لایحه پایان دادن به کالج جدید استقلال پیشرفت در فلوریدا خانه

هیچ کس به غیر از اسپانسر صحبت در حمایت از این لایحه که به, کالج, بخشی از دانشگاه فلوریدا در روز سه شنبه اما آن را پاک نهایی کمیته مجلس و در حال حاضر سر به رای گیری کامل محفظه

رو قابل توجهی مخالفت و نه یک کلمه از پشتیبانی از هر کسی دیگر از این لایحه حمایت قانون لغو مستقل وضعیت جدید دانشگاه فلوریدا و دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا پاک نهایی کمیته مجلس سهشنبه پس از یک عجله بحث است.

قانونگذاران دانش آموزان و مقامات شکایت کرده است که یک لایحه از جمله اهمیت به موسسات و جوامع درگیر بود که این ماجرا را از طریق در اواخر جلسه قانونی با محدود ورودی.

خانه تخصیص بودجه کمیته صندلی تراویس کامینگز بارها و بارها خواست بلندگو — بسیاری از آنها سفر کرده بود ساعت برای شرکت در جلسه — به برش های کوتاه را شهادت در شنبه هل دادن لایحه از طریق این کمیته در کمتر از یک ساعت و نیم. آن را در حال حاضر به کف خانه و می تواند بخشی از اواخر جلسه چانه زنی بین مجلس نمایندگان و سنا یک فرایند است که در کنگره کارلوس Guillermo اسمیت به عنوان “دود پشت در اتاق که در آن قانونگذاران تجارت اولویت در پایان جلسه.”

اسمیت گفت: محدود بحث و تجزیه و تحلیل در یک لایحه “با پیامدهای عظیم” برای فلوریدا دانشگاه سیستم باعث می شود یک “مسخره” از روند قانونی. بسیاری از دموکرات همکاران به توافق رسیدند.

“این نوع از مکالمات ما نیاز به بیش از یک دوره طولانی تر از زمان ما نباید با عجله گفت:” دولت تشکر. مارگارت خوب, D-ساراسوتا.

در همین حال مذاکرات قانونگذاران ماند آرام در مورد لایحه ای که به نظر می رسد به یک اولویت برای رهبران جمهوری خواه در خانه.

این قانون است که توسط حمایت مالی تشکر. شیدا خوب و خواه از Brevard County که صندلی خانه آموزش عالی تخصیص فرعی.

خوب روز سه شنبه گفت که او فکر کردم برای این لایحه پس از نگاه کردن به داده ها در هزینه به ارائه مدارک تحصیلی در هر یک از 12 مدرسه در فلوریدا سیستم دانشگاه. مالیات دهندگان صرف به مراتب بیشتر در هر یک از رشته های تولید شده توسط جدید دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا از متوسط که منجر به نتیجه گیری آنها ناکارآمد است و باید خورده به یکی دیگر از دانشگاه.

“هر جنبه ای از این لایحه کمک خواهد کرد که ما با دولت موثر تر اجرا” خوب گفت.

اما بسیاری از سخنرانان استدلال کرد که مدارس باید ارزیابی بر روی طیف وسیعی از عوامل دیگر مانند منحصر به فرد اعتبار و ارزش مدارک تحصیلی آنها تولید نه تنها هزینه. برخی نیز شکایت کرده است که این اعداد خوب است با استفاده از قابل مقایسه نیست.

پلی تکنیک فلوریدا برای مثال با تمرکز بر مهندسی درجه است که گران تر هستند به تولید است.

کالج جدید توسط دولت هنرهای لیبرال افتخارات دانشگاه و به دنبال ارائه دانش آموزان بیشتر صمیمی محیط یادگیری با کلاس کوچکتر از اندازه که موجب بالا رفتن هزینه ها در هر درجه. آن را نیز ارائه نمی دهد فارغ التحصیل درجه است که ارزان تر هستند و درایو کردن هزینه در هر رشته در مدارس بزرگتر.

“ریاضی فقط اضافه کنید تا در اینجا” خوب گفت.

خوب گفت: اعداد آمده از هیئت دولت از فرمانداران که نظارت بر دانشگاه ایالتی سیستم است و نه سوال که چگونه او ارائه داده است.

در عین حال حتی به عنوان جریمه متمرکز بر منافع مالی تحکیم او نیست که هر دلار آمار و ارقام چقدر دولت ممکن است صرفه جویی و اذعان کرد هیچ تجزیه و تحلیل انجام شده بود. او گفت: این امر می تواند در سمت چپ به دانشگاه فلوریدا برای پیدا کردن بازده.

بیش از دو دوجین زبان عمومی ابراز مخالفت با این لایحه در روز سه شنبه شنوایی از جمله نیروها از دانشجویان جدید دانشگاه فلوریدا پلی.

جدید دانشجوی سال اول دانشگاه صوفیه لومباردی گفت که او تصمیم به حضور در دانشگاه به دور از خانه اش در واشنگتن, d. C., حومه “صرفا به دلیل جدید کالج محیط منحصر به فرد است که اولویت علمی ریسک و همکاری است.”

