بایدن برنده 8 سه شنبه متحده; ساندرز طول می کشد کالیفرنیا

واشنگتن — یک سودای جو بایدن به ثمر رساند جارو پیروزی در سراسر کشور با حمایت از متنوع ائتلاف و مترقی رقیب برنی ساندرز کشف و ضبط سه شنبه بزرگترین جایزه با یک پیروزی در کالیفرنیا به عنوان حزب دموکرات یک بار شلوغ ریاست جمهوری زمینه به طور ناگهانی تبدیل به یک مرد مسابقه.

دو دموکرات مادام العمر سیاستمداران کاملا با دیدگاه های مختلف برای آمریکا در آینده شد مبارزه برای نمایندگان به عنوان 14 متحده و یکی خاک آمریکا برگزار شد یک سری از سهام انتخابات مشخص شده است که مهم ترین بعد از رای گیری در حزب 2020 نامزدی ریاست جمهوری مبارزه است. برنده را در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

دو نفر دیگر مشخصات بالا نامزدها هنوز هم در کاهش دموکراتیک زمینه, نیویورک, میلیاردر مایک بلومبرگ و ماساچوست ایالت الیزابت وارن شد teetering در لبه زنده ماندن. وارن به پایان رسید در یک شرم آور مقام سوم در دولت و بلومبرگ از برنامه ریزی برای ارزیابی مجدد نامزدی خود را روز چهارشنبه پس از گذراندن بیش از یک و نیم میلیارد دلار به نمره یک پیروزی در ساموآ آمریکا.

جدید خطوط نامزدی مبارزه با خوردگی بایدن در برابر ساندرز هر که منجر ائتلاف های متفاوت جمعیتی و باورهای سیاسی بودند متبلور روز پایان به عنوان معاون رئیس جمهور سابق و سه دوره سناتور صحبت کرد و به هر یک از دیگر از دوئل پیروزی سخنرانی های جدا شده از 2500 مایل (4,000 کیلومتر) سه شنبه شب.

“مردم در حال صحبت کردن در مورد یک انقلاب است. ما در آغاز یک جنبش” بایدن متهم در لس آنجلس ضربه زدن یکی از ساندرز’ خطوط امضا.

و بدون استناد صعودی خود را رقیب با نام ساندرز را دامنگیر در بایدن از برلینگتون ورمونت.

“شما نمی توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با همان قدیمی همان قدیمی نوع از سیاست” ساندرز اعلام کرد, تیک تاک پایین یک لیست از گذشته تفاوت سیاست با بایدن در اجتماعی, امنیت, تجارت و نیروی نظامی. “این را تبدیل به یک کنتراست در ایده.”

تعادل فوق العاده روز سه شنبه در میدان جنگ — با بایدن برنده شدن حداقل هشت متحده و ساندرز چهار پرسش در مورد اینکه آیا دموکراتیک اولیه مسابقه خواهد کشش تمام راه را به جولای کنوانسیون و یا تصمیم خیلی دیر است.

بایدن را پایان قوی مربوط چشمگیر چرخش در طول فقط سه روز هنگامی که او قوی تر از یک فوران چاه نفت پیروزی در کارولینای جنوبی به نمره فراگیر پیروزی در روز سه شنبه که فراتر از جغرافیا کلاس و نژاد. و مبادا وجود داشته باشد هر گونه شک او سمان وضعیت خود را به عنوان پرچمدار برای دموکراتها استقرار بال.

معاون سابق رئیس جمهور نشان داد قدرت در غرب با پیروزی در ماساچوست برنده مینه سوتا در غرب میانه بالا به پایان رسید و در بالا در سراسر جنوب در ویرجینیا, آلاباما, کارولینای شمالی و تنسی و آرکانزاس — در علاوه بر این به Oklahoma.

ساندرز باز شب که بی چون و چرای جبهه دموکراتیک-دونده بود و در یک موقعیت به ادعای یک نماینده غیر قابل عبور منجر شود. و در حالی که او به ثمر رساند شب بزرگترین نماینده-جایزه در کالیفرنیا به ثمر رساند او فقط سه دیگر تعیین کننده پیروزی های خود را در ایالت ورمونت همراه با یوتا و کلرادو است.

هنوز ساندرز ثابت کرد او می تواند تحویل در شاید بزرگترین آزمون خود را decadeslong فعالیت های سیاسی. موفقیت خود را ساخته شده بر روی یک پایه از انرژی لیبرال ها افراد جوان و Latinos. و خود را قطعی پیروزی در کالیفرنیا علائم یک وارونگی در دولت او از دست داد و چهار سال پیش.

بایدن متصلب تا پیروزی های خود را با وجود اینکه به طور چشمگیری outspent و کارکنان است. وزش رقیب همشهری برای مثال ریخت و بیش از 19 میلیون دلار به تبلیغات تلویزیونی در ویرجینیا در حالی که بایدن صرف کمتر از $200,000.

