لایحه نیاز به مینه سوتا مدارس برای هشدار دادن به کودکان در مورد vaping

عظیم یک در چهار 11th کلاس گزارش سیگار, e-cig در ماه گذشته 54 درصد افزایش از سال 2016 با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت. پرش در کلاس هشتم بود و حتی بیشتر نگران کننده از 5.7 درصد در سال 2016 به 11 درصد در سال گذشته است.

نگران کننده ترین, ترین بچه به نظر می رسید به فکر این نبود که یک معامله بزرگ است. بیش از سه چهارم از 11 کلاس گفت: خطرات ناشی از سیگار e-cigs شد “جزئی” یا “متوسط” اگر وجود خطرات در همه.

در ضمن همانطور که از فوریه 4, برخی 2,758 مردم در این کشور بستری شده بود با ریه آسیب های مرتبط با سیگار e-cigs یا vaping با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. تا پایان سال گذشته در ایالت مینه سوتا به تنهایی تا به حال دیده می شود در مورد 141 “تایید و یا احتمالی” موارد و سه مرگ و میر.

محققان هنوز در تلاش برای کشف کردن دقیقا چه vaping می کند به ما بدن. در ضمن Rep. هدر peter bradley (DFL-ادینا) می خواهد به دانستن نمره. او را معرفی دو لایحه در این جلسه: یکی به نیاز مدارس به اتخاذ یک “مبتنی بر شواهد vaping پیشگیری درسی” به تدریس حداقل یک بار به دانش آموزان و یکی به کنار 250.000 دلار برای vaping برنامه پیشگیری از کمک های مالی.

آخرین جلسه peter bradley نویسنده یک لایحه به منظور بالا بردن سن برای خرید محصولات توتون و تنباکو از 18 تا 21. (مشابه اندازه گیری شد اخیرا به تصویب در سطح فدرال.) اما تغییر واقعی نمی تواند فقط از بالا به پایین او می گوید:. به منظور جلوگیری از vaping شما رو به آنها حقایق است.

“بچه ها گنگ هستند,” او می گوید. هنگامی که آنها متوجه است که vaping صنعت “هدف” آنها می ایستد و به یک “معامله بزرگ از پول” خود را معتاد شدن او فکر می کند آنها می شود کمتر احتمال دارد به e-cigs.

“یک فرد جوان نمی خواهند به punked,” peter bradley می گوید.

چندین دانش آموزان دبیرستانی که شهادت در دفاع از لوایح در هفته گذشته گفت: آنها و همکلاسی های خود را می تواند با استفاده از اطلاعات بیشتر.

“کاملا رک و پوست کنده که دانش آموزان می دانند که [vaping] بد است, برای آنها, اما تا چه حد آنها هیچ ایده” میننتنکا دبیرستان ارشد Andrew Thompson گفت. “نکته خنده دار این است که دانش آموزانی که در حال vaping هرگز لمس یک سیگار… من فکر نمی کنم آنها تا به حال می خواهم به دلیل این که آنها می دانند که آن را به حال یک اثر مضر بر روی نسل قبل از آنها.”

Peter bradley می گوید: او پیش بینی بسیاری از پوش بک. این لایحه از حمایت هر دو حزب در هر دو مجلس سنا و مجلس بود که فقط در خانه کمیته سیاست آموزش و پرورش است و با توجه به اول مجلس سنا در جلسه را در هفته های آینده.

در پیوند با او همکار Rep. رنا مورن (D-St. Paul) در حمایت از لایحه طراحی شده برای محافظت از کودکان و نوجوانان از اثرات سیگار کشیدن. HF3072 خواهد منع سیگار کشیدن در ماشین و یا اتوبوس اگر یک فرد زیر سن 18 موجود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de