اسقف به مقدر کشیش شنبه در ظهور و تجلی عیسی کلیسای جامع در شهر ونیز

عمومی دعوت به هماهنگی که نیز در دسترس خواهد بود در Livestream.

ونیز — اکثر Rev. Frank J. Dewane اسقف اسقف نشین کلیسای کاتولیک ونیز در فلوریدا را مقدر انتقالی شماس Franckel Fils-Aime به روحانیت در روز شنبه در ساعت 11 صبح در ظهور و تجلی عیسی کلیسای جامع 350 تمپا Ave. W. ونیز.

است, خوش آمدید به حضور اما همه سلامت و اقدامات احتیاطی گرفته خواهد شد از جمله تمام شرکت کنندگان نیاز به پوشیدن چهره و پوشش.

اسقف نشین نیز Livestream هماهنگی در Dioceseofvenice.org.

هماهنگی برای روحانیت در نظر گرفته شده است یکی از تاثيرگذارترين در یک اسقف نشین. در حالی که یک هماهنگی مرحله نهایی به روحانیت است نه نتیجه گیری از روحانی در حال شکل گیری است فقط آغاز است.

“این یکی از زیبا ترین و اغلب نهان آیینهای کلیسا در کلیسای” اسقف Dewane گفت: در یک بیانیه آماده. “داشتن تنها به تازگی بازگشایی اسقف نشین Parishes عمومی جرم داشتن یک هماهنگی به روحانیت زمان برای جشن.

“این است که یک پاسخ توسط شماس فرانکل به تماس به حضرت است که می آید با مسئولیت و پاسخگویی است.”

طی هماهنگی شماس Fils-Aime خواهد آزادانه در حال حاضر خود را برای خدمت به خدا و کلیسا اسقف اسقف نشین از ونیز و جانشینان او. او نیز تجدید تعهد به تجرد و وعده اطاعت. پاداش برای این انتخاب این است که زندگی خود را پر از پیام خدا.

در حال حاضر 41 شماس Fils-Aime متولد شد و در Cornillon منطقه از هائیتی در شهر Potino و قدیمی ترین نه کودکان.

او یاد گرفته در مورد اسقف نشین از ونیز در حالی که بازدید از بستگان در منطقه است. او مورد مطالعه در سنت توماس آکویناس حوزه علمیه در جمهوری دومینیکن و بعد سنترو Universitario Franciscano در برزیل.

او خود را آغاز کرد بصیرت به روحانیت برای اسقف نشین از ونیز در سنت وینسنت د پل منطقه ای حوزه علمیه در بوینتون بیچ فارغ التحصیل شد و در ماه مه کسب مدرک کارشناسی ارشد در الوهیت.

در حالی که یک Seminarian برای اسقف نشین Fils-Aime به حال چندین معنوی تکالیف از جمله: بانوی ما از فضل محله در آوون پارک سنت پیتر رسول محله در ناپل سنت جوزف محله در برادنتون و معنوی سال در ظهور و تجلی عیسی کلیسای جامع در شهر ونیز.

علاوه بر این او در بخشی تابستان بالینی معنوی آموزش و پرورش (CPE) یک برنامه مبتنی بر در مینه سوتا فراهم می کند که آموزش در مورد چگونه به مراقبت معنوی و وزیر به بیمار و کسانی که نیاز دارند.

به عنوان شماس Fils-Aime آماده برای هماهنگی در وسط گیر او گفت که سال خود را از شکل گیری او را آماده کرده بود و یک کشیش در طول این زمان دشوار است.

“اعتماد به خدا, من به دنبال به جلو به خدمت او را به خدمت اسقف نشین از ونیز و در دسترس خواهد بود به خوبی از مردم در اسقف نشین” شماس Fils-Aime گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>