بیلی گراهام, Harriet Tubman فردریک داگلاس: کسانی که تهمت می خواهد در ” باغ ملی آمریکا قهرمانان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد طی یک سخنرانی در مقابل کوه راشمور در روز جمعه اجرایی به منظور ایجاد یک “باغ ملی آمریکا قهرمانان” شامل مجسمه “تاریخی قابل توجهی آمریکایی ها است.”

منظور اجرایی شامل یک لیست از سابق رئیس جمهور آمریکا و از چهره های تاریخی به ویژگی – با رونالد ریگان, آبراهام لینکلن, امیلیا ارهارت و بیلی گراهام در میان آنها است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش به ساخت مجسمه های می آید به عنوان معترضان در سراسر آمریکا را تخریب مجسمه ها در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه مردم در پی جورج فلوید مرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرده است معترضان تخریب مجسمه که شامل رابرت. E. Lee و کریستوفر کلمبوس, در میان دیگران و امضا جداگانه سفارش در ماه ژوئن به ارائه احکام زندان برای افرادی که حذف و یا خرابگری مجسمه ها و دیگر آثار تاریخی.

در سخنرانی خود در روز جمعه در داکوتای جنوبی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: معترضان “مصمم به پاره کردن هر مجسمه نماد و حافظه ما میراث ملی.” منظور اجرایی نیز اشاره به تلاش برای پاره کردن مجسمه.

“برای از بین بردن یک بنای تاریخی است که به بی حرمت مشترک ما ارث” منظور می گوید. “این مجسمه ها مال ما نیست به تنهایی به دور انداخته شود در هوی و هوس از آن ملتهب شیک احساسات سیاسی; آنها متعلق به نسل های که قبل از ما آمده اند و به نسل هنوز متولد نشده. دولت من نخواهد ماند, حمله به جمعی ما حافظه ملی است.”

ملی باغ شامل اما نه محدود به ارقام ذکر شده در سفارش. منظور تصریح می کند که این باغ باید شامل “تاریخی قابل توجهی آمریکایی” که “کمک مثبت به آمریکا در طول تاریخ ما” ارائه موسس پدران اطناب رهبران مذهبی افسران پلیس “کشته و یا زخمی در حین انجام وظیفه” و “مخالفان سوسیالیسم ملی یا بین المللی سوسیالیسم” به عنوان برخی از نمونه های.

منظور بیشتر توضیح که هر “فردی بود که یا تبدیل به یک شهروند آمریکایی و یک شکل ساخته شده است که اساسی مشارکت عمومی آمریکا زندگی و یا در غیر این صورت تا به حال اساسی اثر در آمریکا تاریخ” واجد شرایط از جمله کلمب و Junipero Serra. هر دو کلمب و سرا که ذکر شده در اجرایی سفارش شده افراد از, حذف برای معترضان.

منظور آمده است که هیچ یک از باغ چهره “را کامل زندگی می کردند زندگی می کند اما تمام خواهد شد به ارزش ارج نهادن به یاد و مطالعه است.”

یک نیروی کار از بخش داخلی خواهد بود مسئول برای پیوستن به این دستورالعمل و همچنین به عنوان انتخاب پارک محل با توجه به سفارش. به منظور و هدف این است که باز این باغ به زمان برای 250 سالگرد اعلامیه استقلال در جولای 4, 2026.

فهرست کامل شخصیتهای تاریخی برجسته در فرمان اجرایی گنجانده شده در زیر:

John Adams

Susan B. Anthony

کلارا بارتون

دانیل بون

جاشوا لارنس چمبرلین

هنری رس

Davy Crockett

فردریک داگلاس

آملیا ارهارت

بنجامین فرانکلین

بیلی گراهام

الکساندر همیلتون

توماس جفرسون

مارتین لوتر کینگ جونیور

آبراهام لینکلن

داگلاس مک آرتور

Dolley مدیسون

جیمز مدیسون

Christa McAuliffe

Audie Murphy

George S. Patton, جونیور.

رونالد ریگان

جکی رابینسون

بتسی راس

Antonin Scalia

هریت بیچر استو

Harriet Tubman

بوکر تی واشنگتن

جورج واشنگتن

اورویل و ویلبر رایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>