برنی ساندرز’ پیروزی را نمی توان انکار کرد

یکی از خسته کننده ترین چیز برای من به عنوان یک نویسنده سیاسی بیش از گذشته بیست و پنج سال بود و ناتوانی در بسیاری از لیبرال ها به درک آنچه نئولیبرالیسم بود. اما در مقایسه با حتی پنج سال پیش وضعیت به طور چشمگیری تغییر کرده به عنوان بسیاری از مردم عادی—پرستاران و معلمان و فروشندگان حسابداران رانندگان—درک آنچه ایدئولوژی به معنای. آنها به سرعت در حال حرکت به دور از غلط جمهوریخواه-دموکرات دوگانگی یا سیاست هویت منشور که تار ماهیت واقعی نئولیبرالی نابرابری و با تمرکز بر ماهیت واقعی قدرت است.

برنی ساندرز خواستار آن سلطنت “میلیاردر کلاس.” او به طور مداوم ميشمارد غالب شرکت صنایع که کنترل در سیاست آمریکا است. او در مورد این 1% که می ترسم از انقلاب سیاسی. او درست است. نئولیبرالیسم چیزی است که اتفاق افتاده است به هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان زمانی که آنها توافق کردند که برای قرار دادن به عمل شروع از دهه 1970 به بعد برخی از ایده های رادیکال در مورد بشر سازمان اجتماعی بود که percolating پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان توافق بر پایه اجماع تنها با تغییرات جزئی در تاکید. بنابراین از آن است که بیهوده به انتظار هر گونه پیشرفت را برای مردم کار با ترجیح نامزدهای هر دو حزب چون هر دو به طور مساوی اختصاص داده شده به حفظ شدید, سلطه شرکت و نابودی آزادی و کرامت برای کسانی که چنین قدرت.

نئولیبرالیسم در تلاش است تا مورد اساسی جهت گیری مجدد از روانشناسی انسان. ما ممکن است می گویند که “meritocrats” آن را دوست دارد برای تشویق تا با شوق و ذوق در حال تجسم این روانی تغییر و تحول است. شهروندان شده اند تعلیم به فکر می کنم از خود را به عنوان مستقل سود مراکز به عنوان هر کس به نظر می رسد خود را. هر گونه فداکاری مشترک برای منافع مشترک است demeaned هستند به عنوان آرمان گرا یا تخیلی—حتی اساسی decencies مانند یک دستمزد زندگی می کنند و یا ارزان تحصیل در کالج و یا مراقبت های بهداشتی است که نمی ورشکسته شما.

در سیاست در سطح مقررات زدایی و خصوصی سازی و سیاست ریاضت لگد به دنده بالا از آنجا که کارتر در انتخابات ریاست جمهوری باید بدان معنی است که توابع است که باید باقی می ماند و عمومی تبدیل شده است که به نهادهای خصوصی ایده جهانی رفاه بیرون می رود و جایگزین است به دست آورده و منافع و هر کس می یابد خود را در رحمت بدون کنترل شرکت های بزرگ که هیچ وفاداری به کلاس جامعه یا فرهنگ.

اما پس از نزدیک به 50 سال از انحصار در گفتمان سیاسی هر دو سمت چپ و راست در آمریکا فوران در باز شورش در 2015. ما در حال حاضر شاهد دوم عمل این جنبش در قالب ساندرز تعالی که به دنبال بازگشت حزب دموکرات به آن مشارکتی ریشه.

آنچه من را تشویق می کند بنابراین مقدار مقاومت از رای دهندگان عادی به انواع hoodwinking استفاده می شود که بیشتر fatalistically پذیرفته شده در زمانهای گذشته.

زمانی که پیت Buttigieg نشان می دهد که مردم می توانند خود را نگه بیمه درمانی خصوصی را انتخاب کنید و مدیکر اگر آنها آن را می خواهم رای دهندگان درک کنند که این نئولیبرالی عذر برای یک انتخاب نادرست: هیچ کس می خواهد به پرداخت deductibles بالا و حق به جای تضمین مراقبت حتی اگر شهردار پیت می خواهد شما را به ترس تریلیون دلار اضافی او فکر می کند آن هزینه خواهد شد. در واقع جهانی برنامه های دولت همیشه ارزان تر و عادلانه تر از جایگزین خصوصی حتی اگر نئولیبرالیسم به خصوص تحت رونالد ریگان و مارگارت تاچر با موفقیت تبلیغ خلاف اسطوره است. Buttigieg اخیر وکالت اجباری خدمات عمومی و اضطراب خود در مورد کسری هزینه های چین با ایدئولوژی نئولیبرالی تم نظم و انضباط و ریاضت.

