته آینده به اطلاع رانندگان و دوچرخه سواران و عابران پیاده است. ترافیک خواهد شد به کارگردانی به تپه و خیابان و ایالات متحده 41 برای جلوگیری از محله.

این شهرستان استفاده خواهد شد به طور موقت برجستگی های سرعت برای جلوگیری از ترافیک از گرفتن کلید های میانبر از طریق محله ها و نشانه ها به وضوح شناسایی دسترسی به کسب و کار در عقاب خیابان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im