بزرگتر بیشتر badass’ Pajarito داس باز کردن در ادینا خیلی زود

صاحبان شرکت و اجرایی سرآشپزها استفان Hesse و Tyge نلسون در روز افتتاح یک دوم مقدار پیش بینی Pajarito در 50 و فرانسه خیابان. دیرین رستوران و شریک زندگی چارلی لانه را برای پیوستن به این ادینا ماجراجویی که در آن هر کس درگیر است به دنبال ادامه پله تا بازی خود را.

“ما همه چیز را گرفته است ما آموخته است که ما با اولین رستوران کار می کرد و آن را به این سایت گفت:” هسه از طریق یک بیانیه مطبوعاتی که همچنین پیشنهاد جدید ادینا محل خواهد بود “کمی بیشتر badass” از اول.

مهمانان را پیدا کنید تقریبا از 9000 فوت مربع از فضای تقسیم در سراسر دو سطح برای ناهار خوری و نوشیدن (مرجع: که تقریبا دو بار به عنوان بزرگ به عنوان Pajarito Uno). برای کسانی که به درستی گرم در روز در افق ما که فقط التماس برای صندلی رستوران را در خود جای عظیم 190 مهمانان در مجموع نزدیک به 50 نفر از آنها را به مبارزه برای حق به حمام افتاب گرفتن در نور خورشید. یک تکه از آن دیگر 140 ممکن است در نهایت در Pajarito را “مودی” نوار پایین که دو برابر به عنوان یک رویداد خصوصی فضا.

“ما تا به تبدیل تعداد زیادی از درخواست ها برای برگزاری مراسم خصوصی در طول سال” توضیح می دهد که نلسون. “ما St. Paul رستوران به سادگی نمی باید از این فضا برای آنها, اما در اینجا در ادینا ما هیجان زده به اتاق را برای انجام این کار بدون اخلال به طور منظم ما شام.”

Pajarito دوس ادامه خواهد داد برای به خدمت غذاهای که آینه طعم های متنوع ساخته شده است که اصلی بسیار موفق از جمله یک نوار کامل برنامه با تمرکز بر خوب tequilas (بله Pajarito را دارای شور و شعف Habanero مارگاریتا را کبیسه). شش سبک tacos خواهد آمد با هم به عنوان خود را یاوه سرایی کردن شایسته elote-سبک کلم بروکسل و ریز ریز کردن گوشت خوک al پاستور.

نلسون و Hesse برنامه ریزی برای استفاده مناسب از کوره های پیتزا در پشت سمت چپ از فضای قبلی زندگی به عنوان یک Mozza میا. فکر می کنم: دو چوب اخراج تغییرات Oaxaca را یاد tlayudas.

درب به Pajarito را ادینا محل باز خواهد شد به مهمانان آغاز و در ساعت 11 صبح روز پنج شنبه, مارس 19.

Pajarito
3910 W. 50 سنت ادینا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>