لایحه Galvano: “من تصمیم به اجازه نمی دهد” کالج جدید به از دست دادن استقلال

سنا رئیس جمهور از ایالات متحده آمریکا گفت که او مسدود لایحه که باید به پایان رسید کالج جدید وضعیت به عنوان یک نهاد مستقل و ادغام آن با دانشگاه فلوریدا

بهداشت ، بیل Galvano روشن ساخته است شنبه که ذخیره کالج جدید از لغو به عنوان یک نهاد مستقل و ارائه هشدار به مدرسه که در آن نیاز به بهبود و یا خطر از دست دادن استقلال در آینده است.

“به نظر من ادغام در این نقطه خواهد بود زودرس و بنابراین من تصمیم به اجازه نمی دهد آن را به حرکت به جلو” Galvano R-برادنتون گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه.

لایحه ای که درگذشت جمعه پس از آن شنیده نمی شد در کف خانه در روزهای پایانی این جلسه قانونی قرار داده اند جدید دانشگاه فلوریدا در ساراسوتا فلوریدا دانشگاه پلی تکنیک در لکلند زیر چتر از دانشگاه فلوریدا است.

خانه رهبران تحت فشار قرار دادند این قانون استدلال جدید دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا صرف بیش از حد پول مالیات دهندگان در هر درجه تولید می کنند و بالاتر از متوسط برای دانشگاههای دولتی.

Galvano گفت که او باز به بحث در مورد ادغام زمانی که این لایحه برای اولین بار ثبت در نیمه راه از طریق 60 روز جلسه قانونی حتی اگر جدید است در منطقه خود و او به مدت طولانی حمایت برای مدرسه از جمله کارگردانی میلیون ها نفر در محدوده زمانی معین بودجه به این نهاد در سال های اخیر به کمک آن رشد می کنند.

Galvano گفت: او می خواست مطمئن شوید این دانشگاه سیستم عامل کارآمد و تصریح کرد که احساسات شنبه.

در حالی که ستایش جدید حاکی از این است که او “کاملا” موافق “با هواداران که مشتری جلب کردن کالج جدید تو رفتگی در دیوار را در یک جهان که در آن آموزش عالی تغییر کرده است به طور چشمگیری بیش از گذشته نسل” Galvano اضافه شده است که قوه مقننه حق است بپرسید: “گزاف برای هر دانشجو هزینه این دانش آموز خاص تجربه تولید بازگشت سرمایه گذاری برای مالیات دهندگان فلوریدا که از آن حمایت می کند که بازگشت سرمایه گذاری نیاز به یک اجرایی مستقل جدید کالج؟”

اما Galvano در نهایت با استفاده از نفوذ قابل توجه خود را به عنوان رئیس جمهور مجلس سنا به کشتن ادغام پیشنهاد کرد و گفت کالج جدید رئیس جمهور Donal اوشی “کار سخت به آدرس مداوم مسائل مربوط به ثبت نام به عنوان به خوبی به عنوان دیگر معیارهای عملکرد و من حمایت از این مهم تلاش است.”

با وجود دریافت میلیون ها نفر برای رشد طرح با هدف افزایش بدن دانش آموز به 1,200 جدید کالج ثبت نام یافته است در سال های اخیر به 724 دانش آموزان است.

Galvano هشدار داد که اگر کالج جدید نمی کند و شروع به اجرای آن طرح رشد و پیشرفت های دیگر آن می تواند هدفمند در آینده و او نمی خواهد در اطراف آن را محافظت می کند. Galvano در حال خروج از مجلس سنا در این سال به دلیل محدودیت مدت.

“در حالی که من معتقدم کالج جدید می افزاید: ارزش به جامعه ما” Galvano گفت. “وقت من در مجلس رو به پایان است و من نمی خواهم این کالج در یک وضعیت که در آن است به اندازه کافی خطاب به برخی از مشکلات سیستمیک با آن وضعیت مالی وجود دارد و نه کسی از ساراسوتا منطقه در یک موقعیت مثل من به چنین سطحی یک درصد از بودجه خود را.”

