Bikepacking برای مبتدیان: این overnighter

برخی از مردمی می خواهم به صرف هفته ، ماه و یا سال در زین سوارکاری در سراسر کشور و یا یک شبکه از backcountry مسیرهای پیاده روی و صرف هر شب در اردوگاه. دیگران ترجیح می دهند تا بار یک دوچرخه سوار 30 مایل به یک اردوگاه صرف شب بسته در صبح و سوار به خانه روز بعد. هر دو bikepacking. و با وجود پیشنهادات autocorrect, bikepacking است یک کلمه.

هزینه یک شب کمپینگ با دوچرخه است که آنچه به نام یک overnighter. که ساده ترین راه برای رسیدن به آن شما تنها نیاز به یک مقدار محدود از چرخ دنده ها. شما هنوز هم نیاز به یک کیسه خواب, چادر, تغییر لباس, لباس دوچرخه سواری, ابزار آب و تنقلات و دنده به آماده شدن برای تغییر آب و هوا, اما نه به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهم نیاز با چندین شب.

بسته بندی دنده خود را در panniers قاب یا کیف باعث می شود آسان تر سوار, اما شما همچنین می توانید پوشیدن کوله پشتی خود را با ملزومات داخل. (دومی است نه کاملا به عنوان آسان در پشت یا شانه ها هر چند آن را به کار انجام می شود.) نقشه مسیر خود را به درستی و شما حتی می توانید برنامه در یک رستوران یا نوار توقف بنابراین شما نمی خواهد نیاز به سوار شدن با دنده پخت و پز. دوچرخه سواری و نوار غذا را دست به دست, بعد از همه.

اگر شما شجاع هستید و به دنبال یک چشم انداز تلاش آن را به تنهایی. اگر شما شجاع هستید و ترجیح می دهند به یک نورد, پارتی, سوار با یک گروه از دوستان و پیدا کردن یک اردوگاه گروه. اگر شما برای یک شخصیت واقعی-ساختمان فعالیت bikepack در یک شب مدرسه. هیچ راه درست یا غلط به اردوگاه توسط دوچرخه و می توان آن را به عنوان به چالش کشیدن و یا به عنوان ساده به عنوان شما می خواهید آن را به.

در حالی که آن را آسان به سقوط قربانی به سودای سفر به خارج و رویا در مورد هزینه یک ماه اردو توسط دوچرخه در امتداد ساحل اقیانوس آرام بزرگراه بسیاری از ما فقط همین نیست که انجمن اولیا و مربیان و یا توانایی به دور است که برای مدت طولانی. آن را آسان برای شروع است. پیدا کردن یک زن و شوهر از دوستان را انتخاب کنید یک آخر هفته برنامه ریزی مسیر خود را و سپس سوار شدن به یک پارک محلی برای یک شب در جنگل قبل از بسته بندی کیسه های خود را و صفحه اصلی به روز بعد. شما خواهید بود یک رکاب زدن جک کرواک قبل از اینکه شما آن را می دانم.

Processed with VSCOcam with lv01 preset

فرآوری شده با VSCOcam با lv01 از پیش تعیین شده Kurt Stafki

مینیاپولیس خوش شانس است که چند بزرگ bikepacking گزینه برای فیلم lonesome dove church. از آن آسان است برای پیدا کردن یک محل به محل کمپ در فقط در مورد هر جهت از این شهر; برخی از اردو حتی campsites این سایت متعلق به bikepackers و bikepackers تنها. در اینجا سعی کنید این:

