میلیاردر تام Steyer: من ثروتمند نیست مادر من است از مینیاپولیس!

در حال حاضر Steyer مورد علاقه خیریه تام Steyer برای رئیس جمهور که او به شمال از 200 میلیون دلار در سال 2019 به تنهایی. که در حدود یک هشتم از Steyer را برآورد ثروت با توجه به فوربس و بطور قابل توجهی بیش از $75 میلیون او را صرف ترویج دموکراتیک نامزدها و باعث می شود در سال 2018 چرخه انتخابات.

آن زمان Steyer پول انجام برخی از خوب به عنوان مترقی دموکرات سوار یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن موج به راحتی به دست آوردن اکثریت در ایالات متحده آمریکا مجلس در میان دیگر انتخابات برنده است.

Steyer بیشتر های اخیر هزینه ساخته شده است که کمی کمتر پیشرفت است. از فوربس:

Steyer است رای گیری در فقط 3.6 درصد در آیووا با توجه به Real Clear Politics متوسط است. در سطح ملی شماره حتی بدتر با Steyer رای گیری در فقط 1.9%.

Steyer حتی محبوب ترین تلویزیون ثروتمند پسر در تلاش برای خرید این مسابقه است. سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار سنجی در به طور متوسط در حدود 8.4 درصد در هر 538—خوب برای جایگاه چهارم و تقریبا چهار برابر Steyer را نگه دارید و بر روی رای دهندگان.

Steyer برای خود در تلاش است تا فاصله خود را از شهرت او به عنوان “آن مرد ثروتمند—هیچ یک دیگر یکی از اولین من فکر می کنم این تیم…?”

در اخیر سخنرانی به آیووا رای دهندگان Steyer است گفت که او شخصا با یک دید متفاوت از هویت خود را. “این است که چگونه من فکر می کنم در مورد خودم” Steyer به تازگی گفته یک جمعیت از مردم آیووا نمایندگان شان. “مادر من از مینیاپولیس.”

درست است که در این بیانیه دقیقا چه غلطی می کند و حتی آن را چیست ؟

Steyer مادر مارنی Fahr Steyer شد و در واقع از ایالت مینه سوتا و به نیویورک نقل مکان کرد جایی که او کار می کرد به عنوان یک معلم مدرسه. Marnie شناخته شده بود برای حمل مادام العمر محبت برای Tenmile دریاچه حدود سه ساعت در شمال مینیاپولیس. او خریداری یک خانه وجود دارد و بازدید اغلب, اما باقی مانده نیویورکر. او ازدواج Roy Steyer یک وکیل است که محاکمه جنایتکاران جنگی در دادگاه نورنبرگ و بعد از آن بازنشسته شد به عنوان یک شریک در یک برجسته نیویورک شرکت است. هر دو Marnie و روی بودند memorialized در پرداخت اعلامیه ای در نیویورک تایمز.

هیچ یک از حقایق در پاراگراف قبلی می گویند یک چیز لعنتی درباره ثروت تام Steyer که در سال 1986 عروسی کت تیلور ساخته شده ،

آقای “T. F. Steyer” به عنوان “یک فارغ التحصیل از Buckley مدرسه و Phillips Exeter Academy” با مدارک تحصیلی از دانشگاه ییل—”که در آن او به فی بتا کاپا”و دانشگاه استنفورد بود و پس از آن “یک شریک در هلمن & فریدمن سرمایه گذاری بانکداران در سان فرانسیسکو.” همان سال Steyer تاسیس خود را در صندوق های تامینی به نام Farallon سرمایه است که او می خواهم اجرا برای بخشی بهتر از دو دهه است. Farallon اعتبار به عنوان یک پیشگام در کالج اوقاف به شروع به سرمایه گذاری پول خود را با صندوق های تامینی پس از Steyer wooed خود مادر آلما ییل.

هی تام. که همه برای تلفن های موبایل مانند برخی از مرد ثروتمند گه.

افسرده ترین چیز در مورد Steyer مرجع خود و خانواده خود ساخته خود زندگی در آیووا اگر که کمک می کند تا…?—این است که خود را پیام رسانی است که بدون شک گردد به این نامه بسیار با کمپین مشاوران و تصویر stategists. تام نیست فقط می آیند تا با این “مادر از مینیاپولیس” بیت. او حرفه ای پرداخت می شود به آمده تا با آن است.

Steyer نام-حذف و مادر خود را در زادگاه می آید به عنوان نیمه پخته ساحلی نخبگان رفتار از روی خودستایی: “چرا من نمی تواند غنی! مادر من است که از غرب!”

تام: وجود افراد ثروتمند در مینه سوتا است. (شاید بیش از حد بسیاری از؟) شده اند در حالی که برای. (شنیده Daytons?) ما می خواهم به شما بگویم به رها کردن این کمی عجیب و غریب خط فکر از بیخ و بن سخنرانی اما در این مرحله تام بزرگتر مشکلات در مورد فکر می کنم از نحوه دریافت این نظرسنجی شماره های بالاتر از 4 درصد است. مانند چگونه به بازنشسته در تنها $1.4 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de