این لایحه مورد تایید سهشنبه اصلاح شده از نسخه اصلی که قرار جدید, دانشکده تحت نظارت دانشگاه ایالتی فلوریدا. هر دو مدارس قبلا زیر چتر از دانشگاه فلوریدای جنوبی; یک USF نماینده گفت: مسئولان مدرسه علاقه مند هستند در ادغام با یا کالج.

خوب همچنین اصلاح این لایحه روز سه شنبه به نوار کردن بحث تغییرات دولتی بورسیه استفاده توسط دانش آموزان برای حضور در کالج های خصوصی. دانشگاه های خصوصی تا به حال قاطعانه مخالف محدود کردن کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان از کاهش درآمد خانواده ها و زبان حذف شد.

این لایحه هنوز شامل محبوب پیشنهاد برای افزایش بودجه برای دولت روشن آتی برنامه کمک هزینه تحصیلی کمک می کند که ساکنان فلوریدا پرداخت هزینه حضور در یک دولت کالج و یا دانشگاه.

تحت قوانین به اصطلاح مدال دانشمندان که کسب معدل از بین 3.0 و 3.5 دیدار دیگر الزامات و تصمیم به حضور در دولت — که قبلا شناخته شده به عنوان جامعه و مدارس عالی — برای دریافت مدرک کاردانی را 100 درصد از شهریه خود را تحت پوشش به جای 75%.

جفت شدن دانشگاه تحکیم لایحه با روشن آینده افزایش می تواند جبران برخی از هزینه تقویت بورس, بودجه, اما منتقدان استدلال می کنند هر گونه صرفه جویی از ادغام مدارس حداقل خواهد بود.

کالج جدید, برای مثال, یک بودجه فقط $40.8 میلیون دلار 2.6 میلیارد دلار برای دولت کل سیستم دانشگاه.

مخالفان تحکیم می گویند که لغو دو مدارس می تواند مضر برای دولت به سیستم دانشگاه و برای جوامع ساراسوتا فلوریدا که در آن جدید دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا مهم هستند موسسات.

این قانون کشیده شده است شکایت از سراسر جنوب غربی فلوریدا از جمله از تقریبا هر مجلس دولت به نمایندگی از ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان و هر دو از اعضای کنگره که در ساراسوتا کانتی.

در کنگره ایالات متحده Vern, Buchanan, R-بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید شده در خصوص این لایحه در مرحله یک کنفرانس مطبوعاتی در کالج جدید به انفجار قانون و لابی رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در برابر آن.

در کنگره ایالات متحده گرگ Steube R-ساراسوتا نیز وزن در این هفته گفت: “من هر چیزی را بخوانید که نشان می دهد نیاز به آن را انجام دهد.”

دولت ایالت جو Gruters R-ساراسوتا دولت Rep. خواهد رابینسون R-Bradenton state تشکر. تامی گرگوری R-ساراسوتا دولت Rep. James Buchanan, R-عقاب دولت تشکر. Wengay نیوتن D-سن پترزبورگ و خوب همه با امضای یک نامه در مخالفت با این قانون.

“ما ایستاده هم با دانشگاه به عنوان ساراسوتا هیئت به مخالفت با این مضر و غیر قابل فسخ پتانسیل تغییر قانونی که تاثیر زندگی دانش آموزان, دانشکده جامعه ما و فلوریدا توانایی حفظ یک ردیف بالا آموزش عالی شهرت در مرحله جهانی” در این نامه می خواند.

تنها مجلس دولت از منطقه که ثبت نام در این نامه نیز اتفاق می افتد به یکی از با نفوذ ترین سنا رئیس جمهور لایحه Galvano که منطقه شامل جدید ، این برادنتون جمهوری خواه در گفت و باز به توجه به تحکیم پیشنهاد.

در علاوه بر این به شهادت علیه این قانون در کمیته سهشنبه دانشجویان جدید تظاهرات در محوطه دانشگاه در هفته گذشته به مخالفت با این لایحه.

در میان دانشجویان در این تجمع بود اما Gonzalez برجسته تفنگ کنترل فعال که شهرت پس از بازمانده تیراندازی که منجر به کشته شدن 17 نفر در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان در پارک.

گونزالس قرار دادن یک بیانیه به 1.6 میلیون پیروان توییتر شنبه گفت: این دانشگاه تحکیم لایحه “منتقله از باور نکردنی و منظورم باور نکردنی حماقت است.”

Gonzalez نگرانی است که این لایحه نابود کردن همه چیز او را دوست دارد در مورد جدید ،

“هیچ بخشی از من بود علاقه مند در یک صورت از دست رفته در یک سالن سخنرانی — به وجود, در دانشگاه که اساتید نمی تواند مراقبت کمتر در مورد من روانی یا سلامت جسمی یا توانایی — به حرف نمرات که مرا بیرون کشیدن مو من” Gonzalez نوشت: در این بیانیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im