بن شریف می خواهد شما را به می آیند و از احساس اضطراب

او می خواهم غلبه بر “آزار دهنده تاریکی” بودن آمادگی پدر و منتشر جارو مدیتیشن از یک رکورد است. اما سه سال پس از تطهیر از Whisky, کشیش, هنوز هم وجود دارد مقدار سمت چپ حل نشده است.

از اولین یادداشت که در آن نور می آید در احساس بی قراری. “شب بیدار” باز می شود در یک disorienting خط ناخوانا نجیب را صدای فرشته لایه بیش خود به خود گاهی اوقات روشن به عنوان پلی اتیلن و گاهی اوقات پس از پردازش است که کلمات خود را صدا مانند یادداشت بر روی یک سینت سایزر است. Interlude “چشم گرگ” سرگردان بیشتر شناور باز به عصبی کلید “بلوبرد.”

اگر شما احساس اضطراب آن را عمدی: که در آن نور عملا twitches. بر خلاف ویسکی کشیشاین است که یک رکورد حل—آن را به یک کرونیکل از محاکمه و از دست دادن. در 12 self-تولید آهنگ های اصیل تلاش برای برقراری ارتباط ناآرامی شده است که حرکات تند و سریع او را از خواب در شب.

“بزرگترین هدف این بود پویا جنبش” شریف می گوید. “من فقط شروع به ساخت تلفن های موبایل. من فقط می خواستم به اجرا دیوانه با خلاقیت است.”

نجیب اعتبارات هارون Ankrum که مخلوط ویسکی کشیشبرای چه او به دست آورد.شریف خود آموخته و تولید موسیقی خود را در زیر Ankrum را نظارت نجیب بود و با توجه به دسترسی به تجهیزات جدید و مهارت است. از طریق ساعت در Ankrum استودیو او توسعه یافته که در آن نور‘s شلوغ الکترونیکی صدا. سپس نجیب زمان آهنگ به یکی دیگر از دوستان مت پاتریک که مخلوط رکورد و کمک به نوازنده ایجاد “اوج بالاتر و پایین تر پایین” او به دنبال آن بود.

“که بود” شریف می گوید. “آن را به من یک مقدار زیادی از ایده های جدید و اعتماد به نفس است که من می تواند آن را انجام دهد. من آن نسبت به زمانی که من یک نوجوان بود و من برای اولین بار شروع کردن. انگار یک انرژی جوانی است که می آید.”

نجیب دچار یک سال از بلوک نویسنده پس از ویسکی کشیشاما او انگیزه ای برای نوشتن دوباره از طریق تجربه خود را با درمان. هر دو او و همسرش شروع دیدن یک درمانگر برای کمک به حل و فصل برخی از خانواده تروما. اصیل است و کم حرف که خواسته برای جزئیات اما می گوید وجود دارد “موضوعات از بیماری های روانی” همراه با فردی عوامل استرس زا است که او می خواستم تا مطمئن شوید که نمی شد به دو فرزند خود را.

به ارث برده تروما است در قلب که در آن نورناخودآگاه راه هایی که مردم اکو گناهان گذشته است. شریف پسر متولد شد و در طول روند نوشتن (یک پیروز لحظه ای به رسمیت شناخته شده در “شیردل”) و رکورد اضطراب لنگر خود را به نگرانی که وجود دارد ممکن است در نهان شر در محل کار. که در آن نور است شریف را تلاش برای خود بد می گه به جای دفن کردن آن است.

“در مکان های که ما در حال آسیب پذیرترین که در آن در حال رشد اتفاق می افتد” شریف می گوید. “همه از این آهنگ ها را در خود مدفون راه آنها همه نوع صحبت که همین است.”

برای این شعر در جایی که نورنجیب کشید و از ادبیات: این آلبوم عنوان گرفته شده است از برجسته مولانا, نقل قول, و خالد حسینی و Nayyirah وحید مراجع کفن شریف این معنی در جای دیگر در تاریخ ثبت است. نجیب جوک که “معانی در تمام آهنگ ها به دو یا سه سطح عمیق است.” شما می خواهم به انجام یک تفسیر به بیرون miscarraige داستان گفت: “در زیر بال خود را.” تنها آشکار نفوذ در آلبوم Bon Iver که تحت تاثیر نجیب کد آهنگسازی سبک.

“منظور من احساسات من باید به خواندن اشعار و کتاب های” شریف می گوید. “وجود پنج یا شش کتاب و شاعران که واقعا مطلع این. من فقط جلو و نقل و ارسال آنها را به عنوان آنها به من رسید. هنگامی که من یک پایگاه داده از چیزهایی که به من رسید من به عنوان خوانده شده از طریق آنها گفتم: “چه خبر است؟'”

نجیب تماس که در آن نور خود را “نهایی تطهیر” و این چیزی است که او می خواهم شنوندگان به خارج از آن بیش از حد. او کلمات خود را به عنوان یک بسته از شخص دیگری رشد و امید این است که کسی را به کلمات خود را و ذخیره کردن آنها را تا زمانی که آن زمان به قطعه با هم خود را شفا دهند ،

“من می خواهم مردم را به احساس می کنم یک تجدید انرژی به کار خود کنید و سعی کنید به مقابله با شیاطین درونی برای بشریت” او می گوید. سپس او طول می کشد نفس. او ساده و reattempts. “به کوچک شدن این هدف را کمی فقط انعکاسی. وجود دارد بسیاری از نیروهای خارج از کنترل ما در زندگی ما, بنابراین فقط آگاه باشید.”

بن شریف
با: افرا & راش
که در آن: پارک وی تئاتر
زمان: 7 بعد از ظهر جمعه. Feb. 21
بلیط: $15 پیشبرد 20 دلار درب; اطلاعات بیشتر در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im