کلید بایدن موفقیت: سیاه و رای دهندگان. بایدن که در خدمت دو دوره به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما, معاون رئیس جمهور, برنده 60 درصد از رای گیری در آلاباما جایی که آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده تا بیش از نیمی از رای دهندگان دموکرات در روز سه شنبه. بلومبرگ به دست آورده 25 درصد و ساندرز برنده حدود 10 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار آرا با توجه به AP VoteCast های گسترده نظرسنجی از رای دهندگان.

دموکراتیک نژاد منتقل شده به طور چشمگیری بیش از سه روز گذشته به عنوان بایدن با حروف بزرگ بر فرمانده خود را کارولینای جنوبی پیروزی برای متقاعد کردن اضطراب استقرار متفقین به تجمع در پشت مبارزات انتخاباتی خود. رقیب سابق ctq و پیت Buttigieg به طور ناگهانی به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود را در روزهای منتهی به سه شنبه و تایید بایدن.

در بایدن و ساندرز دموکرات باید یک استارک انتخاب چه نوع از نامزد آنها می خواهند به اجرا در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز است که 78 سال دموکراتیک سوسیالیستی که متکی بر یک انرژی ائتلاف حزب چپ پهلو که پذیرای دیرین خود را مبارزه برای تبدیل این کشور سیستم سیاسی و اقتصادی. بایدن یک 77 ساله و مادام العمر رهبر حزب خود را در واشنگتن تاسیس که بر یک رویکرد عملگرایانه تر به هسته ای مسائل مربوط به سیاست مانند مراقبت های بهداشتی و تغییر آب و هوا.

در سراسر سه شنبه متحده وجود دارد در اوایل سوال در مورد ساندرز’ ادعا می کند که او در حال رشد است حمایت خود را از او شکست خورده ریاست جمهوری 2016 را پیشنهاد داد.

بایدن جای کسی را گرفتن او در اوکلاهما هر چند ساندرز برنده دولت در برابر هیلاری کلینتون در چهار سال پیش. در ویرجینیا که در آن دموکراتیک مردم در انتخابات این سال پیشی 2016 تعداد بیش از 500,000 آرا ساندرز’ رای به اشتراک گذاری به طور قابل توجهی کاهش یافته است. و در تنسی دموکراتیک مردم در انتخابات بود تا بیش از 30 درصد از 2016 اما ساندرز’ خام رای کل بود و تنها چند صد رای بیشتر از چهار سال پیش.

در ضمن بلومبرگ در تلاش بود به فراتر از اولیه به انتخابات ماه نوامبر در برابر تهمت که متصلب آسان پیروزی در به آرامی رقابت انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه در سراسر کشور است.

“ما باید از این منابع به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در نوسان متحده که از دست دموکرات ها در سال 2016 گفت:” شنبه شب در حالی که مبارزات انتخاباتی در فلوریدا.

میلیاردر سابق شهردار نیویورک که انداخت بیش از نیم میلیارد دلار به سه شنبه متحده را ارزیابی مجدد مبارزات انتخاباتی خود در روز چهارشنبه با توجه به یک فرد نزدیک به عملیات خود صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف داخلی مذاکرات.

وارن همچنین مبارزه برای خوشبینی است.

رو خروشان جمعیت در میشیگان قبل از اخبار ناامید کننده خانه-دولت در پایان اعلام شد او به نام در ایران به چشم پوشی از صاحب نظران سیاسی و پیش بینی به عنوان مشاوران اصرار دارند او حاضر به رفتن تمام راه را به یک رقابت کنوانسیون در ژوئیه حتی اگر او نمی کند, ادعای یک پیروزی آشکار در هر نقطه.

“در اینجا توصیه من: بازیگران یک رای است که به شما افتخار می کنم. بازیگران یک رای از قلب خود” وارن اعلام کرد. او افزود: “شما نمی توانید آنچه شما لازم نیست برای مبارزه با. من در این مبارزه است.”

با آرا هنوز در حال شمارش در سراسر کشور مربوط به مطبوعات اختصاص داده است 362 به بایدن 285 نمایندگان به Sanders 30 به بلومبرگ 20 تا وارن و یکی برای تشکر. Tulsi Gabbard. انتظار میرود که به تغییر به طور چشمگیری در طول شب به عنوان جدید متحده هیچ بزرگتر از کالیفرنیا گزارش تعداد آنها و به عنوان برخی از نامزدهای شناور در اطراف 15 درصد رای آستانه آنها باید برای به دست آوردن نمایندگان.

نهایی نامزد باید در نهایت ادعا 1,991 نمایندگان که اکثریت 3,979 متعهد نمایندگان در دسترس اولیه این فصل است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke میلر و برایان Slodysko در واشنگتن و کاتلین Ronayne در لس آنجلس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>