این کلیپ نشان می دهد تن به تماشای دموکراتیک بحث در نیوهمپشایر با صاحب او. خوب “به تماشای” — این کاملا unimpressed سگ کاملا خواب از طریق پیت “چرا شما از خوردن آن بود که” Buttigieg تفسیر. اما او قوت بخشیده توسط برنی ساندرز در بهداشت و درمان.

کلیپ ویروسی رفت و با 12,000 retweets, 57,000 دوست دارد و تقریبا 850,000 نمایش و شمارش. مردم برای برنی برداشت آن و شهرهای دوقلو DSA اذعان کرد که ماهی تن است که در حال حاضر فصل نمادین ترین عضو.

شما می دانید آنچه آنها می گویند: شما می توانید تن ماهی, پیانو, همچنین سگ خود را یک سوسیالیست.

در پيگيری Stedman وعده داده شده را به تن درمان برای هر فرد است که باعث می شود 10 دلار کمک مالی به Sanders, کمپین و او شده است به tweeting بیشتر و بیشتر تن ماهی عکس به عنوان رسید رول در.

این است مردمی. این است که دموکراسی در عمل است.

The Daily Dot صحبت با Stedman که گفت: با وجود راه تصویری قطع شده است و او در واقع گرفتار تن snoozin’ به Buttigieg اول. (شهردار ندارد, یک راه با کانین.) آن برنی محوری گریه می کند که از خواب بیدار شد ،

“در طول برنی پاسخ به سوال آخر از بحث او ایستاده بود درست در جلوی تلویزیون و شروع به تماشای و wagging او دم” Stedman گفت: روزانه نقطه. “من هرگز واقعا او را دیده پاسخگویی به تلویزیون بود که قبل از.”

او اضافه کرد که پاسخ به این بسیار خوب دختر برنی تایید شده است عمدتا اگر چه نه کاملا مثبت: “کسی به نام من سگ ضد همجنس که خنده دار است در سطوح مختلف اما عمدتا به دلیل من در تلاش برای به یاد داشته باشید آخرین بار او بود و حتی در مجاورت یک جنس مخالف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de