لایحه لغو کالج جدید به عنوان مدرسه مستقل در آهنگ سریع در فلوریدا خانه

این قانون است تا برای یکی دیگر از کمیته رای گیری روز سه شنبه و به زودی می تواند رای در مجلس

قانونی که کوچک فلوریدا سیستم دانشگاه از 12 به 10 مدرسه با لغو مستقل وضعیت جدید دانشگاه فلوریدا و دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا به نظر می رسد در یک مسیر سریع در فلوریدا با نهایی جلسه کمیته تنظیم برای سه شنبه.

به جای قرار دادن کالج جدید زیر چتر از دانشگاه ایالتی فلوریدا به عنوان اصل پیشنهاد لایحه است که قبل از خانه تخصیص بودجه سه شنبه در 3:30 p. m. به جای آن را ساراسوتا مدرسه ماهواره ای از دانشگاه فلوریدا است.

فلوریدا پلی تکنیک همچنین می تواند تبدیل به بخشی از UF.

بدون در نظر گرفتن که در آن کالج, زمین ممکن است تعدادی از رهبران برجسته در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان در حال ابراز سرسخت مخالفان برای لغو مدرسه به عنوان یک نهاد مستقل و گفت آن خواهد صدمه دیده جامعه با کاهش مهمی موسسه محلی است.

در کنگره ایالات متحده Vern, Buchanan, R-بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید دارای لابی رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در برابر دانشگاه تحکیم طرح و قانونگذاران ایالتی مانند Rep. مارگارت خوب و بهداشت ، جو Gruters هستند به شدت در برابر این لایحه است.

اما DeSantis و دولت رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano – برادنتون جمهوری خواه که منطقه شامل کالج جدید – که هر دو آنها افزوده به ادغام این دانشگاه است.

هیچ همدم قانون در سنا اما این لایحه می تواند تبدیل به بخشی از پایان جلسه مذاکرات بین دو اتاق. اگر این تخلیه خانه تخصیص بودجه کمیته سهشنبه – به عنوان انتظار می رود — از آن خواهد شد قرار است برای یک رای در مجلس نمایندگان به زودی.

وزارت امور خارجه تشکر. شیدا خوب است فشار این قانون گفت جدید دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا صرف بیشتر پول مالیات دهندگان در هر درجه از ایالت متوسط برای دانشگاه.

اما کالج جدید مقامات می گویند خوب است که با استفاده از ناقص داده است که قابل مقایسه نیست چرا که هزینه به ازای هر درجه محاسبات از دانشگاه های دیگر شامل مدارک تحصیلی تکمیلی است که به زمان کمتر برای به دست آوردن و ارزان تر هستند.

کالج جدید حامیان نیز در حال مشاجره هستند که مدرسه می افزاید: ارزش فوق العاده ای به فلوریدا سیستم دانشگاه به عنوان یک نهاد مستقل هنرهای لیبرال افتخارات دانشگاه است. این رتبه بندی به عنوان یکی از بالا, عمومی, کالج هنرهای لیبرال در کشور و اشغال یک مکان منحصر به فرد در سیستم دانشگاه به عنوان یک کوچکتر موسسه با اندازه کلاس کوچک و این فرصت را برای دانش آموزان برای ایجاد یک به صورت جداگانه طراحی شده دوره از مطالعات.

مارتی Noel Chenyao گفت که او قادر به دریافت یک شغل در گوگل در این شرکت واقعیت افزوده بخش به دلیل جدید آموزش و پرورش دانشگاه.

“کالج جدید به من اجازه داد تا به مطالعه علوم کامپیوتر من خود به خود راه” Chenyao نوشت: در نامه ای به هرالد تریبون منتشر شده روز شنبه. “من یاد گرفتم که برنامه نویسی در یک در یک کلاس کامل نرم افزار مهندسی کارآموزی در سان فرانسیسکو در یک مطالعه مستقل دوره و نوشت: پایان نامه ارشد بررسی منطقه من علاقه مند بود. این تلاش منجر به طور مستقیم به کار من در حال حاضر.”

Chenyao اضافه شده است که او اشیاء “به از دست دادن یک موسسه است که به من اجازه ایجاد خود من مسیر تحصیلی و شغلی موفقیت است. فکر اصلی این است که تا حد زیادی ارزش در هر آینده گرا به جلو فکر کردن صنعت. کالج پرورش که در فراوانی.”

کالج جدید تاسیس شد و از 60 سال پیش به عنوان یک مدرسه خصوصی قبل از تبدیل شدن به دانشگاه فلوریدای جنوبی افتخارات دانشگاه است. آن را منشعب از USF نزدیک به 20 سال پیش و مستقل شد عمومی, کالج.

استقلال فشار به رهبری سابق رئیس جمهور مجلس سنا John McKay یک برادنتون جمهوری و دیگر رهبران جامعه که استدلال مدرسه را بهتر شکوفا در خود را دارد.

خوب است قانون سلب جدید دانشکده استقلال blindsided مدرسه مقامات و رهبران جامعه که فاقد هر گونه ورودی قبل از آن معرفی شد و در اواخر جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>