بتی McCollum تماس غروب متنفرم گروه

“رادیکال در حزب دموکرات در حال هل دادن خود را ضد سامی و ضد سیاست های اسرائیل در گلوی مردم آمریکا” آن را گفت. “امریکا هرگز نباید خود را رها تنها دموکراتیک متحد در خاورمیانه است.”

آگهی شامل یک تصویر سه, ایالات متحده Congresswomen: رشیدا Tlaib میشیگان و DFL آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمر و بتی McCollum در مینه سوتا. یکی دیگر از تبلیغ گفته می شود شامل یک لینک به یک طومار که اظهار داشت: “این مهم است که ما برای محافظت اسرائیل متحدان, به خصوص به عنوان آنها در صورت تهدید ایران از حماس و حزب الله با داعش و شاید بیشتر شوم—حق در اینجا در ایالات متحده است.”

عمر محکوم کرد و توسط بسیاری از همکاران او و ترکیبات پس از یک سری از توییت انتقاد از لابی گروه در سال گذشته است. این بار نوبت خود را به بود ببخشید. AIPAC yanked تبلیغات در هفته گذشته پس از انتقاد و توییتی یک عذرخواهی به “اکثریت” از دموکرات ها خواستار تبلیغات’ عبارت “مبهم” و پیام “تحریف شده است.”

McCollum هنوز هم راضی نیست. او با صدور بیانیه ای روز شنبه خواستار AIPAC “یک گروه نفرت” بود که “weaponizing یهودی ستیزی” در برابر او.

“نمایندگان در کنگره شوم’ از تروریستها” McCollum بیانیه خواسته است. “سال گذشته من با AIPAC نمایندگان از ایالت مینه سوتا در دفتر من. آیا نیروهای بیشتر شوم’ از بین برد نشستن و ملاقات با AIPAC طرفداران?”

هر چند این دانشجوی سال اول عمر چه کسانی بیشتر عناوین و موشکافی McCollum شده است یکی از کنگره قوی ترین منتقدان اسرائیل فلسطین سیاست در حالی که برای. او می گوید: او است که در واقع طرفدار اسرائیل است و او views اسرائیل به عنوان متحد مهم ایالات متحده, اما او هرگز تردید به تماس از حقوق بشر است. سال گذشته او معرفی HR 2407 یک لایحه که منع اسرائیل از استفاده نظامی ایالات متحده بودجه به بازداشت کودکان فلسطینی.

“AIPAC می خواهد پیروان خود را به این باور است که من لایحه… برای محافظت از کودکان فلسطینی از بازجویی مورد آزار قرار گرفته و حتی شکنجه در اسرائیل زندانهای نظامی تهدید شوم تر از داعش” در بیانیه خود ادامه داد. “این است که خالی شعارهای سیاسی. آن است که گفتار نفرت.”

در توییتر McCollum به نام AIPAC بیانیه در ماده یک “عدم عذرخواهی” و “فقط یک حمله دیگر.”

Omar نشده وزن در خودش اما ترجمه McCollum بیانیه.

این اولین بار نیست McCollum رفته پا به پا با AIPAC. در سال 2006 او یکی از تنها 37 اعضای کنگره برای رای دادن علیه فلسطینی قانون ضد تروریسم که اعمال سخت تعرفه های فلسطین و تعیین آن سرزمین “تروریستی پناهگاه.” او استدلال کرد که این لایحه آن را بسیار سخت برای دریافت کمک به مردم فلسطین است که “حتی وزارت امور خارجه تا به حال با آن مخالف.”

بعد از آن سال یک داوطلب لابی برای AIPAC گفت که گفته McCollum را که “برای حمایت از تروریست ها را تحمل نخواهد شد.” (داوطلب رد کرده و این اتفاق افتاده است.)

“شما و همکاران خود را در مبارزه حق به مخالفت با موضع من در هر قطعه از قانون” او نوشت: در نیویورک نقد و بررسی کتاب است که در سال “اما برای یک غروب یک نماینده به می گویند که من همیشه رای به حمایت از میانه تروریست ها بیش از منافع کشور من هرگز قابل تحمل توسط من یا خانواده من خدمت می کنند.”

نوشتن و سپس McCollum خواست یک “رسمی و کتبی” عذرخواهی. او هرگز یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>