واشنگتن — برنی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری قصد دارد به درخواست برای یک جزئی بازشماری از آیووا حزبی نتایج پس از دولت دموکراتیک حزب منتشر شد نتایج حاصل از آن recanvass اواخر روز سه شنبه نشان می دهد که ساندرز و پیت Buttigieg در موثر کراوات.

ساندرز کمپین مشاور ارشد جف ویور گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه روز شنبه که این کمپین تا به حال یک نماینده در تماس با حزب دموکرات آیوا در سراسر recanvass روند. “بر اساس آنچه که ما درک می کنیم به نتایج ما قصد داریم به درخواست برای بازشماری” او گفت:.

یک ساندرز سخنگوی تایید کرد که این کمپین هنوز هم برنامه ریزی شده به دنبال بازشماری پس از آن منتشر شد به روز رسانی نتایج.

در نتایج منتشر شده توسط آیووا حزب دموکراتیک Buttigieg است 563.207 هيئت دولت معادل و ساندرز است 563.127 هيئت دولت معادل از 2,152 محسوب می شود. که یک حاشیه 0.004 درصد است.

AP باقی مانده است قادر به برنده اعلام و بر اساس اطلاعات در دسترس به عنوان نتیجه ممکن است هنوز نمی توان به طور کامل و دقیق و هنوز هم موضوع را به بازشماری.

این قفقاز بودند roiled با مسائل مهم در جمع آوری و گزارش اطلاعات از فردی حوزه در جلسه شب. نیز وجود دارد خطاها در معادلات ریاضی پیچیده استفاده می شود برای محاسبه نتایج در فرد حزبی سایت های که آشکار شد که حزب شروع به انتشار حزبی داده ها در طول هفته است.

آیووا حزب دموکرات قبلا علنا گفت که این تنها فرصت برای تصحیح ریاضی خواهد بود بازشماری اما پس از رای گیری توسط خود دولت کمیته مرکزی حزب که تغییر سیاست. این توافق به تغییر برخی از ریاضی خطاها در طول recanvass در موارد که در آن “قوانین misapplied در اعطای نمایندگان” برای نامزدهای زنده. که تغییر نتایج قفقاز اما منجر به تنها در یک حاشیه باریک جدا کردن این دو جبهه-دونده.

دولت حزب اصلاح 29 حوزه به طور کلی در recanvass, 26 از کسانی که به دلیل ریاضی خطاها و 3 به دلیل گزارش خطا.

در آرا حزب عدالت و با استفاده از اولویت کارت که caucusgoers پر از ترسیم اولین و دومین گزینه در اتاق در جلسه شب و تکرار ریاضی در هر فرد ديگر ،

آیووا حزب دموکرات متحده در آن بازشماری و Recanvass دستی که “تنها شواهد نشان می دهد که اشتباهات را تغییر تخصیص یک یا چند ملی نمایندگان در نظر گرفته خواهد شد یک توجیه کافی برای بازشماری.” که به معنی خطا باید قابل توجهی به اندازه کافی برای تغییر نتیجه کلی انجمن.

آیووا جوایز 41 ملی نمایندگان خود در قفقاز. به عنوان آن می ایستد Buttigieg 13 و ساندرز 12. انتهایی پشت الیزابت وارن با هشت جو بایدن با شش و ctq با یک.

41 و نهایی نماینده از آیووا را به کلی برنده است. این انجمن نمی خواهد به طور رسمی به پایان رسید تا بازشماری آرا تکمیل شده است.

در آن recanvass درخواست ساندرز کمپین مشخص شده در 25 حوزه و سه ماهواره قفقاز که در آن معتقد است اصلاح معیوب ریاضی می تواند نوسان نماینده تخصیص در ساندرز ” به نفع و تحویل او نه Buttigieg که نهایی نماینده.

تا این سال تنها نتایج گزارش شده از این روند بود و شمارش تعداد خارجه کنوانسیون نمایندگان — و یا “هيئت دولت معادل” — اعطا به هر نامزد.

برای اولین بار در سال 2020 منتشر شد سه مجموعه از نتایج را از آن قفقاز: اضافه کردن “تراز اول” و “آخر تراز” از caucusgoers به تعداد “هيئت دولت معادل” هر نامزد دریافت کرده است.

در طول قفقاز رای دهندگان پس از رسیدن به جلسه سایت پر کردن یک کارت است که ذکر شده در انتخاب اول خود را; این نتایج مشخص “برای اولین بار تراز.” Caucusgoers که اول انتخاب نامزد موفق به دریافت حداقل 15 درصد آرا در جلسه سایت می تواند سوئیچ حمایت خود را به یک نامزد. پس از آنها تا به حال انجام داده است تا نتايج آن در جدول دوباره به تعیین حزبی سایت “تنظیم نهایی.”

AP همیشه برنده اعلام شده از آیووا قفقاز بر اساس هيئت دولت معادل آن محاسبه می شود از تنظیم نهایی آرا. چرا که دموکرات ها را انتخاب کنید و به طور کلی خود را نامزد بر نمایندگان.

در حالی که برای اولین بار تراز و تنظیم نهایی ارائه بینش به روند هيئت دولت معادل ترین مستقیمی در متریک دموکرات ها استفاده کنید را انتخاب کنید خود را نامزد — نمایندگان به حزب ملی کنوانسیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de