زمانی که الیزابت وارن تردید به تایید مدیکر برای همه برنامه ای است که بلافاصله شروع به ساخت انتقال از چهل تکه, Obamacare به رای دهندگان درک کنند که این حق از راهکار ما برای حل و فصل نیمی از یک قرص نان با ایجاد این تصور که بلع کامل قرص باعث سوء هاضمه. در واقع آنچه که اجرایی و روانی دشوار است برای مدیریت ناب است نئولیبرالی برنامه مانند Obamacare با سپاه استثنا مدارک و محرومیت.

بسیاری از کسانی که در اوایل نامزدی حزب دموکرات نژاد مانند کامالا هریس, Julián Castro و Cory Booker که در ابتدا تایید مدیکر برای همه اما حمایت کردن زمانی که فشار برای جزئیات بیشتر و یا جدول زمانی پرداخت می شود قیمت در رای دهندگان مخالفت. Ctq است که هنوز به انجام محاکمه او توسط آتش در این موضوع اما او همچنان در حال پیشروی در انتخابات آن را به زودی به اندازه کافی. به پایگاه خود را کل نامزدی در پت ایستاده چون هیچ چیز قانونگذاری ممکن است حتی اگر این اعتقاد به سرنوشت است پردهی مردمی در میانه گرایی است دقیقا همان نوع از سرسپردگی به بدون کنترل قدرت شرکت های بزرگ است که رای دهندگان سرخورده.

جو بایدن حرفه ای کپسوله انتقال از یک دموکرات که به قدرت رسید پس از پایان لیندون جانسون جنگ فقر و آرمان گرایی از دهه 1960 که هموار انتقال به یک آشکار نئولیبرالی انضباطی موضع منعکس در خود شدید حمایت از جنگ با مواد مخدر, جرم, حبس, آزادی های مدنی abridgment و سخت تر ورشکستگی معافیت. که ظریف سفید برتری به راحتی سایه بیش به یک اختناق اقتصادی است که کاهش در تمام نژادها است چیزی بسیار بهتر و قابل درک تر از فقط چند سال پیش زمانی که کلینتون شد ماهرانه propagandized به عنوان متحدان آمریکایی های آفریقایی تبار.

چندی پیش هویت سیاست را لغو وضوح است که منجر به از تمرکز بر نئولیبرالی نابرابری. رای دهندگان به نظر نمی رسد علاقه مند در رای گیری برای Warren یا هریس به عنوان یک زن فی نفسه اگر آنها سیاست های خود را به صدمه زدن به همه مردم از جمله زنان است. همان پویا امر به Buttigieg که گی هویت است نه overruling عامل به عنوان سیاهی در مورد باراک اوباما; نه, آیا Buttigieg را نئولیبرالی اسکان در واقع لطمه می زند و همه مردم از جمله مردم در جامعه تجاوز, به نظر می رسد مهم نظر—به عنوان آن را باید.

پوشش شایسته سالاری—که به سادگی بدان معنی است که طالب موفقیت ملاقات نئولیبرالیسم معیار برای رقابت حرفه ای—به طور فزاینده ای از ارزش کمی در سیاست های انتخاباتی. Buttigieg تقریبا paradigmatic مورد با او هاروارد, آموزش و پرورش, بورس تحصیلی رودز داوطلبانه اطلاعات نظامی سرویس مک کینزی کارآموزی و شهرداری حکومت برگرفته از پوچ عمومی زبان بیل کلینتون و باراک اوباما کامل. در عین حال Buttigieg را افزایش و کاهش در مورد اینکه آیا او می تواند منحرف از جمله نئولیبرالی verities به عنوان اضافه کردن یک گزینه به Obamacare و یا با تکیه بر cap-and-trade برای مقابله با تغییر آب و هوا.

برنی ساندرز بزرگترین سرویس شده است و به اصرار خود را “دموکراتیک سوسیالیستی” نام مورد حتی زمانی که بسیاری از اصرار داشت که او باید برای انتخاب کردن امن تر “سوسیال دموکرات.” من همیشه تایید انتخاب خود به دلیل اخلال برچسب آغاز یک روند فکری است که در حال حاضر به نظر می رسد که به جرم بحرانی است. اگر ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی و سپس دقیقا Warren Buttigieg و بایدن? تا چه حد حذف آنها از FDR و LBJ داخلی چشم انداز? این نوع از حیاتی بحث و مردم عادی در سراسر کشور در حال درگیر شدن در حتی اگر علمی نخبگان هستند عقب مانده به مراتب پشت سر. اما آنها می آیند و در عین حال هنگامی که مردم کار آنها را نشان می دهد راه را در تسلط بر زبان مخفی از قدرت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de