موزه اسقف استقبال بازدید کنندگان با احتیاط

موزه جدید را معرفی کرده است اقدامات لازم برای حفظ بازدید کنندگان احساس امن و راحت است.

بازدید کنندگان به اسقف موزه علم و طبیعت در حال نگه داشتن فاصله خود — “دو نوزاد گوسفند آبی” یا شش فوت از هم جدا می شود دقیق است.

پس از بسته شدن برای بیش از دو ماه در این موزه استقبال بازدید کنندگان در اوایل این ماه با اقدامات جدید به نگه داشتن آنها را امن و راحت است.

در میان آنها: بهنگام ورود به موزه در هر ساعت, مورد نیاز, ماسک صورت برای مهمانان و کارکنان ایستگاه های ضد عفونی کننده دست در طول نمایشگاه و یک مسیر یک طرفه برای حفظ بازدید کنندگان از bumping به یکدیگر است.

“وجود دارد هیچ چیز در مورد این تجربه است که به خطر بیافتد” گفت: Remi گونزالس موزه مدیر ارتباطات و برند. و با بیش از 50 ، 000 فوت مربع از فضای او گفت: این موزه “ذاتا خوب اجتماعی فاصله.”

کسانی که اقدامات بودند چه آورده بتسی و برنت کلیسا به موزه با دو پسر سنین 3 و 5 در روز شنبه. آن را در بیرون از آنجا امن تر-در-خانه سفارشات صادر شد.

پس از اقامت “pretty قفل شده” برای چند ماه گذشته بتسی کلیسا گفت: فرزندان خود را فقط “از دست رفته دیدن چیزهای جدید است.”

پس شنبه چیزی بود که او خود را به نام “ماجراجویی.”

“این واقعا یک تفاوت خواستار جلوتر از زمان و صحبت کردن به فرد در انتهای دیگر” بتسی گفت. “از آن ساخته شده من احساس مانند آنها مصرف آن را به طور جدی.”

بازدید کنندگان می توانید خرید با تخفیف بلیط خود را در پیشبرد و وارد موزه در تعیین ورودی بار در هر ساعت. این موزه ظرفیت محدود است به 50 ورودی در هر ساعت اما هیچ محدودیت زمانی وجود دارد برای مهمانان.

لورن Docherty و او 8 ساله پسر کول در بازدید از این موزه برای اولین بار از اوایل فوریه. Docherty می گوید او در حال حاضر برنامه ریزی برای کول به حضور در موزه “ساختمان متحرک” یک هفته ای برنامه تابستان.

“رفتن به مدرسه است, زحمت,” کول گفت. “من می خواهم به یاد بگیرند که چگونه به ساخت چیزهایی است.”

Nilda Flaverney که بزرگ شده در منطقه, در شهر بود از کارولینای شمالی برای تعطیلات آخر هفته از دیدن فرزندان و نوه ها با او شریک یاکوب پیش امدگی لبه بام.

Flaverney گفت: موزه راه مناسب را برای خانواده اش به خارج شدن از خانه برای چند ساعت و انجام کاری سرگرم کننده در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

“هنگامی که ما شنیده بودند باز ما مانند,” بله, ما در حال انجام آن امروز,'” Flaverney گفت.

اضافه شده پیش امدگی لبه بام: “این سبک زندگی جدید و ما با OK کردن آن است.”

در حالی که موزه افلاک نما و موزاییک حیاط خلوت جهان باقی می ماند بسته به موزه تاریخ طبیعی و گاو دریایی توانبخشی زیستگاه باز هستند. از طریق سپتامبر. 6 بازدید کنندگان همچنین می توانید گرفتن Clyde Butcher عکاسی نمایشگاه با عنوان “Myakka رودخانه: فلوریدا گنج.”

گونزالس افزود که این موزه میزبان پنج تابستان علم برنامه هر هفته طولانی و بورسیه هنوز در دسترس است در موزه سایت. هر weeklong جلسه اجرا خواهد شد ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه آغاز ژوئن 22, با حداکثر ظرفیت از 10 دانش آموزان در هر جلسه.

وانت و dropoff برای دانش آموزان رخ خواهد داد منظقه و حرارت گرفته خواهد شد روزانه پس از ورود.

بر اساس بازدید کننده بازخورد گونزالس گفت: “ما اعتماد به نفس ما در حال انجام همه چیز درست است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>