ناشناخته فرستنده حال نصب یک تمبر به تاج آن را با یک تکه کاغذ که در نتیجه ان ستاره ها و میله ها دست تکان داد, بله, مثل یک پرچم. آن نمی رسند دست نخورده البته پس از USPS آن قرار داده شده بود در یکی از کسانی که آسیب دیده ایمیل کیسه های پلاستیکی به همراه یک رسمی توجه داشته باشید عذرخواهی برای ترک خوردگی Humpty Dumpty.

همه چیز خیلی مضحک است. این فقط طول می کشد دیدن چیزی بود که پس از به درک دقیقا چگونه گرانبها و با ارزش صرفه جویی در خدمات پستی واقعا است.

برای سال خدمات پستی شده است با تهدید به کاهش خدمات به روز و نیروی انسانی و پتانسیل های خصوصی. این هفته یک ملت قدیمی ترین و قابل اعتماد ترین ارائه دهندگان رفت و به قانونگذاران به دنبال 89 میلیارد دلار کمک به, اعتراف به این که ایمیل گردش خون کاهش یافته بود 33 درصد از این زمان در سال گذشته با توجه به همه گیر. آن شکست بافندگی بزرگتر از همیشه قبل از.

در صورت پیش بینی $13 میلیارد دلار کسری بودجه در این سال به تنهایی ارسال دوستان در سراسر شهر کارت پستال با نورمن راکول تمبر یادبود برای تلفن های موبایل واقعا لذت بخش است! دو تا شست از شهر صفحات.

آره خرید چند تمبر کمک خواهد کرد USPS. تخم مرغ نمی, ایمیل خود را. (هر چند شاید همین حالا ایمیل تخم مرغ به یکدیگر ya پانک.)

و در عین حال در 55-برای همیشه لطفا برای-سنت پاپ… ما را بشنود جف بزوس snickering در فاصله جایی ؟

بنابراین ساخت بهترین استفاده از این همه QuaranTime در دست ما ما حفر طریق حافظهی USPS اطلاعات بخش برای پیدا کردن شش-بلیط قانونی مجاز موارد برای ارسال به دوستان و خانواده و خانه نشین همکاران پرستاری در خانه محدود سالمندان توییتر له سابق, دوست, را, حیوانات خانگی, متنفر nemeses… که همه بسته خاصی وای عامل است که به طور منظم قدیمی کلاس اول ایمیل فاقد است.

تزئین هر یک از زیر با عنوان بسیاری از تمبر به عنوان شما را مشاهده کنید مناسب. آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه ؟ *

جعبه های زنبور عسل
زنبورها ارزشمند هستند. زنبور عسل فوق العاده هستند. تحویل به درستیآنها می تواند یک هدیه واقعی. فرستاده شده با کینه توزی هر چند…? شما تصمیم می گیرید چگونه به بازی بازی زنبور عسل کارت. هر USPS: “تنها ملکه زنبور عسل ممکن است حمل می شود از طریق حمل و نقل هوایی. هر ملکه زنبور عسل حمل از طریق حمل و نقل هوایی ممکن است همراه با هشت اپراتور زنبور عسل.” کسانی که در صفوف رفتن توسط مربی (سطح حمل و نقل). “زنبورها باید ایمن بسته بندی” یکی از این پوچ تر چیزهایی که ما انتظار داریم به عنوان خوانده شده در سال 2020 است. چه معنی آنها این است: سرمایه گذاری در آن خوب نوار.

سم خوب است!
لطفا توجه داشته باشید که “خوب” است که یک اصطلاح نسبی در اینجا, بنابراین شما می خواهم بهترین خود را بدانید سموم من جادوگران. “برخی از سموم ممکن است فرستاده شده توسط هوا و زمین و حمل و نقل و دیگران تنها با زمین” می گوید: دولت ساز و برگ. Okilly dokillyپس از آن!

پرندگان بزرگ
توسط USPS حکومت از طریق پست و پرندگان باید وزن بیش از شش اونس و کمتر از 25 پوند (که بسیار chonky پرنده با توجه به آنها استخوان های توخالی هستند) و چند پرنده در هر بسته مجاز هستند هر چند آنها نمی تواند به جزئیات در مورد آن است. پرندگان تنها ممکن است در حمل ظروف مشخص شده در هر خدمات شیلات و حیات وحش مورد نیاز است. خدمات در دسترس از طریق پست پیشتاز خدمات اکسپرس.

زنده Scorpions
تحت شرایط خاص (انتقام؟), این ترور اشکالات به طور کامل okayed توسط رئيس کل! شما فقط باید سمت راست کاغذ را به همراه خود خیانت. دو بسته آن پسران بد, دو-بررسی کنید که فضای داخلی و بیرونی حمل و نقل با برچسب زنده SCORPIONS (هیچ کس نمی خواهد باور شما) و شما خوب به آن بروید. اوه جزئیات مهم: گیرنده یا باید درگیر در تحقیقات پزشکی و یا به طور فعال به استفاده از آنها برای تولید antivenom. NBD.

کسی که شما را دوست دارم و دست
پس از ترور آبراهام لینکلن رفت و در دو هفته تشییع جنازه تور در قرن 19 معادل یک نیروی هوایی: یک قطار ماشین که به پایان رسید تا در مینه سوتا, از همه جا. در این پر بار ما ممکن است قادر به حضور در مجالس ترحیم IRL. اما در نظر گرفتن این پیشنهاد از ما از صمیم قلب رفتگان cremains سفر از خانواده به خانواده برای وداع با تور, لا لینکلن تمام حسن نیت ارائه میدهد خدمات پستی ایالات متحده. “USPS تنها شرکت حمل و نقل است که کشتی ها سوزانده باقی مانده است (انسان و یا حیوان خانگی خاکستر).” برای حمل و نقل امن آنلاین پستی فروشگاه ارائه می دهد دو جداگانه Cremains کیت برای حمل و نقل خود را نیاز دارد.

کلید برای اطمینان از همه از “پیشنهاد” ایده ها باقی می ماند بالا هیئت مدیره ساده هستند: بسته بندی مناسب و ایمنی برای اولین بار افشای حقوقی و برچسب زدن. شما می توانید تصور کنید که فکر شما unboxing خود را بزرگ عمه کوزه تنها برای پیدا کردن گونه های زیادی پرنده مشکوک به قتل است ؟ پیروی از قوانین مردم. شما نمی نیاز به یک دادگاه فدرال در مورد زمانی که شما در حال حاضر در جهانی همه گیر.

*نمی توانم بیشتر از این است. که به “فروش تمبر” طرح بهتر بود.

**حمل و نقل USPS محدودیت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im