بیکر پارک رزرو

بیایید شروع این لیست کوتاه با ساده ترین گزینه است. این مسیر در حدود 30 مایلی غرب از گاو شاخ نوار در جنوب مینیاپولیس — مهم نیست که تا چه حد در پشت برنامه من به ناچار سقوط این مهم را به زمان برای یک آبجو قبل از ترک در یک overnighter — در یک خرد شده سنگ آهک نوین که ساخته شده بر روی یک راه آهن تخت. (بخوانید: هیچ تپه.) من اولین بار bikepacking اینجا بود. شما سوار هموار دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی به هاپکینز و سپس هاپ در شن دنباله دار است که شما را همراه Lake Minnetonka قبل از وارد شدن به پارک. ما را متوقف و در اکسلسیور برای شام در راه متوقف شد و در ویکتوریا برای مشروب و مواد غذایی صبحانه در راه بازگشت, که به ما اجازه سوار شدن بدون دنده پخت و پز. آن را بسیار محل مناسبی برای bikepack اگر شما فقط گرفتن آغاز شده است.

Whitetail جنگل پارک منطقه ای

اگر در یک چادر نیست چیزی که شما (با این حال) شما مانند کابین در Whitetail جنگل. این خواهد بود که آنچه شناخته شده در “<url>” به عنوان bikeglamping. کابین ساخته شد حدود پنج سال پیش و هنوز هم مرسوم AF. آن را سخت برای به دست آوردن یک رزرو بنابراین شما نیاز به کتاب در این سفر چند ماه پیش و یا ذخیره آن برای weeknight هنگامی که آن را آسان تر برای پیدا کردن یک باز. مسیر زیر حومه جاده ها از طریق Rosemount قبل از فرار از پراکندگی و پیدا کردن پارک. این گزینه نیست 100 درصد bikepacking پسند و در عین حال — شما نیاز به انتخاب کنید تا کلید در لبنان هیلز بعد از رزرو خود را و هر گونه وجود ندارد هیزم در پارک, که بدان معنی است که شما باید به آن را انتخاب کنید تا در راه سوار شدن با آن. نه کاملا ایده آل است اما مقصد کاملا به ارزش آن.

Afton State Park

با گاو شاخ به عنوان یک نقطه شروع شما سر تقریبا با توجه ایست. این یک 70ish مایل دور سفر است که شما را در امتداد رودخانه می سی سی پی با صعود از دره رودخانه قبل از سوار خوب بیش از تپه است که شما را به پارک. آب آشامیدنی در دسترس است و شما می توانید با پرداخت هزینه های کوچک برای هیزم در اردوگاه. انتخاب یک آخر هفته تابستان و ملاقات سوار بعد از ناهار. آن را به شما چند ساعت در یک به طور کامل لود دوچرخه. سپس زمین را چادر, ساخت آتش و استراحت در یک چوب جنگلی جنگل از بازگشت به خانه روز بعد.

شن و ماسه امور خارجه جنگل

برای تلفن های موبایل مانند یک جادویی پرت و دور افتاده محل آن را نمی کند? در حالی که تپه های شن و ماسه در واقع جادویی پرت و دور افتاده است که کاملا دقیق نیست.از چهار bikepacking مقصد ما به صورت مختصر لیست این یک نیاز ترین ، شما سوار تا رودخانه می سی سی پی از طریق Champlin, الک رودخانه و دریاچه از شمال از رودخانه به پارک. آن را در حدود 50 مایل در هر راه. ما در متوقف Lupulin دم منتظر یک طوفان و سفارش پیتزا و هنوز هم ساخته شده آن را در زمان برای شنا در ساحل قبل از تاریک. که شب درگیر یک مقدار قابل توجهی از نوشیدنی های بزرگسالان, که پس از آن ما مجبور به گرفتن ستاره شمال راه آهن به مینیاپولیس به جای سواری یکی دیگر از 50 مایل. اما در برخی موارد مانند ما که در واقع بهترین بخش: شما می توانید قطار را خانه به جای گرفتن روی دوچرخه خود را!

(این مهم است به یاد داشته باشید که همه این اردو نیاز به رزرو, بنابراین مطمئن شوید برای بررسی در دسترس بودن در پیش است.)

خارج از منزل, موضوع:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>