مجلس خوزه الیوا, R-میامی نمی ارائه هر گونه آسایش جمعه به کسانی که می خواهند برای دیدن جدید دانشکده مستقل باقی بماند و گفت که حتی اگر این لایحه در گذشت این سال “که یکی از کسانی که ایده های که در حال رفتن به آمده است. این مایه تاسف است که آن را نه امروز.”

در اینجا این بیانیه پر از Galvano:

تالاهاسی فلوریدا رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano (R-برادنتون) امروز منتشر شد این بیانیه به شرح زیر مورد نظر خود را در آینده از جدید دانشگاه فلوریدا است.

“در طول 16 سال خدمت در فلوریدا مقننه من باید به طور مداوم پشتیبانی جدید دانشگاه فلوریدا به عنوان یک مهم و منحصر به فرد جزء ایالتی فلوریدا سیستم دانشگاه. کالج جدید مستقل شد دانشگاه طولانی نیست قبل از اینکه من برای اولین بار انتخاب به فلوریدا خانه در سال 2002 و به عنوان یک انتخاب رسمی به نمایندگی از منطقه من احساس مسئولیت من این است که مدافع جدید کالج در اینجا در تالاهاسی. که مسئولیت تر شد زیر قابل توجه من در انتخابات به فلوریدا در مجلس سنا که در آن من به عنوان رئیس کمیته فرعی تخصیص بودجه در آموزش و پرورش, کمیته به اتهام آماده سازی بودجه فلوریدا سوس (دانشگاه ایالتی سیستم) به مدت چهار سال تحت دو مجلس سنا رئیس جمهور.

“من به طور کامل موافق با هواداران که مشتری جلب کردن کالج جدید تو رفتگی در دیوار را در یک جهان که در آن آموزش عالی تغییر کرده است به طور چشمگیری بیش از نسل گذشته تغییر از تنظیمات مسکونی به دانشگاه رفت و آمد به طور انحصاری برنامه های آنلاین. با ظاهر بی پایان انتخاب عالی آموزش و پرورش, گزینه های برای امروز دانش آموزان, کالج جدید را فراهم می کند منحصر به فرد تعادل بین سنتی هنرهای لیبرال تجربه و مدرن و نوآورانه برنامه درسی. سوالات فلوریدا مقننه باید بپرسید در مورد کالج جدید همراه با هر موسسه دیگر در فلوریدا #1 رتبه بالاتر سیستم آموزش و پرورش هستند: آیا گزاف برای هر دانشجو هزینه این دانش آموز خاص تجربه تولید بازگشت سرمایه گذاری برای مالیات دهندگان فلوریدا که از آن حمایت می کند که بازگشت سرمایه گذاری نیاز به یک اجرایی مستقل جدید کالج ؟

“این واقعیت باقی می ماند که پس از من آمد به سنا در سال 2012 مقننه است و حاوی یک سوم از کالج جدید بودجه در یک ویژه پرداخت و یا یکی دیگر. در حالی که من معتقدم کالج جدید می افزاید: ارزش به جامعه ما وقت من در مجلس رو به پایان است و من نمی خواهم این کالج در یک وضعیت که در آن است به اندازه کافی خطاب به برخی از مشکلات سیستمیک با آن وضعیت مالی وجود دارد و نه کسی از ساراسوتا منطقه در یک موقعیت مثل من به چنین سطحی یک درصد از بودجه خود را.

“رئیس جمهور اوشی در حال کار سخت به آدرس مداوم مسائل مربوط به ثبت نام به عنوان به خوبی به عنوان دیگر معیارهای عملکرد و من حمایت از این مهم تلاش. بنابراین به نظر من ادغام در این نقطه خواهد بود زودرس و بنابراین من تصمیم به آن را اجازه نمی دهد به جلو حرکت کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>