بتسی DeVos سفارشات کاوشگر پس از ایالات متحده آمریکا امروز می یابد کالج آشکارا و بدون هیات علمی و دانشجویان

ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش راه اندازی یک بررسی پس از ایالات متحده آمریکا امروز گزارش داد: کالج های معتبر ظاهرا تا به حال هیچ دانشکده یا دانش آموزان است.

ریگان ملی دانشگاه کالج بررسی توسط ایالات متحده آمریکا امروز تصویب شد شورای اعتبارگذاری به صورت مستقل و حرفه ای و مدارس. آن را به یک تاریخ تصویب چندین انتفاعی دانشگاه ها که به طور ناگهانی بسته مانند ITT Tech و Corinthian کالج ها در اواسط 2010s. این accreditor هنوز هم در عمل عمدتا به دلیل آن ذخیره شده توسط وزارت آموزش و پرورش در سال 2018 وزیر بتسی DeVos.

پنج شنبه, DeVos گفت او “مشکل” توسط ایالات متحده آمریکا امروز گزارش و او راه اندازی یک بررسی به عنوان یک نتیجه.

“من خوشحال نیست به عنوان خوانده شده که” DeVos گفت: ایالات متحده آمریکا امروز داستان. “ما تحقیقات راه اندازی شد و ما در آن است.”

آن را بلافاصله روشن آنچه که تحقیقات مستلزم و یا چه مدت آن را. DeVos مشخص نیست که آیا این تحقیقات بود به accreditor ACICS به طور خاص ریگان ملی دانشگاه و یا هر دو.

تشکر. رزا DeLauro D-Conn., سوال DeVos مورد ACICS پنج شنبه در خانه کمیته فرعی تخصیص بودجه جلسه در وزارت آموزش و پرورش 2021 درخواست بودجه.

یک بررسی توسط ایالات متحده آمریکا امروز و آرگوس رهبر در Sioux Falls, داکوتای جنوبی, هیچ شواهدی از دانشجویان و اعضای هیئت علمی و یا کلاس های درس در ریگان دانشگاه ملی در اوایل سال جاری حتی اگر آن را معتبر توسط ACICS.

تلاش برای مصاحبه با هر کسی در ارتباط با دانشگاه ناموفق بودند. یک خبرنگار که برای بازدید از کالج آدرس ذکر شده در Sioux Falls تنها درب قفل شده است و یا اتاق خالی.

پس از خبرنگاران شروع به پرسیدن سوالات ریگان دانشگاه ملی انصراف از اعتبار. کالج وب آدرس www.rnu.edu طول می کشد تا کاربران را به یک صفحه که میگه این سایت را برای تعمیر و نگهداری.

شورای اعتبارگذاری به صورت مستقل و حرفه ای و مدارس برای اولین بار تایید ریگان در سال 2017 و گفت: ایالات متحده آمریکا امروز دانشگاه ملاقات کرده بود استانداردهای خود را. در سال 2019 آژانس نگرانی در مورد در صد از دانش آموزان ریگان که شغل – صفر با توجه به ACICS نامه. کالج داده شد زمان بیشتری برای تطابق و مدرسه نهایت کردن گرفته شده است توجه کنید.

ACICS دوباره نگرانی در ماه دسامبر بیش از انواع مناطق در ریگان از جمله کاتالوگ دوره زبان نامناسب نیروی انسانی و منابع کافی برای برخی از کلاس ها. آژانس گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در آن ایستاده بود را تأیید شیوه و بررسی.

این accreditor بلافاصله پاسخ پنج شنبه به ایالات متحده آمریکا امروز درخواست برای نظر.

ACICS پیچیده تاریخ است. رئیس جمهور, باراک اوباما, وزارت آموزش و پرورش نقل مکان کرد به نوار آژانس از آن تأیید قدرت در سال 2016.

پس از یک دادگاه فدرال تصمیم DeVos رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ابقاء تأیید آژانس در سال 2018 است. اخیرا در ماه نوامبر گروه مورد سوال آژانس سلامت مالی و پروسه بررسی.

DeVos ساخته شده است آن را یکی از اولویت ها به عقب برخی از مقررات فدرال در اطراف اعتباربخشی. او استدلال: کمتر مقررات می تواند اجازه می دهد کالج ها برای ایجاد برنامه های آموزشی به سرعت به پر کردن چاله ها در نیروی کار است. منتقدان می گویند پشت برش قوانین آن را آسان تر برای جنس بنجل و یا درنده موسسات را به استفاده از دانش آموزان است.

در حالی که DeVos شد پرداختن به پرسش از کنگره یک مقام وزارت تشویق اعضای یک گروه مشورتی اعتباربخشی برای جلوگیری از تمرکز بر روی اخبار روز.

“این است که جایی برای بحث محاسن ترین اخبار مقاله گفت:” دایان Auer جونز اصلی معاون وزیر آموزش و پرورش در اشاره آشکار به ایالات متحده آمریکا امروز بررسی است.

جونز همچنین گفت: هیچ یک فرایند برای اعضای کمیته مشورتی به افزایش نگرانی ها در مورد حوادث اخیر و برای کارکنان وزارت آموزش و پرورش برای پاسخ به آنها.

گروه جونز پرداختن به توصیه وزارت آموزش و پرورش که در آن accreditors باید آن را یا باید به رسمیت نمی شناسد. اعضای آن منصوب شده توسط وزارت آموزش و پرورش و دو حزبی از قانونگذاران و آنها عبارتند از: کالج رئیس جمهور و accreditors.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im