بل موزه افلاک می کند بلند کردن اجسام سنگین برای ‘سکوت آسمان’

این بازی می گوید داستان واقعی از ستاره شناس هنریتا سوان لیویت که کار در دانشگاه هاروارد در اوایل قرن 20th بخشی از پایه و اساس برای کشف این که جهان به معنای واقعی کلمه در حال گسترش است. Gunderson قطاری از لحظه ای که فرصت ها برای زنان نیز در حال گسترش است اما هنوز ادا در سرکوب پدرسالارانه سیستم. برای Leavitt, که بدان معنی است که او حتی مجاز به استفاده از تلسکوپ در خود او و کار او استخدام شد و به عنوان یک انسان “کامپیوتر” مستند روشنایی ستاره ها گرفته شده بر روی صفحات عکاسی.

به عنوان Leavitt, Victoria Pyan استقبال از هر مانع با شاد تعیین. او روشن ستاره جدید در گروه او سهام با همکاران آنی کانن (کهربا Bjork) و Williamina فلمینگ (سارا Broude, glorying در قوی لهجه اسکاتلندی). Leavitt حضور unsettles پیتر شاو (کارل سوانسون) یک همکار که شگفت زده شده توسط هنریتا جاه طلبی و تحت تأثیر قرار نمیگیرند با لبخند او. عوارض امدن.

اگر چه Gunderson است و با همین دلیل خوب یکی از محبوبترین نویسنده های اسکریپت برای سکوت آسمان را ندارد بسیاری از ساخته شده است در قلاب. طرح رانده شده توسط یک آشنا تنش بین شهر های کوچک و ریشه های بزرگ شهر رویاها با تعدادی از تحولات اساسی اتفاق می افتد خارج از صحنه نمایش. که به پنج نفر از بازیگران زیادی از نمایشگاه به رسیدگی در یک بازی که همچنین نیاز به آنها را برای توضیح مفاهیم مانند طیفی و طبقه بندی دوره-درخشش فلس است.

در این بازی کیهان مستقر است استعاره به عنوان به خوبی به عنوان مورد بحث از نظر خود و در تقابل با مسیحی views بهشت برگزار شد Leavitt خواهر مارگارت (دانیل Krivinchuk). آن را کاملا مناسب و سپس به مرحله سکوت آسمان را در یک فضای که در آن مخاطبان می توانید با تکیه به عقب و تامل آسمان شب همراه با شخصیت. روشن گنبد نیز کمک می کند تا به مجموعه ای از صحنه های روی زمین با همهجانبه چشم انداز تصاویر حمل و نقل بینندگان از سرسبز روستا به تحمیل رصدخانه.

که البته تمایل به جلو توجه و دور از بازیگران به چالش کشیدن بازیگران را قوی برداشت. زیر جهت Carin Bratlie Wethern این اجرا لذت بخش هستند اما نه به خصوص به یاد ماندنی. بحرانی ترین آنها از دست و یا underplay یک مقدار زیادی از طنز ضربان در یک بازی است که نیاز به خلاق خصوصیات و زمان بندی دقیق. Bjork و Broude خود را حفظ صحنه های ترد اما عدم شیمی بین Pyan و charmless سوانسون کاملا deflates یک داستان عاشقانه است که یکی از این اسکریپت را ضعیف لینک کلیک کنید برای شروع با.

اساسا هر چند که نشان می دهد موفق نشده فقط گفتن داستان یک دانشمند پیشگام اما باز شیفتگی از ستاره. فقط به عنوان Leavitt خودش انجام داد سکوت آسمان شما را با برگ زیادی به فکر کردن در مورد.

آسمان سکوت
بل موزه
2088 Larpenteur Ave. W., St. Paul
612-626-9660; از طریق 8 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>